kiscsavo jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kiscsavo

Újonc
Támogató
2020. 09. 26.
36
45
Budapest
V4 karakter
Ahail Zidar
LV karakter
Frenking D Salvadore
V2 karakter
❎
modilogo.png

In Game neved/TS 3 neved:
-
Frenking D Salvadore/kiscsavo -

Mióta használod a TeamSpeaket?
-
6-7 éve -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?
-
nem -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?
-
v2-n volt szerencsém 4-5 hónapig -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?
-
4-5 óra -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?
-
4-5 órát naponta -

Miért pont téged válasszunk?
-
Úgy gondolom megvan az elegendő tapasztalatom illetve gyakorlatom a moderátori pozíció betöltéséhez -

Miért szeretnél moderátor lenni?
-
Mint már fent említettem voltam másik sgs szerveren is már moderátor,illetve szeretek segíteni az embereknek legyen szó kezdő vagy esetleg tapasztaltabb játékosról -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?
-
Felhívom a figyelmét hogy a sgs teamspeak szervereknek vannak szabályai amiket be kell tartani ha folyamatosan szeretne beszélgetni rajtuk,ha esetleg elakad a szabályzat értelmezésébe vagy bármilyen kérdése lenne a továbbiakban lehető legjobb tudásom szerint válaszolnék neki hogy ne legyen későbbiekben problémája belőlük. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?
-
Mint már említettem van tapasztalatom illetve gyakorlatom is ilyen téren,így minden probléma nélkül eltudnám végezni a feladatomat. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?
-
Egyenlőre nincs -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni??
-
nyilván a cél az egy op lenne de igazából ameddig sikerült -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
-
Segítőkészség -
-
Jó a probléma megoldó -
-
Türelmes vagyok -

Negatív:
-
Néha kicsúszik a számon 1-2 trágár szó -
-
Néha haragtartó, mondjuk ha madárnak néznek vagy kibeszélnek a hátam mögött és ez a tudomásomra jut -
-
Ritkán lusta szoktam lenni -

Mennyi idős vagy?
-
19 -

Mutasd be magad 5-10 mondatban.
-
Lacinak hívnak, nemrég töltöttem be a 19. életévemet.Már második szakmámat tanulom ami az autószerelő ahol még két évem van hátra.Van hogy esténként kinézünk spanokkal éjjeli autóstalálkozókra amikből nagyon jó videók szoktak születni.Igazából fogalmam sincs hogy mióta játszok sgs szervereken de kisebb kihagyásokkal folyamatosan jelen voltam rajtuk. Remélem a lap elnyeri a tetszését bíráló személyeknek,csokcsok -
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: bl

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 202
1 305
LV karakter
Leon Seanetti
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2024.06.18. 19:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Meglátjuk.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.