Kirk Becker -> Orton

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Morozno

Írnok deák
2020. 01. 03.
672
2 822
Zalaegerszeg
LV karakter
Kirk Becker
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png

Neved:
<
Morozno - Kirk Becker >

Panaszra tett Admin neve:
<
Orton >

Panasz oka:
<
Lentebb taglalva lesz. >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
Lentebb vannak logrészletek, ha kell az egész, akkor majd becsatolom ide. >

Megjegyzés:
<
Volt a szituáció, hogy @hokes barátommal karaktereink megélhetése képpen emberek kirablására adtuk a fejünket. A dolog többi - kevésbé jól ment, végeztünk, elosztottuk egymás közt a szajrét, satöbbi. Indultam volna, hogy lerakjam a garázsba azt a kocsit, amellyel a témát hajtottuk végre. Ezt a lehető leggyorsabban végre akartam volna hajtani, azonban egyik pillanatról a másikra szirénázva termett mögöttem egy járőrkocsi, gondoltam én, hogy biztosan körözés került a kocsimra, ezért megálltam, mintha "megadnám magam" vártam egy, talán két percet is és kilőttem a járőrkocsiban lévő személyt, annak reményében, hogy a karakterem el és meg tudjon menekülni a lehető legegyszerűbb és leggyorsabb módon, mivel badarság lett volna azt megvárnom, hogy több egység is kiérkezzen a helyszínre, hogy vagy a börtönbe vagy a földbe végezze a karakterem. Számára ez volt a legkézenfekvőbb mód, amit a szeme előtt látott. Azonnal rádióztam is a bajtársaim felé, hogy a megmenekülési esélyt megnöveljem a karakterem számára.
[2024-06-28 20:14:59] [Output] : Kirk Becker: (( mivel azt hittem, hogy körözés van a kocsin és ez volt a legjobb esélye a karakteremnek, hogy... ))
[2024-06-28 20:15:03] [Output] : Kirk Becker: (( ... megmenekítsem ))
[2024-06-28 20:15:12] [Output] : Kirk Becker: (( hülyeség lett volna megvárnom a felony-t. ))
[2024-06-28 20:15:18] [Output] : Admin 5 Orton: (( Hinni bárki hiheti, hogy lövöldözzön. ))
?? Nem is értem az egészet! Miért lett volna célom lövöldözni? Karakterben gondolkodok alapvetően, a szerveren nem a lövöldözés a célom. Mi ez a rosszmájúság?
[2024-06-28 20:15:19] [Output] : Dylan Cruz: (( nem lett volna felony. ))
Ezt nekem honnan kellett volna tudnom?
[2024-06-28 20:16:02] [Output] : Admin 5 Orton: (( Nehéz lenne megvárni, hogy jön-e kocsi és felony? ))
[2024-06-28 20:16:07] [Output] : Kirk Becker: (( várjam meg, hogy felony legyen, hogy nulla esélyem legyen a menekülésre? ))
[2024-06-28 20:16:14] [Output] : Kirk Becker: (( így volt a karakteremnek ))
[2024-06-28 20:16:16] [Output] : Admin 5 Orton: (( Első kocsinál elindulsz. ))
Igen, kifejezetten nehéz megvárni, hogy megérkezzen akárcsak egy kocsi is, illetve elég valószínű, hogy egyből több fog érkezni. Azzal, hogy várok, azzal a karakterem túlélési esélyeit rontom. A menekülés után körülbelül 100% az esélye annak, hogy elkapnak vagy meghal a karakterem. Menekülni lehet, de elmenekülni nem, főleg egy olyan állapotú kocsival, amiben ültem.
[2024-06-28 20:16:30] [Output] : Dylan Cruz: (( semmi nem lett volna, szimplán lőni akartál valszeg. ))
Miért kell bármit is beleadni a számba? Ha annyira lőni akartam volna, akkor ténylegesen vártam volna, hogy megérkezzen több egység. Olyan rohadt élvezetes egy autóban ülő embert kidarálni TEC-9-nal, hogy komolyan mondom erre áll nekem.
[2024-06-28 20:17:20] [Output] : Admin 5 Orton: (( Nem volt miért lőnöd, mert megcsekkel, azért? ))
Ki beszélt itt csekkről? Elhiheted, hogy nem az a -nem tudom- tizenezer fog hashoz vágni, sőt a végén én fel is ajánlottam, hogyha annyira csak a csekk fontos számotokra és ennyire nem tudtok veszíteni, hogy levárd azt a 15 perc halálidőt, akkor folytassuk az immár általam is tudott felony-t, de hát erre még válasz sem érkezett.
[2024-06-28 20:17:30] [Output] : Admin 5 Orton: (( Ha jön több egység akkor is lehet lőin. ))
De pont, hogy nem a lövés volt a célom... de ez már le eshetett volna neked az írásomból. Azzal, hogy megvárom, hogy kiérkezzen több egység, azzal -ismételten mondom- a karakterem életét kockáztatom.
[2024-06-28 20:18:17] [Output] : Admin 5 Orton: (( Ezért inkább feleslegesen megölsz egy rendőrt, és veszélybe sodrod a karaktered? ))
[2024-06-28 20:18:38] [Output] : Kirk Becker: (( azzal sodornám felesleges veszélybe a karakteremet, ha várnám a többi egységet, hogy a számba ))
[2024-06-28 20:18:39] [Output] : Dylan Cruz: (( rendőr gyilkosság, szép vád, jobban megéri mint egy csekk. ))
Még mindig nem egy rohadt csekkről beszélünk, de látom, hogy ezt még mindig nehezetekre esik megérteni. Illetve mire fel ez a lekezelő sítlus?
[2024-06-28 20:18:58] [Output] : Admin 5 Orton: (( Értem, hogy te igy látod. ))
Nem, egyáltalán nem érted, hogy én hogyan látom, mivel akkor nem osztottál volna szankciót, főleg nem így.



>
 
Utoljára szerkesztve:

Jhnny

If you want a thing done well, do it yourself.
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
1 598
2 456
LV karakter
sean.fraser
Itt az egyetlen stílust azt nálad vélem felfedezni, hajlandó vagy normálisan megnyílvánulni panaszkönyv alatt vagy sem?

A minta használata kötelező!
Karakterneved - Admin neve
A másik dolog pedig, karakternév kell a címben, nem pedig becenév.

Várom @Orton válaszát.
 

Orton

Pötyögtető
SzerverAdmin
LV
2021. 04. 03.
506
562
LV karakter
Colton Reeves
Hello, Traffic Stopnál nem lőheted le a rendvédelmi tagot, megkell bizonyosodni, hogy Felony Stop van (legalább egy járőr kocsi érkezik még), az hogy te azt feltételezed, hogy körözött vagy nem indok, feltételezésből nem fogsz ölni.
 

Orton

Pötyögtető
SzerverAdmin
LV
2021. 04. 03.
506
562
LV karakter
Colton Reeves
Ha az életed mentése lett volna a cél, akkor inkább biztosra mentél volna, hogy felony stop vagy nem, igy egy 80.000$-os csekk helyet, egy rendőrgyilkosság került a nyakadba, amiről nem sokkal később bejelentés is érkezett, tehát amit elkerülni akartál az történt meg.
 

Morozno

Írnok deák
2020. 01. 03.
672
2 822
Zalaegerszeg
LV karakter
Kirk Becker
Azt se tudom, hogy miért jött utánam, kezdjük ott. A $80.000-os csekkről se tudtam. Az a gond, hogy ezt a helyzetet úgy nézitek, hogy ti minden tudtok az egész szituációról, azonban amikor én benne voltam, az egyébként pitiáner, meggondolatlan karakteremmel, olyan információk hiányában, mint hogy ez csak egy traffic stop lenne -nem tudom, hogy milyen indokból-, akkor az volt a legkézenfekvőbb dolog, hogy a kiiktatom az egyetlen ottani egységet és eltűnök a helyszínről és meghúzom magamat valahol.
bejelentés is érkezett
És mi szerepelt abban a bejelentésben? Egy rendszám, egy személyleírás? Vagy csak annyi, hogy lövöldözés volt?
 

Orton

Pötyögtető
SzerverAdmin
LV
2021. 04. 03.
506
562
LV karakter
Colton Reeves
Pont az a gond, hogy nem tudtad miért megy utánnad mégis lelőtted, értem én, hogy rablás után voltál, de a társad már nem volt melleted, nem volt se nagykaliber nálad, sem pedig kevlár, egy elrejtett tec-9 volt, ami nem is derült volna ki, mivel egy csekket kaptál volna csak, nem motoz meg, a csomagtartót se nézi meg. Az már csak is a te hibád, hogy nem mentél biztosra, hogy Felony Stop vagy nem, attól hogy kifosztottál pár embert nem vagy kivételes eset, nem ölhetsz feltételezésből.
 
  • Tetszik
Reactions: Snoopi

Morozno

Írnok deák
2020. 01. 03.
672
2 822
Zalaegerszeg
LV karakter
Kirk Becker
Nem tudom miért jött utánam = azt hittem, hogy csak úgy random és az USA-ba nem nagyon szokás ez, hanem kell indokának lennie. Attól, hogy kifosztottam pár embert, az pont annyit takar, hogy egy ilyen esetbe beparázzon a karakterem. Nem feltételezésből ölt a karakterem, hanem azért, mert beparázott. Tudtommal nem robotokat RP-zünk, hogy egy eshetőségnek csak egy végkimenetele legyen, ami pedig az, amit ti megkívántok.
És mi szerepelt abban a bejelentésben? Egy rendszám, egy személyleírás? Vagy csak annyi, hogy lövöldözés volt?
Erre meg kérlek válaszolj. Mert irreleváns a bejelentés ténye, ha semmi konkrét információ nincs a karakteremről.
 

Orton

Pötyögtető
SzerverAdmin
LV
2021. 04. 03.
506
562
LV karakter
Colton Reeves
A bejelentésbe, szerepelt a jármű rendszáma, ergo belettél azonosítva.

Továbbra is azon vagyok, hogy megkell várd, hogy Felony vagy nem, ha ezen a gondolkodás módon vagyunk, akkor a szerver nagyrésze lövöldözne vagy menekülne Traffic Stopnál, ha jön a kérdés, hogy miért? Hát ő azt hitte, hogy körözött.
 
  • Tetszik
Reactions: Snoopi

Morozno

Írnok deák
2020. 01. 03.
672
2 822
Zalaegerszeg
LV karakter
Kirk Becker
DM miatt kaptam a jailt, azaz szerinted nem volt indokom ölni, azonban volt indítékom. Nem azt hittem, hogy van, hanem erős gyanúm volt arra. A felony megvárása, meg mint ezerszer elmondtam csak a karakterem életét veszélyeztette volna. Így se keveset vártam, hogy kiszáll vagy sem az autójából, amit nem tett meg, tehát plusz egy ok, amiért azt feltételezhettem, hogy felony lesz, amit jobb nem megvárni.
 
Utoljára szerkesztve:

Jhnny

If you want a thing done well, do it yourself.
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
1 598
2 456
LV karakter
sean.fraser
Szóval,

Megértem mindkét fél szemszögét és azt, hogy ki miért cselekedett úgy, ahogy. Azonban feltételezések alapján, illetve pusztán azért, mert te azt hitted, nem lehet megölni senkit.

@Orton, nem minden esetben szükséges osztani a szankciót, néha vannak dolgok amiket egy beszélgetéssel is meglehet oldani.
@Morozno, rajtad nagyon nagy a kabát, ideje visszavenni. Legyen ez az első és egyben utolsó figyelmeztetés is.

A jailedet semlegesítettem, viszont ez nem azt jelenti, hogy jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.