[Kirjak Kevin] Jelenkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kevin960592

Újonc
2019. 07. 15.
72
38
V4 karakter
Jaber Felix
LV karakter
Rene Zigman
V2 karakter
Sergio Zaytsev
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Kirjak Kevin
Születési hely, idő: 1998.09.04 los santos
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: telfonszám: 36223317667/ kirjakkevin@seegmail.com
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: San fierro
Legmagasabb végzettsége: Éretségi
Eddigi munkahelyei: Fix&Drive

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))
Neve: Kirjak Kevin
Szül. hely/idő: 1998.09.04, Los santos
Elérhetőségek: kirjakkevin@seegmail.com, 36223317667
Bejelentett lakcím: San fierro
Tanulmányok: 2004-2012: los santos Általános iskola&Gimnázium. 2012-2015 los santos Általános iskola&Gimnázium. ( Éretségi )
Eddigi munka helyeim: 2016-2019 ig benzinszálito voltam. 2019-2023 ig kamion sofő.
Amit rólam tuni kell: Egy nagyon bölcs ember vagyok szeretem a focit a kosarat az autokat a motorokat és mellete nagyon jó a logikám meg a stratégia is nagyon az erőségem gyorsan tanulok.

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Kevin
Mennyi idős vagy: 16
Legmagasabb iskolai végzettséged: középiskola
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 22647
Csatolj egy képet az UCP-ről:
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Igen rendelkezem 8 db-bal
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem rendelkezem
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: Rendelkezem 5 db-bal
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Egy békes kedves embert aki megszeretnek felelni és a legnagyobb poziciot meg szeretné szerezni és meg szeretné védeni az állampolgárokat minden veszélytől.
Miért pont rád essen a választásunk?
Mert szeretek csapat munkában dolgozni, gyorsan tanulok, stratégiailag jo vagyok, meg tudok felelni
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Igen voltam a Fix&Drive-ban kilépés oka: nem tiszteltek, semmibe voltam nézve bármi baj volt nem segitek és ezért ki léptem
 

Robinson John

Aktív fórumozó
2020. 08. 18.
243
162
LV karakter
Robinson John
V2 karakter
Robinson John
Tisztelt Kirjak Kevin!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott, hogy elutasítja a lapját.

_____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
- Mint ahogy [ORFK]: Jelentkezéssel kapcsolatos információk. [NYITVA] topicban is olvasható: "Mint minden frakcióban, így nálunk is TILOS a tagok/leaderek TGF-ről való kérdezgetése, zaklatása. Ez automatikus elutasítást vonhat maga után."
-
Jövőhéten próbálkozz ismét.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.