Kira Sorge ötlete

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

GROUCHY007

Újonc
2019. 11. 12.
16
7
V2 karakter
Kira Sorge
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Kira Sorge >

Ötleted:
< Forgalmas hely szabály kiegészítés >

Megjegyzés:
< -Megfelelő IC előzménnyel a forgalmas helytől el lehessen tekinteni!
-Provokálásnak számít:
-folyamatos beszólogatás
-hergelés
-kötekedés

Ezzel a szabálykiegészítéssel továbbra sem lehetne ész nélkül darálni, viszont az emberek nem tudnának a fentebb taglalt esetekben "bebújni" a mostani szabály mögé tudván, hogy úgyis megvédi és semmit se lehet tenni ellene.
>
 

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
767
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
még mindig hülyeség..
provokálásért beszólogatásért sehol nem ölheted meg!
vagy menj el ha követ akkor nem forgalmas helyen megvered, vagy pedig hívj rendőrt.
 

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
431
289
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
Teljes mértékben támogatóm. nagyon sokan csinálják hogy beszólna úgy is a szabály meg védi. És ezel az a baj hogy a fegyveresnek is beszólnak. Kiváncsi lennék hogy irl te mikor kezdesz el beszólni egy fegyveresnek, hogy K***a an*ád Így meg úgy.
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
@GROUCHY007
Egyet kell értsek az előttem hozzá szólókkal , mert nállam is volt , hogy fegyver volt rajtam és FIX előtt elkezdett ütögetni egy pali meg IC anyázott le stb Valami ötletet ki kellen erre találni , mert már napi szinten "hergelnek" meg random ütögetnek stb mert tudja , hogy forgalmas hely ... nyílván ha boxra kerül a sor akkor ugye anim-ig lehet verni (tilos megölni) de az meg olyan nem reális.
 

Malloy

? ?
Támogató
2019. 01. 18.
275
112
Szlovákia
LV karakter
Nico Fuentes
V2 karakter
Kyle Ariza😼
Ebből csak az lenne, hogy mindenki hirtelen érzékeny mit én tudjam mi lenne és csak menne a dara egész nap egy kis hülyeség miatt. Akinek nem tetszik, hogy beszólogatnak el lehet menni onnan vagy bármi.NEM TÁMOGATOM!
 

welovezsidro

Zöldfülű
2019. 12. 06.
190
327
V4 karakter
darryl lancaster
LV karakter
gavin ferreri
@GROUCHY007
Egyet kell értsek az előttem hozzá szólókkal , mert nállam is volt , hogy fegyver volt rajtam és FIX előtt elkezdett ütögetni egy pali meg IC anyázott le stb Valami ötletet ki kellen erre találni , mert már napi szinten "hergelnek" meg random ütögetnek stb mert tudja , hogy forgalmas hely ... nyílván ha boxra kerül a sor akkor ugye anim-ig lehet verni (tilos megölni) de az meg olyan nem reális.
Én személy szerint aki szándékosan kötekszik, verekszik azt egy 300percem NonRP jail-be raknám, akik ezt csinálják pl. V3-on, vagy v2-n bms és fixnél, ők ezt nevezik rpnek.Hát akkor gratulálni tudok nekik.
 
  • Tetszik
Reactions: CarlV2

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 817
2 682
Ötlet elutasítva.
Helyezhető!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.