Kira Sorge -> Max

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

GROUCHY007

Újonc
2019. 11. 12.
16
7
V2 karakter
Kira Sorge
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Kira Sorge >

Panaszolt fél admin neve:
< Max >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Erősen túlzó büntetés, fő játékidőben >

Bizonyítékok:
<
[2019-12-08 09:08:02] [Output] : Kira Sorge mondja: Menjen már innen ez egy munkahely
[2019-12-08 09:08:40] [Output] : Prala Palmer: (( szolj adminnak ))
[2019-12-08 09:08:44] [Output] : ~ Nem találod a járművedet? /gps kocsim [ID] ~
[2019-12-08 09:09:12] [Input] : pm 61 szia itt afkol egy ember a szerzívesen belül és nem megy ki, nem tudunk a helyünkre sorbaálni
[2019-12-08 09:09:12] [Output] : [Küldött PM]: Max (61): szia itt afkol egy ember a szerzívesen belül és nem megy ki, nem tudunk a helyünkre sorbaálni
[2019-12-08 09:09:26] [Output] : [SeeMTA]: Max hozzád teleportált.
[2019-12-08 09:28:57] [Output] : Admin[5] Max: (( Kira ))
[2019-12-08 09:29:00] [Output] : Admin[5] Max: (( Miért ölted meg Mattot? ))
[2019-12-08 09:29:02] [Output] : Kira Sorge: (( szia ts3 ha lehet ))
[2019-12-08 09:29:05] [Output] : Matt Clobb: (( jaok ))
[2019-12-08 09:29:10] [Output] : Admin[5] Max: (( Jó ))
[2019-12-08 09:29:13] [Output] : Admin[5] Max: (( Gyertek a várómba ))
[2019-12-08 09:39:14] [Output] : [AdminJail]: Max bebörtönözte Kira Sorge-t 180 percre.
[2019-12-08 09:39:14] [Output] : [AdminJail]: Indok: Nonrp, nem vered animba a szerelőtelepen, mert rossz helyen afkol.
>

Megjegyzés:
< Miután tisztázva lett a helyzet mint látszik RP is volt (ami szerinte nem fordul elő az életben és ez cáfolva lett) és a másik fél semmiféle kárt nem szenvedett (mert amúgy is csak ott afkolt saját bevallása szerint is), valamint előtte ugyanerre a játékosra oda lett hívva és egyszer már kigetelte a telepről, hozott egy ilyen értelmetlen és túlzó büntetést. Tönkretéve az egész vasárnap délelőttömet. Ezt az időt visszadni se tudja amit elvesz. Ez olyan hatalom aminek a súlyát szerintem fel se fogja némelyik, mert ezen a szerveren több admin is kiskirályt játszik és az észérvekre sem reagál elengedi a füle melett, valamint ha ezt megemlítik egyből halmazati jailt osztogat, mintha megsértenék.. Jó lenne ezzel a helyzettel kezdeni, valamit érett korrekt adminokat alkalmazni (amiből szintén van jópár hál istennek). Ui.: Nyilván miután kiosztotta a jailt egyből kilépett dutiból és eltűnt ts3 ról is <09:39:27> "Max" switched from channel "Ügyintéző" to "Privát.". >

Buba válasza:
A témát helyezem
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 338
817
20
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
Sziasztok.
Menjünk is akkor mondatról, mondatra.​

ami szerinte nem fordul elő az életben és ez cáfolva lett
Megkérdeztem az ügy közben, hogy miért ütötted animba, majd ezzel megölve a srácot, és azt a választ adtad, hogy, mert ott afkolt, ezzel idegesítve téged. Itt kezdődik az egész, hogy ez sehol nem ok arra, hogy te szerelőként ezért agyonverd a telep közepén. Erre is rákérdeztem, hogy ezt te hol látod reálisnak, és azzal a példával jöttél, hogy a 12 évesek nem verekszenek, de a felnőttek igen, nap, mint nap, és, hogy te is megverted a kollégádat irl. Ne is véleményezzem ezt.
másik fél semmiféle kárt nem szenvedett
Ha nem szenvedet kárt(a kb. 20 perc halálidő kinek mi végülis), akkor nyugodtan megölhetjük a szerelőtelepen közepén, ez így van rendjén. Köszönjük Emese.
Jó lenne ezzel a helyzettel kezdeni, valamit érett korrekt adminokat alkalmazni
Ezekszerint az admin team része egy gyerekes gondolkozással rendelkező ember, aki nem tudja ellátni a feladatait.
Arról már nem is beszélve, hogy milyen fenhangon beszélsz az egészben, ezzel lealacsonyítva gyakorlatilag mindenkit, főként az adminokat.
 
  • Tetszik
Reactions: Bone

GROUCHY007

Újonc
2019. 11. 12.
16
7
V2 karakter
Kira Sorge
Köszönöm, hogy válaszoltál így reagálnék is rá pontba szedve.
1. Pontot leírtam pontosan és el is mondtam ez szerinted nem indok, én a világ bármely pontján elviszlek szerelőműhelybe, ahol hasonlóért simán megvernek. Ezt el is mondtam felesleges részletezni. Te nem így nőttél fel biztosan, nem rovom fel, hogyha nincs ilyen tapasztalatod.
2. Saját bevallása szerint is afkolt illetve te is láttad 2x, akkor milyen kárt szenvedett, miközbe röhögve "tett panaszt", hogy ott afkol ahol szeretne?(közbe azt is elmondta gtaVzik azért afkol)
3. Sajnos igen is vannak ilyen adminok elnézést(bár te minősítetted őket durván a mondatoddal elég szélsőségesen), hogy le mertem írni.(mivel nem része az ügynek nem részletezném)

Az utolsó hozzászólásod nem írtad külön pontba, ezért én sem teszem. Mivel írásban tudtommal írásjelekkel próbáljuk jelezni a dolgokat nyilvánvaló, hogy se fenhangon nem beszélhetek, se nem alacsonythatok le senkit, Amennyiben te látod a hangsúlyt egy mondtaban az inkább beleképzelgés/magyarázás, mintsem korrekt pártatlan megállapítás. Ezt is csak azért írtam le, mert úgy éreztem, hogy megér egy-két mondatot a magyarázat, hogy helyén kezeljük a dolgokat. Az hogy valaki érvel/vitázik és nem ért veled egyet nem jogosít fel, hogy feltételezésekbe bocsájkozz. Jelen esetben rád lett téve egy PK, korrektül el fogják bírálni. Maradtam tisztelettel és várom továbbra is az elbírálást. Köszönöm.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: eznorbert

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni, az olvasása után.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A probléma az hogy te fel vagy háborodva úgy hogy te csináltad magadnak a kárt, viseld a következményeit.

Sajnálom hogy neked nem tetszik az admin team majd ha te leszel a szuperadmin vagy a tulajdonos akkor megtudod válogatni magadnak a saját adminjaidat de itt mi válogatjuk meg és szerintem próbáljuk a legjobbakat alkalmazni.

Jogtalan.
 
  • Imádom
Reactions: RaloV2
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.