Kinsley Johnstone jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2023. 06. 11.
3
3
V4 karakter
Ariadna Bo Velazquez
LV karakter
Ariadna Bo Velazquez
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>Tamás<
~ Hány éves vagy? ~
>39<
~ Account ID-d? ~
>234326<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>6526<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Délelőtt, éjszaka<
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
> 3-4 óra <
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
> <
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>N'Drangheta. Időhiány<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Igen, mind a hárommal.<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>Tamás vagyok 39 éves elvállt vagyok. Szabadidőmben sokat játszokfőleg rp - zem. Jelenleg munkakereső vagyok. Röviden így rólam ennyi.<




🔧IC részleg🔧



~ Jelentkező neve? ~

>Kinsley Johnstone<

~ Jelentkező születési helye, ideje? ~

>Los Santos 2003.01.17<

~ Korábbi munkahelye(i)? ~

>Első munkahely.<

~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~

>Mindig dolgos voltam, apám műhelyében dolgoztam, míg be nem zárt. Szóval 1-2 év tapasztalatom van.<

~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~

>Igen<

~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~

>Kinsley Johnstone néven láttam meg a napvilágot 2003-ban. Édesanyám a ULSA-n matematikát oktatott, édesapámnak egy kis műhelye volt San Fierroba, amit tavalyi haláláig üzemelt. Átlagos gyermekkorom volt, igazi kis zseni voltam a 12 évet érettségiig kitűnő jegyekkel produkáltam. Mivel nagyon apás voltam így kis gyerekkorom óta a műhelyben voltam 5 másik testvéremmel. Az 5 testvér között én voltam a legkisebb, és így mindig különfigyelmet kapotam a családtól. Lány létemre én voltam az akire szerették volna hagyni az üzletet. Apu halála után hamar rátaláltam Vincentre aki segített nekem sok mindenben,ő nélküle már nem léteznék. Sok időmbe telt, hogy talpra álljak, és újra értelmet kapjon az életem. Ha már elvesztettük az üzletet akkor célommá tűztem ki, hogy amint tapasztalatot szerzek a szakmában utána saját üzletbe kezdjek, és családomon segítsek. <

~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~

>10-20 perc<



 

lyuhasz

EX OperátorV3
2019. 01. 12.
279
117
Hannover | Pécs
V4 karakter
Enzo F Brasco
TNYXbst.png

Tisztelt jelentkező! A formanyomtatványát a vezetőség kiértékelte, ezek alapján a jelentkezését ELUTASÍTJUK!
Kérjük ne csüggedjen, próbálkozzon meg később újra beadni a formanyomtatványt!

((Tölts el egy kis időt még a szerveren és szerezz tapasztalatot. Valamint összecsapott jelentkezési lapnak érződik, mintha nem is szerettél/szeretnél komolyabban foglalkozni ezzel. Ha komolyan gondolod, és továbbra is szeretnél jelentkezni a frakcióba, írj egy új, kicsit jobban kidolgozott jelentkezési lapot pár hét múlva.))
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.