Kim panasza Esli-re [V2]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kim

Made my own world like Jk Rowling
Very Important Person
2019. 01. 09.
306
175
21
Tatabánya
LV karakter
Tyree Zhen
1cf152a23a6401c9124c4e3215a30327.png



Neved:
Kim


Panaszra tett moderátor neve:
Esli


Panasz oka:
Indokolatlan büntetőpont


Bizonyítékok (kép, log, videó stb..):
https://forum.see-game.com/threads/...lt-foglalozva-helyezheto.229845/#post-1120504


Egyéb megjegyzés:
A hírdetésben nem volt feltűntetve kezdőàr , valahogy én mégis alul licitáltam azt és megkaptam rá a büntit. Valamint próbàltam szépen kifejezni magamat a privàt üzenetre térésnél is . Szerintem nem volt ott semmi gond , mivel akkor folyt már a gépjárműről való tanácskozàs. Kérem hogy a büntetőpontokat távolítsátok el a felhasználómról . Köszi.
 

Esli

spanom ugyanez
2019. 01. 10.
493
677
19
Lacháza
V4 karakter
luna.kuznetsov
Szia, a moderáció farmolás elkerülése végett mindig a legutolsó üzenetet szerkesztjük.
A hirdetésben feltüntetett ár kezdőárként értetendő, te a feltüntetett ár alá licitáltál az összes ajánlásoddal; ezért kaptál 15 büntetőpontot.
Tilos kezdőár alá licitálni.
Büntetés: 15 büntetőpont
A másik warn teljesen egyértelmű, privát üzenetről a fórumozó kap értesítést, teljesen felesleges a hirdetés alatt is jelezni.
Tilos "Üdv írtam privátban", illetve ilyen típusúakat hozzászólni.
Büntetés: 40 büntetőpont
 

Kim

Made my own world like Jk Rowling
Very Important Person
2019. 01. 09.
306
175
21
Tatabánya
LV karakter
Tyree Zhen
Szia, a moderáció farmolás elkerülése végett mindig a legutolsó üzenetet szerkesztjük.
A hirdetésben feltüntetett ár kezdőárként értetendő, te a feltüntetett ár alá licitáltál az összes ajánlásoddal; ezért kaptál 15 büntetőpontot.

A másik warn teljesen egyértelmű, privát üzenetről a fórumozó kap értesítést, teljesen felesleges a hirdetés alatt is jelezni.
Szóval akkor ez azt jelenti hogy nekem az ott leírt irányàr fölé kellett volna licitàlnom? Mert az kész vicc , ha ic kapsz egy irànyárat akkor te se licitálsz fölé . Szerintem ez warn teljesen fölösleges volt részedről .

A második warnod pedig szerintem a v3mon büntetett “üdv eladó?”-ra akar hajazni . De lehet hogy csak én nem làtom tisztán a képet.

Mindenesetre szeretném leszögezni ,hogy a panaszt nem azért nyitottam mivel neked àrtani szeretnék ezzel . Csak szeretném ha ez a véleményem szerinti fölösleges warn lekerülne rólam .

Köszönöm
 

Esli

spanom ugyanez
2019. 01. 10.
493
677
19
Lacháza
V4 karakter
luna.kuznetsov
Szóval akkor ez azt jelenti hogy nekem az ott leírt irányàr fölé kellett volna licitàlnom? Mert az kész vicc , ha ic kapsz egy irànyárat akkor te se licitálsz fölé
Mint ahogy leírtam az előbb, a hirdetésben minden esetben kezdőár van feltüntetve. Ha számodra nem megfelelőaz ár, ne licitálj; vagy írj a hirdetőnek privát üzenet formájában. Te ezek közül egyiket sem választottad. Ha a hirdető nincs tisztában a kezdőár feltüntetési kötelezettségével, az az ő problémája, senki sem kötelez téged a licitálásra.
A másik warnod pedig a szabályzati pont és a magyarázatom elolvasásával érteni fogod.
 

Jerry

A nép hangja
Very Important Person
2019. 01. 08.
3 909
4 513
31
Mulholland 🌆
V4 karakter
Quinto Montanez 🇲🇽
Sziasztok!
Ne haragudjatok de muszáj ide írnom.
A félre értések elkerülése végett, leszögezném hogy a kezdő ár és az irány ár nem ugyanaz.
Ha valaki valamit árul, az nem feltétlenül licit.
Licitnél, van kezdő ár, licitlépcső, villámár, egyértelmű melyik micsoda.
Ha valamit árulsz, lehet megadni egy konkrét árat, vagy ha belefér neked az alkudozás akkor egy irány árat, amihez közel szeretnéd értékesíteni a tárgyadat, autódat, bármidet.
Remélem segítettem.?
 

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 338
817
20
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
Sziasztok.
Az irányár csak egy iránymutatás a vásárlók felé, nem egy kezdőár ami alá ne lehetne ajánlatot tenni.
Jerry ezt nagyon szépen tisztázta.
Jelen esetben a hirdetés zárása lett volna a feladat, hiszen nem adott meg kezdőárat.
Kimről töröltem a 15 büntetőpontot.
A fogalmakat tisztáztuk, Esli szóbeli figyelmeztetést kapott.

Zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.