Kikihh tagfelvételi lapja TS3 moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kikivstheworld

Újonc
Támogató
2020. 07. 02.
16
17
LV karakter
darius.clay

x3zePcK.png


IG neved:
- Milo Paks -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 7éve már -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Sajnos voltam , igazából tavaly ezért nem sikerült a TeamSpeak 3 meghallgatáson remekelnem , mivel volt egy bannom amiről nem is tudtam , és nem is írtam bele a lapomba , amit most is sajnálok , nem szerettem volna eltitkolni , csak megfelejtkeztem az egészről, mivel nagyon rég történt az egész ezért úgy gondolom megírom mégegyszer , nagyon sájnalom az egészet. Remélem most már nemfog okozni problémát. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Sajnos nem voltam még a See Game System TS3 moderátorja egyik szerveren se -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Mivel mostanába kezdtem el tevékenykedni a TeamSpeak 3-man újra , ezért ha minden jó lesz akkor egy 9órát tudnák fent töltetni a szerveren -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Hát ha nincs semmi olyan programom ami megtudná gátolni hogy én felmenjek segíteni a playereken , akkor egy 9órát tudnák teljesíteni,de ha elfoglalt vagyok akkor csak ilyen 3-4órát tudnék -

Miért pont téged válasszunk?:
- Szerintem kiváló ember vagyok ehez a poszthoz, nagyon segítőkéz gyereknek gondolom magam, és terhelhető. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- megszeretném könnyite a moderátorok munkáját a jelenlétemmel, nagyon tisztelettudó gyerek vagyok , és tudnák szerintem segiteni a playereken, a csapatmunkáról meg ne is beszéljünk, imádok csapatba dolgozni -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Elsőnek ha látnám hogy van egy nem regisztrált játékos a betoppanóba akkor behúznám , és megkérdezném hogy játszik-e a szerveren , ha nem akkor kérnék tőle 3darab TeamSpeak 3 szabályt , ha igen akkor kérek tőle 3darab TeamSpeak és Szerver szabályzatot, ha le felvételizik nekem a Civil vagy a Nem SeeMTA játékosért, akkor odaadnám neki a rangot. Utánna megkérdezném tőle hogy még segíthetnék-e valamibe neki, ha nem akkor további szép napot kívánnék neki , és kihúznám a szobából -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- mivel én is olyan vagyok mint a többi jelentkező ezért nemtudom , de szerintem a szorgalmammal tudnék többet hozzá tenni -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincs -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Ameddig a jóisten engedi -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Mindenhez Pozitívan állok neki -
-
Tisztelettudó -
-
Terhelgető -

Negatív:
- ha gyorsan írok , akkor hibásan -
-
Ingerlékeny -
-
Túl sokat beszélek -

Mennyi idős vagy?:

- 16éves vagyok -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Krisztián a becsületes nevem. már kicsi kórom óta Kikinek hivnak. nagyon szeretek sportolni, jelenleg tollaslabdázok és focizok. Jelenleg egy falusi csapatba játszok U19 korosztályba. a tanulmányaimról csak annyit szeretnék mondani hogy nem vagyok valami stréber , egy átlagos szakközép iskolába járok ahol elektrotechnikus szakon vagyok , egyébként mindenemet a sportnak szentelem. Sorozat függő vagyok. Régebben nagyon sokat töltöttem a TeamSpeak 3 szervereken az időmet , de 2évet kihagytam mindenhol a foci miatt. Eléggé tisztelettudó vagyok és nagyon poénos is, csak néha nem válik be. -
 

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
488
239
23
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Szia végig olvastam a lapodat és szerítem egy esélyt megérdemelsz sok sikert kívánok a továbbiakban.
 
  • Tetszik
Reactions: kikivstheworld

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2020.11.19. 18:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Egy próbát megér.

EDIT: Mivel elmentél a TS meghallgatásodról, lapod elutasítva.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.