Kierran Blanchard

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

nokyy

Újonc
2021. 12. 31.
45
47
V4 karakter
hassan bakir
LV karakter
yves verlaine
V2 karakter
-


R8gfqol.png


LAS VENTURAS METROPOLITAN POLICE DEPARTMENT
PROFESSIONAL STANDARDS DIVISION
OFFICE OF HUMAN RESOURCES, RECRUIT TRAINING ACADEMY​


I. — SZEMÉLYES INFORMÁCIÓK
ÁLTALÁNOS ADATOK
A1. Keresztnév: Kierran​
A2. Vezetéknév: Blanchard​
A3. Középső név: N/A​
A4. Születési idő: 07/11/1998​
A5. Születési hely: Los Santos Hospital.​
A6. Nem:
[X] Férfi​
[-] Nő​

ELÉRHETŐSÉGEK
A7. Telefonszám: 38/76-1201-2330​
A8. Lakhely: Spider St. South, 135.​

KÜLLEM
A10. Magasság: 6'1"​
A11. Testtömeg: 184lbs.​
A12. Hajszín: Barna.​
A13. Szem: Zöld.​

A14. Etnikum:
[X] Kaukázusi (fehér)​
[-] Közel-keleti (arab, perzsa, török…)​
[-] Latin (hispán)​
[-] Ázsiai​
[-] Afro-Amerikai​
[-] Egyéb​

A15. Tetoválások:
Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
1. Nem rendelkezem tetoválásokkal.​
2. N/A​

NEMZETISÉG
A16. Állampolgárság:
[X] U.S. állampolgár vagyok.​
[-] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​
[-] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​
[-] Semelyik a fentiek közül.​

BESZÉLT NYELVEK
A17. Nyelvek:
Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni.​
1. Angol.​
2. Spanyol.​
3. N/A​

II. — VÉGZETTSÉG
B1. Jelölje be a magára illő állítást!
[X] Rendelkezem egy U.S. High School diplomával.​
[-] Rendelkezem egy GED teszttel, amelyben megfelelő pontszámokat értem el.​
[X] Rendelkezem egy egyetemi diplomával, amelyet egy hivatalos egyetem állított ki.​

B2. Egyetemi szaktárgy típusa:
[-] Bűnügyi igazságszolgáltatás​
[-] Ökonómia​
[-] Általános/Nem eldöntött​
[-] Mérnök/Számítástechnika​
[-] Kommunikáció​
[X] Pszichológia/Szociológia​
[-] Bölcsészettudomány​
[-] Természettudomány​
[-] Egészségügy/Orvostudomány​

AZ OKTATÁSI INTÉZMÉNY ADATAI
B3. Az intézmény neve: University of Nevada, Las Vegas.​
B4. A látogatás intervalluma: 13/09/2016— 13/06/2020​

B5. Függesztették vagy bocsájtották el valaha iskolájából?
[-] Igen​
[X] Nem​
Amennyiben igen, részletezze azt: N/A​

III. — MUNKAHELYEK & TAPASZTALAT
C1. Előző munkaviszonyok
Cég/Ügynökség neve: Will's Snack Shop​
Betöltött pozíció: Kasszás/Kiszolgáló.​
Feladatköre: Vendégek rendeléseit felvenni, valamint az asztalukhoz felszolgálni a készételt.​
Alkalmazás intervalluma: 4/10/2016— 01/6/2020​
Szerződésbontás indoka: Eddig csak az egyetem mellett, másodállásban dolgoztam itt, a lakbérlet kifizetése érdekében.​

Cég/Ügynökség neve: N/A​
Betöltött pozíció: N/A​
Feladatköre: N/A​
Alkalmazás intervalluma: NN/HH/ÉÉÉÉ — NN/HH/ÉÉÉÉ​
Szerződésbontás indoka: N/A​

C2. Részletezze ha volt próbaidő alatt felfüggesztve: N/A​
C3. Jelölje be a magára illő állításokat.
[-] A felfüggesztés vagy az elbocsátás elkerülése érdekében felmondott eddigi munkahelyéről​
[-] Fegyelem hiánya, vagy nem kielégítő munkateljesítmény, többszöri hiányzás, átlagon aluli teljesítés végett elbocsájtás.​
[-] Számos rövidtávú, belépőszintű állások különböző területeken, ágakon.​
[X] Előző munkahely elhagyása egy jobban fizető érdekében.​

C4. Ha katonai szolgálatot teljesített, kérjük, jelezze, melyik ágon.
[-] Hadsereg​
[-] Haditengerészet​
[-] Légierő​
[-] Tengerészgyalogság​
[-] Parti őrség​
[-] Nemzeti Gárda​

IV. — JÁRMŰVEL KAPCSOLATOS INFORMÁCIÓK
D1. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel San Andreas államon belül?
[X] Igen​
[-] Nem​

D2. Volt valaha bevonva vezetői engedélye?
[-] Igen​
[X] Nem​
D2.1. Amennyiben igen; Adja meg, mikor, hol és milyen körülmények között: N/A​

D3. Az elmúlt hat hónapban kapott bármiféle közlekedési bírságot?
[-] Igen​
[X] Nem​

D4. Az elmúlt hat hónapban volt bármiféle közúti balesete?
[-] Igen​
[X] Nem​
D4.1. Amennyiben igen részletezze azt: N/A​

V. — ELŐÉLET
E1. Letartóztatták-e valaha, vagy vádolták-e már meg bűncselekmény elkövetésével?
[-] Igen​
[X] Nem​

E2. Volt-e tagja valaha olyan szervezett egyesületnek, amely jelenleg gyűlöletcsoportnak vagy belföldi terrorszervezetnek minősül?
[-] Igen​
[X] Nem​

E3. Jelenleg zajlik-e ön ellen bármiféle büntetőeljárás?
[-] Igen​
[X] Nem​

E4. Mikor vezetett utoljára alkohol vagy kábítószer hatása alatt?
[X] Soha​
[-] Az elmúlt 6 hónapban​
[-] Az elmúlt 12 hónapban​
[-] Több mint 12 hónappal ezelőtt​

E5. Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket?
[-] Igen​
[X] Nem​
E5.1. Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára? N/A​

VI. — TANÚSÍTVÁNY
A jelentkezésem elküldésével igazolom, hogy a kérvényben megadott válaszok mind a saját magam szellemi terméke, illetve teljesek, igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatomban áll és elfogadom, hogy bármilyen hamis, megtévesztő, valamint elégtelen válasz vagy állítás elegendő indoknak bizonyulnak a jelentkezési ciklusból való kizárásra. Elfogadom, hogy a Recruit Training Academy program bármikor megszakítható előre meghatározott indok nélkül is. Vállalom a képzés nem teljesítése esetén a képzési díj megtérítését. Továbbá, nem ellenkezem, ha a későbbiek folyamán ujjlenyomatot, vagy DNS mintát vesz tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department vezetősége.​

OUT OF CHARACTER
F1. Neved: Milán/noky.​
F2. Életkorod: 15.​
F3. Rövid, lényegretörő bemutatkozás: Milánnak hívnak, 15 éves vagyok, jelenleg Székesfehérváron élek és ide is járok iskolába. Idén kezdtem egy sima Gimnáziumban de ez előtt egy ideig jártam zeneiskolába is. Ebből következően hobbiszinten csinálok zenei alapokat a Trap műfajában, már lassan négy éve. Ennek köszönhetően a zenét egyértelműen nagyon szeretem. Szabadidőmben ezen kívül lolozok és persze mta-zok.​

F4. Mióta játszol a SeeMTA Las Venturason, illetve milyen frakciókban voltál eddig? Lassan 3 éve játszok a szerveren, frakcióban még nem voltam.​
F5. Milyen karaktert alkotnál az LVMPD tagjaként? A karakterem egy huszonéves, relatív jómódú családból származú férfi, aki nemrég végzett az egyetemmel, ami miatt jelenleg rengeteg adósságban van. Eredetileg tengerészgyalogosnak szeretett volna menni, de az anyukája lebeszélte róla. Korához képest érett a gondolkodásmódja. A kezdetben egészen visszahúzódó, nem zavartatja magát, de a pályafutása későbbi részeiben igazán kibontakoztatja a személyiségét. Az egyetlen kirívó belső tulajdonsága a hatalmas igazságérzete.​
F5.1. Mivel lenne egyedibb a karaktered az átlagnál? A karakterem egyáltalán nem úgy tervezte gyerekkora óta, hogy rendőr lesz. Egy egész tanácstalan időszakot élt, ahol csak ment ahova sodorta az ár. Ámde mind ezek ellenére nagy lelkesedéssel kezd el egy új fejezetet az életében. Eleinte kissé naiv, néhol értetlen. Természetesen nem minden jön össze a tervei szerint, de kitartóan továbblép a hibáin.​

F6. Fejtsd ki, hogy miben különbözik Amerika rendvédelme Magyarországéhoz képest! Gyakorlatilag a kettőben az az egy a közös, hogy a rendet védik, szinte minden más szempotból különböznek. Kezdjük a külső kinézetekkel. Amerikában egy átlag rendőrtiszten van egy golyóálló mellény, szinte mindig. Minden Officernél van bilincs és egy-egy letális és nem-letális fegyver. A letális általában egy Glock 22-es. A nem-letális 90%-ban egy sokkoló, de lehet esetleg emelett gázspray, gumi lövedék, gumibot vagy vipera. Itthon a Készenléti rendőrség felszerelésébe ezek tartoznak: Egy markolópisztoly, melynek típusa eltérő, egy gumibot és egy pár bilincs. Itthon a pisztolyt általában nem használják, nincs igazán mire, nincs akkora a bűnözés még Budapesten sem, hogy lövöldözni kelljen. Amerikában ez teljesen eltérő, ott sokkal gyakoribbak a lövöldözések és az olyan fizikai konfrontációk ahol valamiféle kényszerítő eszközt kell alkalmazni. Amerikában több különböző jáőrjármű van, de mindig amerikai gyártásúak, tehát Ford, Dodge és Chevrolet. Itthon, mivel magyarországnak nemigen van itt gyártott kocsia, ezért a szomszédos országokból meglévő autómárkák vannak jelen. Skodák, Suzukik, Audik, Opelek, Mercik, és még sorolhatnám. Az amerikai és a magyarországi jogirendszerek között is hatalmas a különbség. Amerikában teljesen más jogeljárások és büntetési mércék vannak. (itt gondolok a felony, misdemeanor és infraction -re.) Természetesen minden külön államban vannak külön törvények, legalábbis kis eltérések a benne. Amerikában a rendőrség sokkal nagyobb szabadkezet kapott mint itthon, érthetően. Magyarországon van egy fix BTK ami nem változik megyénként, ez alapján bírálják el a jogi bűnügyeket.
Röviden összefoglalva ennyi, megpróbáltam átláthatóan körbeírni, amennyire csak lehetett.

F7. Csatolj egy UCP-n készített képet a névváltásaidról (link):
F8. Csatolj egy UCP-n készített képet az adminjaileidről és banjaidról (link):
 

stan

túlélő
2019. 01. 10.
1 089
4 294
LV karakter
Nick Estrada
qtwKJ4O.png

Mr Blanchard,

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Recruit Training Academy megkapta a levelét. Jelentkezését az elkövetkezõ 72 órában felülvizsgálja egy
Employment Supervisor, amely döntésérõl itt értesítjük.
Köszönjük a türelmét.

RT6M3E2.png

Police Officer III Nasir Bean
Employment Officer, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 

stan

túlélő
2019. 01. 10.
1 089
4 294
LV karakter
Nick Estrada
qtwKJ4O.png

Mr Blanchard,

Értesítjük Önt, hogy a jelentkezését felülvizsgálta egy, a Recruit Training Academy által megbízott Employment Supervisor. A jelentkezését alapos vizsgálatnak vetettük alá, melynek értelmében történt a kiértékelés.
Ennek eredményeként a jelentkezését és a múltját elégségesnek tekintjük, kérvénye el lett fogadva.

Az elkövetkező 72 órában további instrukciókat fog kapni jelentkezésével kapcsolatban, az akadémiai tanulmányok megkezdéséről. Bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén kérelmét továbbítsa a Professional Standards Division Command felé.
Sok sikert kívánunk.

p3iM7sq.png

Sergeant Ivan O'neill
Employment Supervisor, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
  • Tetszik
Reactions: Körte
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.