Kiegészítők vásárlása

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

mira

Barangoló
2023. 01. 03.
85
369
V4 karakter
zuri.banks
Halihó,

egyáltalán nem “létszükséglet” ez a pár apróság, csupán érdekességként gondolom megosztani.

Előnyösnek tartanám, ha más ruhaboltokban is elérhetőek lennének a kiegészítők a játékban, és nem csak a pláza lenne az egyetlen lehetőség. A stílus kifejezése a karakterek személyiségének és egyediségének fontos része, és sok játékos számára izgalmas lenne, ha szélesebb kínálatból választhatnának.

Jelenleg a plázában tartott felújítások nem teszik lehetővé a kiegészítők vásárlását, azonban egy olyan változtatás, amely lehetővé tenné a kiegészítők beszerzését más ruhaüzletekben is, úgy gondolom egyszerűbb lenne. Így mindenki könnyebben, inkább gyorsabban teremthetne egyedi megjelenést, ahelyett hogy korlátozva lenne ez a lehetőség egyetlen helyre.
Az új lehetőségek megnyitása a kiegészítők szélesebb választékával más ruhaboltokban is nemcsak az egyediségét és a játék élvezetét növelné, hanem gazdagabb és változatosabb játékélményt teremtene. Ezáltal mindenki pontosabban fejezhetné ki saját stílusát és kreativitását, és az öltözködési lehetőségek még inkább tükröznék a valódi élet diverzitását.

Köszönöm : )
 

Geriii

este temetés, reggel szülinap
2019. 01. 12.
776
4 073
19
Győr
V4 karakter
Chase Luchese
V4-re valószínüleg teljesen megváltozik a kieg. rendszer, vagy legalábbis új alapokra épül, szóval az ötletnek egyelőre nem nagyon van helye + mostanában szerintem nem fognak azzal foglalkozni, hogy máshova is rakjanak kieges CP-t.
 

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
762
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
Támogatom, de egyébként már tudjuk, hogy v4be megvaltozik a kiegészítő rendszer szóval csak kikell várni és megtudjuk milyen lesz, de biztos, hogy jobb.
 

.Hunor

Ex SCKK Főleader
2020. 01. 27.
684
480
V4 karakter
Orion Shane
V2 karakter
Clyton Jack
Ha jelenleg kiegészítőket szeretnél vásárolni, írj egy adminra és be fog getelni. A felújításos mappolások pont azért jöttek be, mert közel van a V4 így nem kell sokáig ezzel a problémával élni.
 
  • Tetszik
Reactions: mira

Royaaal

Aktív fórumozó
2022. 01. 14.
257
1 910
V4 karakter
Iago Pena
Jelenleg a plázában tartott felújítások nem teszik lehetővé a kiegészítők vásárlását.

Be tudsz ugrálni a cuccokon ha annyira szükséges a kiegészítő, a cp-t is könnyedén eléred.
 
  • Tetszik
Reactions: mira

Macseek

Lelkes fórumhasználó
2019. 08. 29.
361
928
V4 karakter
Romeu Flores
LV karakter
Diotray Bolden
és nemcsak az egyediségét és a játék élvezetét növelné, hanem gazdagabb és változatosabb játékélményt teremtene.
kifejtenéd hogy mire gondolsz?
 

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
411
1 874
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Helló. Kiegészítőkkel kapcsolatban nekem az a tapasztalatom, hogy amikor lehetett, akkor sem volt túl jó. Hosszú percekig kellett szenvedni azzal, hogy valamit normálisan elhelyezz, sosem volt jó valami, pl. sapkánál. Lehet én voltam szerencsétlen, de nekem nehéz volt. Valóban meg kell várni, hogy V4-be hogyan tervezték át, majd megtudjuk. Szóval emiatt, hogy alapból is nehéz volt, nekem most nem hiányzik.


A másik dolog, hogy tegyenek máshova lehetőséget a pláza jelenlegi korlátozása miatt, sajnos nem lesz szerintem. Kb. 1 hete jelentettem, hogy a városi buszsofőr munka nem végezhető, mert a VH-nál lévő buszmegállóhoz nem lehet bemenni, a CP meg oda mutat. Tegnap teszteltem, nincs javítva. Nem nagyon foglalkoznak már a V3-mal, ami jobb is, hiszen a V4-re koncentrálnak, így hamarabb meglesz. Az persze megint más kérdés, hogy mikor lesz meg, addig sajnos a nehézségeket el kell fogadni.
 

Teaspoon

Pötyögtető
Támogató
2021. 03. 30.
408
1 096
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
Be tudsz ugrálni a cuccokon ha annyira szükséges a kiegészítő, a cp-t is könnyedén eléred.
Szerinted az mennyire RPs, hogy te mint civil, akármilyen védőfelszerelés nélkül beugrálsz a kerítésen keresztül egy építkezésre a nehézgépek közé, csak, hogy az amúgy bezárt Plázában vásárolhass? Szerintem jó ötlet a V4 kezdetéig lerakni a Bincoba egy kiegészítős CP-t.
 

Macseek

Lelkes fórumhasználó
2019. 08. 29.
361
928
V4 karakter
Romeu Flores
LV karakter
Diotray Bolden
akinek megnöveli a játékélményét a kiegészitő rendszer az be fog ugrálni
 
  • Tetszik
Reactions: Lubo

Royaaal

Aktív fórumozó
2022. 01. 14.
257
1 910
V4 karakter
Iago Pena
Szerinted az mennyire RPs, hogy te mint civil, akármilyen védőfelszerelés nélkül beugrálsz a kerítésen keresztül egy építkezésre a nehézgépek közé, csak, hogy az amúgy bezárt Plázában vásárolhass? Szerintem jó ötlet a V4 kezdetéig lerakni a Bincoba egy kiegészítős CP-t.
Erre nem tudok mit mondani, csak nevetni. RP-s istent hívni ha baj van, mert az oké, beugrani illegális, de ha "isten" visz be már rp-s vagy, nem hiszem hogy ez fogja elvenni a játékélményedet, de ha igen akkor szomorú.
 

jaki

banga
2019. 01. 10.
495
4 598
V4 karakter
Kione_Moran
Szerinted az mennyire RPs, hogy te mint civil, akármilyen védőfelszerelés nélkül beugrálsz a kerítésen keresztül egy építkezésre a nehézgépek közé, csak, hogy az amúgy bezárt Plázában vásárolhass?
12ax34.png

nem tudom mit hoz a v4! ❌
 

Dzsek

most már nevethetsz😉
2019. 01. 24.
853
3 822
Nagykanizsa
V4 karakter
Jan Flis
LV karakter
-
V2 karakter
-
Szerinted az mennyire RPs, hogy te mint civil, akármilyen védőfelszerelés nélkül beugrálsz a kerítésen keresztül egy építkezésre a nehézgépek közé, csak, hogy az amúgy bezárt Plázában vásárolhass? Szerintem jó ötlet a V4 kezdetéig lerakni a Bincoba egy kiegészítős CP-t.
Szerintem fel kell hozzá kötni a gatyát. Komoly büntetés járhat érte az tuti.
De ma este oda állunk csoportosan @jaki -val, és védőfelszerelésbe is lövünk egy képet. Kizárólag a komoly rp megmaradásáért a szerveren. Hiszen ez már magas szint.
 

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
411
1 874
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Remélem hamarosan ide látogat egy moderátor és korrekt módon megbünteti azokat, akik csak azért írnak ide, hogy lenézzék a másikat és kötekedjenek a leggyerekesebb módon.

Jaki, Dzsek, azadrake, Kaz
 

Kaz

Újonc
2020. 05. 29.
74
532
V4 karakter
Andrea Haxen
LV karakter
Hayden Pardo
Köszönjük szépen!
Most, hogy hősiesen felhívtad a figyelmét a moderátoroknak, a mai jótett is megvan! Legszebb öröm a káröröm, de biztos hallottad már.
Biztos jó érzés volt ezt mind leírni, képmutatás véletlen sincs, biztos hogy nem kötekedésből írtad ezt le a nevünkkel kiemelve.
 

palmangels.

Zöldfülű
2022. 01. 17.
207
799
Budapest
V4 karakter
guner renda
Szerinted az mennyire RPs, hogy te mint civil, akármilyen védőfelszerelés nélkül beugrálsz a kerítésen keresztül egy építkezésre a nehézgépek közé, csak, hogy az amúgy bezárt Plázában vásárolhass? Szerintem jó ötlet a V4 kezdetéig lerakni a Bincoba egy kiegészítős CP-t.
Egész napi antikozás mögött sincsen rp csak megsúgom. Ez legyen a legnagyobb bajod, hogy be kell menj az építkezésre kiegészítőket venni.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.