Kiegészítők frissítése, + egyéb ötletek.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Swaro

priceless. ?
2020. 08. 05.
183
606
LV karakter
Lian Suyi
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Luke Conley >

Ötleted:
< Régóta ezek a kiegészítők vannak már bent, ideje lenne frissíteni őket. Dobtam össze egy kisebb packot amivel tudnánk növelni a játékélményt és színvonalasabbá tenni az rpket.
- Első ötletem az lenne, hogy a rendvédelmi frakciók kaphatnának külön mellényeket, ezáltal könnyebben azonosítani tudnák egymást játék közben. (LVn is külön mellényeket kaptak a frakciók. (De persze ez a rendvédelmi frakciók vezetőitől függ.)
wCqa44c.png

- Újra textúrázott hátizsákokat lehetne berakni a playerek számára, a régiek már több évesek és valószínűleg az emberek már unják őket. Jelenleg hármat csináltam, de valószínűleg ez még bővülni fog.
HPM5ZsF.png

- A rendvédelmi frakciók kaphatnának gázmaszkot, ami védene a füstgránát (tear gas) ellen, tehát nem sebződnének benne. Ezt kiegészítőként vagy akár sima itemként is el tudnám képzelni. (Képet lent találhattok róla.)
- Már évek óta az alap széf mod van bent a szerveren, szerintem a játékosok örülnének ha lecserélnénk egy modernebb változatra. Mellékeltem a zárt és nyitott változatát is.
SJiyjHP.png

- Rengetegen gyűlölik a jelenlegi maszkokat(bandanákat), elég hülyén néz ki hogy minden "maffiás" ezt hordja és már teljesen unalmas, ezért a rablásokat szinesíteni lehetne különböző maszkokkal. Most három hoki maszkot hoztam, de később ez is bővülhet még.
4pUEG18.png

- Bővítettem további hátizsákokkal és raktam még hozzá sapkákat is, köztük egy POLICE feliratút a rendvédelmi szervek számára.
- Lehetne egy új rbst létrehozni, amivel a legális frakciók jobban ki tudnák használni a helyszínelős rpket illetve színesebbé is tudnák tenni ezzel akár az élményképeiket is. :
8E36t4z.png

- Berakhatnánk a motor kedvelőknek egy sisakot is, amely akár későbbiekben a motoros bandák számára is nagyon hasznossá tud válni. Rengeteg motorral közlekedő személyt látni nap mint nap, bizonyára nekik is tetszene ha ez bekerülne.
- Mivel régóta a szerver életét képezik a helikopterek ezért az olyan játékosokra is gondolnunk kell akik ezzel töltik be mindennapjaikat. Csatoltam egy pilóta sisakot civilek részére és egyet a rendvédelmi frakciók részére is, már ha szeretnék a leaderek.
- Két mellényen javítottam a textúrát mert még azóta is a Las Venturasos feliratok voltak rajta, ezért levettem az egyikről a másikat pedig átírtam. Lent láthatjátok ezt is.
- Papagáj elérhetővé tétele a civil emberek számára. Tudtommal nincs hitman frakció a szerveren ezért egyátalán nincs kihasználva a kiegészítő pedig jó kis rpket lehetne kihozni belőle és eléggé megdobná a karaktered kinézetét. Ha már nincs kihasználva ezért betehetnénk egy külön shopba vagy bármi és legalább lenne aki használja és nem csak feleslegesen állna bent a szerveren.
- G65 mod cseréje valamilyen 4 személyes autóra, hisz alapból 4 hely lenne benne.
- A SWAT Tank hpját feljebb lehetne húzni mivel elég useless hogy előbb tkzódik mint egy bugatti pl.
- ATM fúrás idejének növelése kissé, hisz a rendvédelmi frakciók egységei egyátalán nem tudnak reagálni, mire kiérnek a fúró már konkrétan kinyitotta a kazettát.

- A SUVok hátuljára lehessen egy-két embernek gluezni és leülni, ezzel több lehetőséget biztosítva az illegális és legális frakciók számára egyaránt.
HruGXhi.png

- Lehetne lehelyezni bérelhető szobákat néhány helyre, hogy a kezdő játékosok is tudjanak élni a lakás lehetőségével, akár rphez is szükséges lehet nekik viszont csak úgy szerezhetnek ha horror áron vásárolnak egyet.
seNJaAB.png

- A meglévő éttermek mellé a két Burger Shothoz is lehetne lerakni interiort, hogy az rpre vágyók be tudjanak akár ülni oda beszélgetni, stb..

GIoWM6y.png



>

Megjegyzés:

< Jelenleg ennyi lenne, ha jut még valami az eszembe akkor természetesen bővíteni fogom. Néhány kép lehetséges, hogy pixeles és csúnya lesz az a 3ds max miatt van viszont a szerveren teljesen máshogy nézne ki. Köszönöm, hogy elolvastad és várom a véleményeket. Link: https://www.solidfiles.com/v/YqmQXdrKND8qe. :) >
 
Utoljára szerkesztve:

voiceofaveteran

Feelin' like it's seventh grade
2020. 04. 08.
327
594
V4 karakter
Dimitry Degtyarev
LV karakter
Dimitry Degtyarev
Bár engem nem érint ez az ötlet, hiszen nem játszok V2-őn, de ettől függetlenül még ráférne a szerverre ez a kis update behozatala, a Burger Shot-os dolog csak plusz RP-t vinne be, nem látok benne kivetnivalót, a maradék ötlettel sincsen gond, a papagájos és a maszkos, széf és egyéb kiegészítők skinjeinek a cseréje ötlet meg úgy egybevéve az egész nagyon faszán hangzik.
 
  • Imádom
Reactions: Swaro

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 978
2 629
- Az új frissítéssel bekerült az új ticketelés is, viszont az összeget még dollárban írja.
- Ha térképen ráhúzzuk az MDCre a jelet akkor ugyan úgy erősítést ír mint backupnál.
Ez a kettő javításra került.
 
  • Tetszik
Reactions: Swaro

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Szépen össze írt ötlet, látszik, hogy sokat foglalkoztál ezzel, a képek magukért beszélnek, megmondom őszintén a reggeli órákba nézve a táskákat én először sapkáknak néztem :p, de nagyon jók lettek, és ebből kifolyólag sapkák is kerülhetnének be. G65 az régóta ilyen problémás dolog, sokan örülnének ha 4 személyessé válna, de nem látok rá sok esélyt, hogy ez megvalósul. Az ötleted támogatom.
 
  • Imádom
Reactions: Swaro

Swaro

priceless. ?
2020. 08. 05.
183
606
LV karakter
Lian Suyi
Szépen össze írt ötlet, látszik, hogy sokat foglalkoztál ezzel, a képek magukért beszélnek, megmondom őszintén a reggeli órákba nézve a táskákat én először sapkáknak néztem :p, de nagyon jók lettek, és ebből kifolyólag sapkák is kerülhetnének be. G65 az régóta ilyen problémás dolog, sokan örülnének ha 4 személyessé válna, de nem látok rá sok esélyt, hogy ez megvalósul. Az ötleted támogatom.
Sapkára már gondoltam, készül. ??


Edit:
8E36t4z.png

@Buba sapkából most ennyi, majd ha lesz ötlet vagy új modell akkor textúrázok. ?
 
Utoljára szerkesztve:

Szilard97YT

Barangoló
2019. 12. 18.
84
35
V4 karakter
Peterson James
LV karakter
Peterson Williames
V2 karakter
James Peetu
Ez nagyon király lenne az egész szerintem jöhetne be szépen összeírtat a dolgokat ezt Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: Swaro

Esli

spanom ugyanez
2019. 01. 10.
493
677
20
Lacháza
V4 karakter
luna.kuznetsov
Átolvastam az ötletedet, és az egészet teljes mértékben támogatom. Legfőképp a papagáj behozatalát civileknek!
 
  • Imádom
Reactions: Swaro

Treas

Aktív fórumozó
2019. 04. 02.
256
645
Mike
www.youtube.com
V4 karakter
Filippo Siviero
Eléggé összeszedett a dolog. Ezek a keigészítők se rosszak. A G65ös dolog javulhatna, mert illúzió romboló, hogy 4 ajtós de 2 személy fér bele.
Támogatom!
 

Korpy

Barangoló
2020. 07. 12.
103
246
19
Szeged
V4 karakter
Vleror Agani
LV karakter
Blagomir Kostev
V2 karakter
-
Én jóötletnek tartom ezeket a változtatásokat.
kifejezetten tudom TÁMOGATNI
 

Tata

Újonc
2020. 01. 05.
42
49
LV karakter
Jhon Cidder
V2 karakter
Maksimilian Grgurovic
Phuuu ilyen jó ötletet már rég láttam szerintem minden féle képen jöhetnének be a szervere s még több ilyen jöhetnek kérlek még küldj be ilyeneket hát ha a fejlesztönek is meg tetszik és minél hamarább be kerül a szerever Támogatom! Bomba ötlet!
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Swaro

Rikardo0102

Újonc
2020. 11. 27.
5
1
LV karakter
Michael Tony
V2 karakter
Tony R Reyes
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Luke Conley >

Ötleted:
< Régóta ezek a kiegészítők vannak már bent, ideje lenne frissíteni őket. Dobtam össze egy kisebb packot amivel tudnánk növelni a játékélményt és színvonalasabbá tenni az rpket.
- Első ötletem az lenne, hogy a rendvédelmi frakciók kaphatnának külön mellényeket, ezáltal könnyebben azonosítani tudnák egymást játék közben. (LVn is külön mellényeket kaptak a frakciók. (De persze ez a rendvédelmi frakciók vezetőitől függ.)
wCqa44c.png

- Újra textúrázott hátizsákokat lehetne berakni a playerek számára, a régiek már több évesek és valószínűleg az emberek már unják őket. Jelenleg hármat csináltam, de valószínűleg ez még bővülni fog.
HPM5ZsF.png

- A rendvédelmi frakciók kaphatnának gázmaszkot, ami védene a füstgránát (tear gas) ellen, tehát nem sebződnének benne. Ezt kiegészítőként vagy akár sima itemként is el tudnám képzelni. (Képet lent találhattok róla.)
- Már évek óta az alap széf mod van bent a szerveren, szerintem a játékosok örülnének ha lecserélnénk egy modernebb változatra. Mellékeltem a zárt és nyitott változatát is.
SJiyjHP.png

- Rengetegen gyűlölik a jelenlegi maszkokat(bandanákat), elég hülyén néz ki hogy minden "maffiás" ezt hordja és már teljesen unalmas, ezért a rablásokat szinesíteni lehetne különböző maszkokkal. Most három hoki maszkot hoztam, de később ez is bővülhet még.
4pUEG18.png

- Bővítettem további hátizsákokkal és raktam még hozzá sapkákat is, köztük egy POLICE feliratút a rendvédelmi szervek számára.
- Lehetne egy új rbst létrehozni, amivel a legális frakciók jobban ki tudnák használni a helyszínelős rpket illetve színesebbé is tudnák tenni ezzel akár az élményképeiket is. :
8E36t4z.png

- Berakhatnánk a motor kedvelőknek egy sisakot is, amely akár későbbiekben a motoros bandák számára is nagyon hasznossá tud válni. Rengeteg motorral közlekedő személyt látni nap mint nap, bizonyára nekik is tetszene ha ez bekerülne.
- Mivel régóta a szerver életét képezik a helikopterek ezért az olyan játékosokra is gondolnunk kell akik ezzel töltik be mindennapjaikat. Csatoltam egy pilóta sisakot civilek részére és egyet a rendvédelmi frakciók részére is, már ha szeretnék a leaderek.
- Két mellényen javítottam a textúrát mert még azóta is a Las Venturasos feliratok voltak rajta, ezért levettem az egyikről a másikat pedig átírtam. Lent láthatjátok ezt is.
- Papagáj elérhetővé tétele a civil emberek számára. Tudtommal nincs hitman frakció a szerveren ezért egyátalán nincs kihasználva a kiegészítő pedig jó kis rpket lehetne kihozni belőle és eléggé megdobná a karaktered kinézetét. Ha már nincs kihasználva ezért betehetnénk egy külön shopba vagy bármi és legalább lenne aki használja és nem csak feleslegesen állna bent a szerveren.
- G65 mod cseréje valamilyen 4 személyes autóra, hisz alapból 4 hely lenne benne.
- A SWAT Tank hpját feljebb lehetne húzni mivel elég useless hogy előbb tkzódik mint egy bugatti pl.
- ATM fúrás idejének növelése kissé, hisz a rendvédelmi frakciók egységei egyátalán nem tudnak reagálni, mire kiérnek a fúró már konkrétan kinyitotta a kazettát.

- A SUVok hátuljára lehessen egy-két embernek gluezni és leülni, ezzel több lehetőséget biztosítva az illegális és legális frakciók számára egyaránt.
HruGXhi.png

- Lehetne lehelyezni bérelhető szobákat néhány helyre, hogy a kezdő játékosok is tudjanak élni a lakás lehetőségével, akár rphez is szükséges lehet nekik viszont csak úgy szerezhetnek ha horror áron vásárolnak egyet.
seNJaAB.png

- A meglévő éttermek mellé a két Burger Shothoz is lehetne lerakni interiort, hogy az rpre vágyók be tudjanak akár ülni oda beszélgetni, stb..

GIoWM6y.png



>

Megjegyzés:

< Jelenleg ennyi lenne, ha jut még valami az eszembe akkor természetesen bővíteni fogom. Néhány kép lehetséges, hogy pixeles és csúnya lesz az a 3ds max miatt van viszont a szerveren teljesen máshogy nézne ki. Köszönöm, hogy elolvastad és várom a véleményeket. Ha esetleg úgy döntenétek, hogy bekerül akkor küldöm privátba a fájlokat. :) >
Szerintem ez nagyon jó ötlet Támogatom :)
 
  • Tetszik
Reactions: Tata

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Én nagyon adom ezt az ötlet packot, jól összeírtad.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.