Kicsit kezd már sok lenni [damn! archív, 07.22.]

pogchampus

Aktív fórumozó
2019. 10. 04.
272
1 568
V4 karakter
théo banks
LV karakter
théo banks
carzone-hero.png


Nem tudjuk, hogy mi történt mostanában, egy biztos, heti szinten vannak különböző szintű és méretű tuningtalálkozók a városban. Az, hogy most ez jó, vagy rossz, mindenki döntse el maga - az viszont nem megkerülhető, illetve nem elhanyagolható, hogy a tuningtalálkozók 95%-a belépős, nem kis összeggel, aztán különféle jegyeket lehet még venni - az alap jegyár fölé, természetesen.

A hétvége folyamán lezajlott egy "régimotoros" rendezvénszervező cég tuningtalálkozója, elmondásuk szerint most egy pár hétig jegelték a témát, és most újra előbújtak. Oh boy, nem kellett volna.

Alapvetően a szervezéssel nem volt probléma, voltak is egy jópáran, bejelentett helyszín, biztosított terep (amit a SASD vállalt magára, természetesen jópénzért), azonban itt ki is fújt a pozitív dolgok sora. És ott már vannak problémák, ha egy rendezvénynek az egyetlen pozitívuma a helyválasztás.

Természetesen a helyi közösség tagjai a nagy forgalomra számítva nem lettek megkérdezve, hogy oké-e, nekik bármiféle kompenzáció felajánlva nem lett, se a sheriffség, se a "tuningtalálkozó" szervezői által.
carzone-idezet.png

- mondta egy kínai barátunk az utca másik oldaláról.

A CarZone car meet nem is tudom, hogy hogyan írható le egy szóban. Talán az a legjobb szó rá, hogy szar volt. Már alapvetően a beengedés is döcögős volt, tekintettel arra, hogy első körben csak egy embert állítottak ki a kapuba, majd a későbbiek folyamán jött még egy, viszont erre legalább 20-25 percet kellett várni. Az elsődleges beengedő kollegina olyan szinten suta volt, hogy szerintem ha felmarkolnék egy marék homokot, abba is több IQ szorult volna, mint abba a lánykába. Ezzel nincsen probléma, vannak köztünk ilyen emberek, viszont ne bízzunk már rá egy ekkora feladatot, hogy többszáz embert engedjen be egy viszonylag jól meghirdetett rendezvényre.

Jól mutatja a lányka hozzá nem értését, hogy a kollegája 5 perc alatt háromszor annyi embert engedett be, mint ő. Amikor a sorban álltam, mellettem volt egy biciklivel érkező, kétszáz kilós ember, aki szeretett volna érdeklődni, hogy biciklivel bemehet-e, viszont választ nem kapott - igaz, a sajtós kollégát kérdezte, aki szintén nem volt a helyzet magaslatán. Ettől függetlenül én pártfogásomra állítottam, kifizettem a jegyét a négeremnek, tartsunk össze, miegymás, majd a kapun beengedtek minket, azonban a lány elfelejtette fél perc alatt, hogy az ő jegyét is kifizettem, így állított ki még egy jegyet, amit az én nevemre állított ki, hiszen én fizettem ki - meghívtam emberünket - , és nem fogta fel, hogy az egy úgymond "ajándék" jegy a nigabigának.

Ezek után, mivel nem szolgálati járművel érkeztem, be szerettem volna regisztrálni a szépségversenyre is, ami mint utólag kiderült, plusz pénzes téma volt. Tehát, a CarZone fogta magát, úgy hirdette, hogy a belépőjegy $20.000, a szépségversenyes jegy $30.000, majd kifizettette mind a kettőt, tehát ha van egy szép autód, akkor helyből kiperkáltál $50.000-et csak arra, hogy megmutathasd, és esetlegesen versenybe szállhass a fődíjért, ami félmillió dollár volt. Csak a miheztartás végett: a bevételüknek olyan, körülbelül 20%-át ajánlották fel a "győztesnek". Úgy, hogy az egész scam volt.


gallery110.jpg


OK, ezen is túltettem magam, gondoltam akkor elkezdek dolgozni, ha már ott vagyok, akkor használjuk ki a lehetőséget, amúgy is úgy mentem, hogy civilben, de fogok dolgozni is. Aki követ minket a kezdetek óta, tudják pontosan, hogy bevétel nélkül működünk, lényegében én se kapok fizetést, a szolgálati autót is magam tankolom, és hosszú távon szeretnénk a mérleget pozitív irányba billenteni, viszont a CarZone által megkért "sajtós", aki lényegében a bejárattól nem igazán mozdult el, vagy azért, mert nem akart, vagy azért, mert nem tudott a két tonnájával, fogta magát, és felkérdezett, hogy én mi a kurva anyámat csinálok. Nem akarok túlságosan személyeskedni, de hétfő van, az esemény szombaton volt, és lófaszt nem csináltál még az eseménnyel kapcsolatban, én meg időközben ledaráltam egy nagyriportot, két hírt, és most még ezt is. Úgyhogy legközelebb mielőtt felkérdeznél egy valóban sajtós kollégát, talán gondolkozz azon, hogy megéri-e. Attól, hogy van egy kamera a nyakadban, még kurvára nem leszel sajtós. Az meg külön vicc, hogy te fogtad magad, és az én munkámat szennynek hívtad. Érdekes - az én nevemet ismerik már a városban. Erről ennyit.

Visszakanyarodva a "car meethez", lehetett szépségversenyre jelentkezni, illetve tombolára is, sőt, a Sátor Shop is kivonult egy magánakcióval, hogy vegyetek tőle jegyet, jó drágán, aztán van esélyed megnyerni a félmillió dollárt tőlük is. Ez a szervezőket nem zavarta, hiába ordibálta a csávó 0-24, hogy SÁTOR SHOP A LEGJOBB, itt üzenem neked, hogy a Sátor Shop egy túlárazott szar, amióta nem Johnny papa viszi, és az a gerillamarketing, amit csinálsz, rohadt idegesítő. Az meg megint csak hab a tortán, hogy megszedted magad a "tombolákkal", majd - valamilyen véletlen folyamán - pont a haverod nevéd húztad ki a cilinderből. Ha pénz kell, szóljál, adunk szívesen.

És akkor a szépségverseny: nem tudom, hogy ki volt a zsűri, de nem is akarom tudni, hogy ki volt a zsűri, olyan szinten defektes volt a szemük, illetve szépérzékük. Sorry not sorry, nem menő az autón a nagy animés csöcs. Soha nem is volt, soha nem is lesz, ettől függetlenül ti úgy gondoltátok, hogy a nagy anime csöcs, a több autón látható matrica, illetve a halálfejes koncepció a legszebb, egy kibaszott AMG GT-n. Mondjuk, aláírom, a halálfejes matrica tényleg menő, de a harmadik, illetve a második helyezés kurvára nem azokat az embereket illette meg, akiket ti besorsoltatok oda. Voltak valóban szép autók, de azok közül egy sem került be a top háromba. Igaz, a szépség relatív, de szerintem kiegyezhetünk abban, hogy ezek az autók, amik - szerintetek - szépek, nem szépek.


gallery114.jpg
gallery119.jpg
gallery102.jpg
gallery76.jpg
gallery77.jpg
gallery79.jpg
gallery81.jpg
gallery86.jpg
gallery94.jpg
gallery123.jpg

Egyéb megjegyzésként még annyit, hogy az LVMS-nek mindenféleképpen tartozom egy elismeréssel, tekintettel arra, hogy ők valóban biztosították a terepet. Szerencsére nem volt rájuk szükség, csak két alkalommal, de mind a két alkalommal helyt álltak.

Tehát, alles zusammen, egy nagy szar volt, és kérlek titeket, hogy ne erőltessétek, vagy ha erőltetitek továbbra is, akkor meg ne így, meg ne heti szinten. Unalmas már egy picit, hogy minden héten van valami, ahova mindenki is elmehet, és nem is nagyon nézitek azt, hogy ki kinek fia-borja, ellentétben azt nézitek, hogy jöjjön a bevétel.


elvalaszto.png


Kösz, hogy engedtétek, hogy részt vegyek, legközelebb szerintem skipelem, max sajtózni megyek ki, gyalog. Úgy a belépő csak $5.000, és nem fogom sajnálni azt, hogy lehúztak úgy, ahogy nem is akartak.
footer.gif
 
  • Tetszik
Reactions: Martin