Kian jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kian

Globális Moderátor
v4
2021. 02. 20.
528
1 008
18
V4 karakter
Kian Wells
gmodjelentkezes.png


Játékbeli, és fórum neved:
| Kian Wells a karakterem neve a szerveren, fórumon a nevem Kian.

Mióta játszol a szerveren? Fórumot mikor kezdted el használni?
| A szerveren lassan három éve tevékenykedek, közel 3100 óránál járok. A fórumra 2021. február 20. napján regisztráltam, a Rendőrség frakciójába való bekerülésem után kezdtem el használni.

Miért szeretnél Globális Moderátor lenni?
| Érdekel a fórumon való tevékenység ilyen téren, szívesen kipróbálnám magamat itt is, mint moderátor.

Miért pont téged válasszunk?
| Aktívnak és megbízhatónak tartom magam. Úgy gondolom, hogy kellő tapasztalatot szedtem fórumon a picivel kevesebb mint három év alatt, így a felhasználók számára megfelelő segítséget tudnék nyújtani minden téren.

Naponta mennyi időt töltesz a fórumon?
| Napközben viszonylag sokszor megnyitom a fórumot unalmamban, van bőven mit olvasni a rengeteg témák közül. Így nagyjából egy átlagos napon ~1 - 1.5 órát szoktam eltölteni itt.

Mutasd be a referenciáidat.
| A szerveren töltöttem be adminisztrátori szerepkört, két hónapig voltam bent a csapat köreiben. TeamSpeak3 szerveren pedig próbaidős moderátorként voltam jelen nagyjából egy hónapon át az adminsegéd feladatok ellátása mellett. Az admin miatt muszáj voltam leadni, nem fért össze a kettő. A szerveren a NAV kivételével az összes rendvédelmi frakcióban tudtam tapasztalatot szerezni, ezek között a legtöbbet a Honvédség frakciójában voltam, összesítve több mint 1 évet voltam bent. IG sikerült egy alakulat, azaz a Katonai Rendészet parancsnoki pozíciójára kerülnöm, a frakcióm tisztikarát erősíteni, valamint pilóta karakterem a saját ezredében kiképző beosztáson van a mai napig is.
A fórumon három karakterem számára készítettem development-tet KÉB témában belül, amelyeket időrendi sorrendben itt találhattok meg:
Splash One
Man of Mayhem
Nothing else matters

Legkedvesebb topicom Kian Wells-ről szól, mivel IRL is érdeklődök a katonai repülés iránt, ezért is az IC ezredem számára készítettem egy weboldalt is, ahová ~hetente posztolok az ezreddel kapcsolatos érdekes híreket:
101. HRE Official Website


Rendelkezel TeamSpeak3-mal?
| Igen, rendelkezem.

Hogyan tudnád segíteni a kezdő fórumozó dolgát?
| Mindenképpen elsőnek a fórum szabályzat ismertetésével kezdeném, hiszen annak értelmezése nélkül nehezen fog tudni érvényesülni a felhasználó. Ezek után a fontosabb témák jönnének bemutatásra, gondolok itt a frakciók, panaszkönyv, leírások, valamint UnBan kérelem topicokra. Frakcióba jelentkezés egy idő után a játékos fejében megfordul, ezáltal ott tudna érdeklődni, hogy mégis milyen módon lenne lehetősége csatlakozni egy-egy InGame közösség köreibe. Panaszkönyv szinte elengedhetetlen dolog, ha bármilyen olyan indokkal érkezik a játékosra panasz amit a bíráló admin nem tud intézne a szerveren, akkor az admin megnyitott PK alatt fogja várni a játékos válaszát.
A fenti információk alapján úgy érzem, hogy a felhasználó már gördülékenyebben fog tudni tájékozódni a fórumon. Bármi eltérő kérdés esetén természetesen minél kielégítőbb válaszadásra törekednék.


Ismeretséged a csapaton belül?
| Beszélő viszonyban egy moderátorral sem állok sajnos. Zoliii a főleaderem jelenlegi frakciómban, ezáltal viszonylag gyakran látom IG, de vele sem beszélgetek.

Mesélj magadról.
| Ákos a nevem, tizenhét éves vagyok. Jelenleg Győrben élek három éve, azelőtt Kárpátalján laktam. Rendészeti pályán tanulok a középiskolámban, későbbiekben a szakmai érettségimet szeretném felhasználni arra a célra, hogy előnnyel jussak be a Nemzeti Közszolgálati Egyetem egyik szakára. Kifejezetten érdekel a bűnügy, valamint a katonai repülés. Csodáltam mindig a repülőket. Izgató dolog, hogy a semmiből eljutottunk olyan szintre, hogy vasmadarak repülnek az égen napjainkban. Elsődleges tervem a pilótaképzés a jövőmre tekintve, viszont mindenképpen szeretnék alapozni magamnak egy fix állást, amivel nyugodtan tudok egymagam is éldegélni. Sportként amatőr szinten ökölvívást űzök lassan egy éve. Próbálkoztam több sporttal is, gondolok én itt a labdarúgásra, vagy akár a kézilabdára is, de nem igazán csináltam élvezettel, így inkább hanyagoltam is a dolgokat. Szeretem az akusztikus zenét, így hobbiként elkezdtem gitározni pár évvel ezelőtt amikor református gimnáziumba jártam Kárpátalján, mostanra viszont már aligha nyúlok a hangszerhez. Gyerekkoromat jelentősen kitöltötte a videójátékok. Szívesen ülök le a mai napig egy jól kidolgozott MMORPG elé haverokkal, vagy akár egy metin2 szerverre a nosztalgia kedvéért. Az SGS szerverekkel valamikor 2017 környékén ismerkedtem meg, viszont sok figyelmet nem fordítottam rájuk. 2020-ben szedtem le az MTA-t, regisztráltam elsőnek V2-re, majd későbbiekben megpróbáltam az akkori V3-mas szervert, ahol a mai napig szívesen játszok.
 
Utoljára szerkesztve:

PENCZ

dalolászó táncos mikulás
2019. 01. 09.
1 476
5 098
Tatabánya
Heló, szia!
Nem rossz a lapod. Látszik, hogy amit csinálsz abban próbálsz fejlődgetni, gondolok itt a devekre pl. Ez nekem tetszik.
Egy kevés tapasztalatod is van, admin is hasonló ehhez a feladathoz. Szabad tudni, hogy miért nem vagy már admin?
 

Kian

Globális Moderátor
v4
2021. 02. 20.
528
1 008
18
V4 karakter
Kian Wells
Szia Pencz!

Az adminisztrátori feladat betöltéséhez kötelező 5000 percet kell csinálni a hónapban, ami nekem decemberben csak nagyon rizikósan lett volna meg. Nem szerettem volna kitiltást kapni adminisztrátori feladatok elhanyagolása miatt, ezért inkább úgy voltam vele, hogy biztosra megyek és inkább leadom.
 
  • Tetszik
Reactions: jimre

GedY

Patton
2019. 01. 10.
101
147
V4 karakter
Will_Patton
LV karakter
Nivera_Hiromitsu
Adminisztrátorként mondhatom, hogy nem volt veled gond a múltban, volt, hogy segítettük egymás munkáját, illetve látszik fórumon is aktív vagy, tevékenykedsz különböző témákban, támogatva.
 
  • Tetszik
Reactions: Kian

Zozzer

Vive quod mentitur Mendacium quod vivis
2019. 01. 09.
189
252
Oroszlány
V4 karakter
Rowan Khan
LV karakter
Tommy Logan
V2 karakter
Zack Corvia
Jó topicokat csinálsz és intelligens srácnak tűnsz ez a válaszaidból és megnyilvánulásaidból is látszik. A lap BB Codeolása nekem nem nyerte el a tetszésem, de kinek mi.

Talán benned van a legtöbb potenciál itt a jelentkezők között! Szokták mondani előtted a jövő!

Sok sikert a jövőben remélem látlak GMOD-ként! (y)

U.i: Mikor meglátlak mindig a Danger Zone jut eszembe így ezt most bedobom ide! Sikeres pilóta pályát!
 
  • Tetszik
Reactions: Kian és jimre

Ölembé

Ailurus fulgens
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 04. 01.
3 316
15 878
Kaposvár
V4 karakter
Adam Cortez
LV karakter
Adam Cortez
b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Kedves Jelentkező!

Köszönjük, hogy megtiszteltél pályázatoddal bennünket. Örömmel tájékoztatunk, hogy jelentkezésed elnyerte tetszésünket, ezért továbbjutottál egy második körös TS3 meghallgatásra!
A meghallgatási időpontot hamarosan közzétesszük!

Üdvözlettel:
SeeMTA V4 Fő Globális Moderátorok
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.