Kia K Roy ----> Ricsi

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

MiklerX

Újonc
2019. 02. 03.
27
71
Nyíregyháza
V4 karakter
Martin Morales
V2 karakter
Kia_K_Roy
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Kia K Roy >

Panaszolt fél admin neve:
< Ricsi>

Panasz pontos megfogalmazása:
< Oktalan ban. >

Bizonyítékok:
< Kilettem rakva FUN indokkal a nevem miatt mikor haveromnak a nevét átírták "Bekre Pál"-ról.Ezért nem is értem illetve a nevemet admin fogadta el szóval nem hinném hogy én lennék a hibás.>

Megjegyzés:
< Válaszod >

Alax válasza:
Kötelező feltüntetni az aktuális IG neved fórumon V2 karakternévnek, Erre van 12 órád pótolni!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
72589Martin_ShakurCig_AnyosVan már egy Shakur család és én nem oda tartozom.Ezért szeretnék névváltást kérni.2021-01-08 16:00:07Elutasítva
72608Martin_ShakurKia_K_RoyVan mar egy Shakur csalad es nem oda tartozok:).2021-01-09 12:28:20Elfogadva
Ehhez többet hozzáfűzni nem tudok, amilyen stílussal bent voltál nálam...
 

MiklerX

Újonc
2019. 02. 03.
27
71
Nyíregyháza
V4 karakter
Martin Morales
V2 karakter
Kia_K_Roy
Így van ott nézte az admin a "Cig_Anyos" névnél és nem is fogadta el, itt viszont elfogadta szóval nem értem a logikát, hogy miért én lettem szankcionálva és nem is én hibáztam.. Maradjunk annyiba, hogy bementem és te kezdted el mondani, hogy "Így ismersz úgy ismersz tudod ki vagyok" stb..
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Tudod az a probléma ahogy te jelenleg hozzáállsz ehhez az egészhez, gondolhatod hogy a névváltás fül nem azért van hogy ilyen neveket írj, ezzel nem fogod segíteni az admin munkáját csak hátráltatni..

UI: Én csodálkozok hogy ezt a panaszt te komolyan gondolod.

Hozzáteszem próbálsz hülyére venni, és feljössz másik accountal, de ha legalább feljössz akkor ne ugyan azzal a névvel gyere fel ..

Név váltási kérelmek (1)​

IDNévÚj névIndokIdőpontÁllapot
72869Kia K._RoyJohny SinsFalse kick (Lehetséges multiacc)2021-01-20 12:33:26Elutasítva
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.