Kezdők megkülönböztetése a szerveren.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

foefeezykupak

Újonc
2024. 04. 07.
41
63
Dortmund 🖤💛
V4 karakter
kione perkins ⚜️
Csao,

Hozok megint egy ötletet, a minap jutott eszembe, ami nem más lenne, hogy a LVL 4 alatti, tehát nemrég regisztrált, kezdő játékosok meg legyenek valamilyen módon különböztetve a többiektől.
Mondanom sem kell, hogy roppant idegesítő tud lenni, mikor nem nézed valakinek a szintjét és úgy ticketeled meg, másnap meg jön a PK,
Illetve illegál részről a rablásos dolog is biztos idegörlő.

Úgy tudnám elképzelni, hogy mondjuk a nevük mellett lenne egy [Kezdő] felirat, vagy akár egy [K] betű.
De szerintem az is szimplán elég lenne, ha mondjuk a nevük nem fehér lenne, hanem eltérő színű, mondjuk szürkés. Csak annyira, hogy észre lehessen venni, hogy kezdő az illető.

Gondolatok?

Csao.
 
2021. 12. 04.
102
1 302
V4 karakter
Tikus Jebakan
LV karakter
Lou Diddy
Helo ! Én szerintem elég gázos lenne ha a kezdö játékosokat meg különböztetnék a játékosok például direkt le huznák öket mert ott a KEZDÖ a neve mellett meg ilyenek.. ez nem jo ötlet mert akor le huznák a kezdöket meg ölnék öket és le lépnének így ki HALNA a szero. NEM TÁMOGATOM
 

aSoma

Barangoló
Támogató
2020. 08. 01.
105
121
21
Baja
V4 karakter
Tad Crenshaw🇺🇸
Hello!

Én is feleslegesnek tartom az ötletet. Az elmondottak alapján kb ugyanezt tudom mondani. Meg egy kicsit furán nézne ki a See szerverein,
eléggé illúzióromboló (szerintem). Az ötletedet nem támogatom!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.