Keylon Gilmore jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

sz_sanyii

Újonc
2019. 01. 11.
4
0
24
V4 karakter
Calvin Mays
Magyar-Honv-ds-g-Logo.png

SEE CITY HONVÉDSÉG - JELENTKEZÉSI FORMANYOMTATVÁNY


Figyelem, az alábbi kérdésekre igyekezz legjobb tudásod szerint, értelmes, kerek, egész, bő mondatokban válaszolni! Kérünk, mindenhova valós adatokat adj meg! A jelentkezési lapod az általad megadott válaszokból, illetve fogalmazási képességedből, valamint a kérdésekre adott helyes válaszaid alapján lesz elbírálva.

fejl-c2.png

I. OOC Információk

Az első részben Rólad mint játékosról szeretnénk pár alapvető információt megtudni.
fejl-c2.png


Hogy hívnak?
Sanyinak hívnak.

Hány éves vagy?
24 éves vagyok.

Mióta játszol a SeeMTA V4 szerverén?
2018-ban kezdtem el játszani a szerveren.


Hány játszott perced van?
90 136 perc.

Miért pont téged válasszunk?
Pozitív hozzáállásommal és eddig szerzett tapasztalatommal be tudnám bizonyítani, hogy megérte pont engem választani.

Naponta átlagosan hány órát tudnál aktívan eltölteni a szerveren?
Három órát minimum.

Tudnál teljesíteni heti 1000 percet, melyet a frakcióra kéne szánnod?
Igen, tudnám teljesíteni.

Mesélj magadról pár mondatban! Írj pár sort magadról, amelyben bemutatod magad!
Sanyi vagyok, 24 éves, szabadidőmet általában számítógépezéssel vagy vezetéssel töltöm. Tisztelettudó, segítőkész embernek tartom magam, aminek köszönhetően szinte mindíg sikerült jól kijönnöm munkatársaimmal/más játékosokkal.

Miért szeretnél a Honvédséghez csatlakozni?
Játékon kívül is érdekelt a téma mindíg is, rengeteg RP lehetőséget látok egy ilyen frakcióban, illetve biztos vagyok abban, hogy egy nagyon jó társaságba kerülnék be, ha a honvédséghez jelentkezek.

Rendelkezel rendvédelmi múlttal? Ha igen, melyik rendvédelmi frakcióban voltál már?
Korábban már voltam a honvédség tagja, Denzel Ware nével.

Írj magadról 3 pozitív, valamint 3 negatív tulajdonságot!
Segítőkész, kitartó embernek tartom magam, szeretek és tudok is csapatban dolgozni. Előfordul, hogy sértésnek veszek viccnek szánt dolgokat, sokat káromkodok, koromhoz képest elég gyerekes hangom van.

Rendelkezel Teamspeakkel, valamint működő mikrofonnal?
Rendelkezem mindkettővel.

Milyen frakcióban voltál korábban a szerveren? Mennyi időt töltöttél el ott? Miért léptél ki?
Mint említettem már voltam a Honvédség tagja, sajnos akkor nem tudtam napi 1 óránál többet játszani, ezért úgy éreztem jobb ha kilépek, ezután az Idlewood Mafia Bloods nevű frakció tagja voltam évekig, egészen addig amíg ki nem tíltottak a szerverről.

Voltál már korábban adminjailben? Ha igen, hányszor? Csatolj egy képet az UCP-dről!

Voltál már kitiltva? Ha igen, hányszor? Csatolj egy képet az UCP-dről!

Volt korábban névváltásod? Csatolj egy képet az UCP-dről!

fejl-c2.png

II. IC Információk

Ebben a részben a karakteredről szeretnék általános információkat megtudni.

fejl-c2.png


Teljes név: Keylon Gilmore
Születési hely, idő: Los Santos 1998.02.22
Anyja neve: Nina Howell
Bejelentett lakcím: Los Santos Ganton st 182.
Állampolgársága: Amerikai
Személyigazolvány száma: 2828121
Neme: Férfi
Családi állapota: Nőtlen
Testmagassága (cm): 184 cm
Testsúly (kg): 85 kg
Telefonos elérhetőség: 38762618318
E-mail cím: keylon12vgmail.com

fejl-c2.png

III. Képzettségek és korábbi munkahelyek

Ebben a részben a karaktered képzettségére, illetve korábbi munkahelyeire vagyunk kíváncsiak.

fejl-c2.png


Középfokú iskolai végzettség: Van.
Intézmény neve, ahol középfokú tanulmányait megszerezte: Jefferson H.S
Ha van felsőfokú iskolai végzettség: Nincs.
Intézmény neve, ahol felsőfokú tanulmányait megszerezte: -
Nyelvismeret: Német, francia, angol, magyar.
Megszerzett szakmák, illetve egyéb képzettségek: Fegyveres biztonságiőr.
Korábbi munkahelyek: See Burger, ganton car rent.
Ha rendelkezik járművezetői engedély kategóriákkal, azokat sorolja fel: B.

fejl-c2.png

IV. Előélet, illetve egyéb szerzett engedélyek

Az alábbi részben karaktered előéletére, illetve az általa megszerzett engedélyek után érdeklődünk.

fejl-c2.png


Volt már Ön ellen büntetőeljárás? Ha igen akkor sorolja fel!
Nem történt.

Volt már Ön ellen szabálysértési eljárás? Ha igen akkor sorolja fel!
Nem volt.

Volt már Ön bírósági idézésen, akár tanúként akár vádlottként? Ha igen akkor írja le pontosan ennek indokát!
Nem voltam beidézve soha semmiért.

Volt már korábban bevonva vezetői engedélye?
Nem volt bevonva.

Volt már korábban vezetéstől eltiltva?
Nem voltam.

Rendelkezik-e érvényes fegyverengedéllyel? Ha igen akkor írja le az ahhoz tartozó fegyverek sorozatszámát és típusát!
Nem rendelkezem./]

Szolgált már korábban a See City Honvédség állományában? Ha igen akkor írja le milyen beosztáson és rendfokozaton?
Nem szolgáltam.

fejl-c2.png

V. Honvédséggel kapcsolatos kérdések

Az utolsó részben arra vagyunk kíváncsiak mennyire vagy tisztában Honvédség feladatkörével.

fejl-c2.png


Mik a Honvédség főbb feladatai?

Államhatárok megvédése, az ország belső rendjének megőrzése.

Sorolja fel az altiszti rendfokozatokat!
Őrmester, törzsőrmester,főtörzsőrmester.

Mit kell tenni, ha egy katona találkozik felettesével?
tisztelgés, határozott erőt egészséget köszöntés.

Mi a Honvédség 3 fő haderőneme?
Légierő, szárazföldi erők, haditengerészet.

Támaszponton belül tartózkodik, amikor sürgősségi rádión keresztül a Honvédséget vételezik tűzharchoz, azonban jelenleg nincs rangidős személy aki kitudná vezényelni az állományt. Mit tesz ebben az esetben?
Válaszolok a rádión. Bemutatkozok, hogy ki vagyok, mi a rendfokozatom, illetve, hogy nincs rangidős személy aki meghozhatná a döntést.

Mit tesz, ha észleli, hogy a támaszpontra beszökött egy civil személy?
VálaszMegállítom a civilt, kötelességem szerint eljárok, közben tájékoztatom a felettesem és várom további parancsát.

Ön műveleti területen helyszínbiztosító feladatot lát el, majd észleli, hogy egy civil személy nem hajlandó elhagyni a helyszínt. Mit fog tenni ebben az esetben? [
[[]Feltartóztatom a személyt, rádiózom az esetet a parancsra/szankció utasításra várva és kötelességem szerint eljárva ki vezetem a helyszínról.

fejl-c2.png


Kijelentem, hogy fenti jelentkezési lap az én szellemi termékem, továbbá a jelentkezés során az igazat, és csak is az igazat írtam. A jelentkezési lap megírása során külső segítséget, valamint mások jelentkezők lapját nem használtam fel.


Kelt: Los Santos 2024.10.18
Aláírás:
Keylon Gilmore
 

jaden

morior invictus
2021. 03. 29.
279
481
Budapest
V4 karakter
austin_graves
LV karakter
jaymore_parks
V2 karakter
-
Szia! A perced alapján már kezdtem bizakodni, azonban kísértetiesen hasonlít az V. pontban megadott válaszaid egy másik lapban található válaszokra. Gyakorlatilag sikerült kimásolnod az Ő lapjában megadott válaszokat. A Te saját gondolataidra vagyunk kíváncsiak, nem a más által megfogalmazott szövegre.

Az ominózus lap amiből másoltál. https://forum.see-game.com/threads/thomas-s-castro-jelentkezesi-lap.452179/
 

Rey

relentless
See Game Helpdesk
v4
2020. 03. 16.
561
1 720
V4 karakter
Rey_Kuznetsov
yrBgERtv2.png


SEE CITY HONVÉDSÉG

Tisztelt jelentkező!

Értesítem, hogy a Honvédséghez beadott jelentkezési formanyomtatványát feldolgoztuk és elbíráltuk. Sajnáljuk de a jelentkezése nem felelt meg az előírt feltételeknek!


OOC: ((1/1 kimásolt válaszoknál többet várunk el, egy ideig ne is próbáld újra. ))

Üdvözlettel:
Rey Kuznetsov Ezredes
SCH Hadkiegészítő parancsnokság.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.