KEVVIN --> caяl

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Csákó

Barangoló
2019. 05. 12.
112
87
V4 karakter
Pablo Chako
1cf152a23a6401c9124c4e3215a30327.png



Neved:
KEVVIN


Panaszra tett moderátor neve:
caяl


Panasz oka:
Dupla hozzászólás


Bizonyítékok (kép, log, videó stb..):
https://imgur.com/a/OxMVhGw


Egyéb megjegyzés:
!!Tudtommal!! Ez úgy van meg fogalmazva a szabályzatba hogy "hozzászólás" és nincs külön feltüntetve hogy a téma alatti első hozzászólás is tilos, mivel nem szeretném szerkeszteni/átalakítani a mintát amit kötelezően használni kell ezért hosszá szólásban írtam le a házam id-jét.
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás!
Büntetés: 40 büntetőpont.
 

caяl

i do my lil' dancy-dance
2019. 01. 10.
591
1 940
V4 karakter
Oier_Uribe
Sziasztok!

Nos a történet egyszerű. @KEVVIN úr írt egy garázs igénylést, majd rögtön a saját posztja alá írt egy hozzászólást. Kiosztottam a szóban forgó szankciót erre a hozzászólásra, majd kedves @KEVVIN lehangoló/kioktató stílusban felkeresett privát üzenet formájában, amelyre én perceken belül válaszoltam is. Ő ahelyett, hogy megkérdőjelezte volna a szankció kiosztását, közölte, hogy én hibáztam, és ez nem így van, hanem úgy, stbstb...
Én nem tartom magamat egy gonosz embernek, de egy alapos kioktatás után szerintem senkinek nem lenne kedve vitába szállni a másik féllel. Leírtam neki a véleményemet privátban, Ő erre azóta sem reagál semmit, azaz de, megnyitotta ezt a panaszkönyvet. Úgy gondolom, lett volna lehetősége leírni, hogy mit szeretne elérni a privát üzenettel, de ezt nem tette meg, csak próbált megtanítani arra, hogy hogyan legyen jó globális moderátor. :)
Ha húzzuk-nyújtjuk, csűrjük-csavarjuk a magyar nyelvet akkor igen, valóban nem teljesen így szól a szabályzat, ezt belátom. Azonban egy topci megnyitásánál az első hozzászólás, azaz a topic nyitó hozzászólás is hozzászólás nem csak az én foganatomban, hiszen elhiheted, hogy ilyen esetekben nem csak én szoktam szankcióval illetni az érintett felet.
Összességében a véleményem annyi, hogy oké, tök jó, hogy te tudtad azt, hogy az általad hozzászólásban odabiggyesztett információt majd kérni fogják az igénylésnél, de addig, ameddig nem írtad le, senki, de senki nem kérte azt tőled, és a saját főhozzászólásod/topic-od alá írtál rtögtön még egy hozzászólást, nekem ezzel volt a problémám, de javíts ki @Jerry, hogyha több mint fél éve rosszul értelmezem a szabályzatot, amelyet be kell tartatnom a felhasználókkal. Ezt a dolgot kilehetett volna küszöbölni annyival, hogy akkor írod le ezt az infót, amikor valaki ezt megkérdezi tőled egy hsz-ben, és akkor már máris nem lenne dupla hozzászólás.

U.i.: Ha már kötekszünk úgy is, akkor nem értem a panaszod okát, miszerint én duplán szóltam hozzá. :ROFLMAO: Szerintem elnéztél valamit.

Részemről ennyi, várom a bírálatot. További szép napot!
 
Utoljára szerkesztve:

Jerry

A nép hangja
Very Important Person
2019. 01. 08.
3 909
4 513
31
Mulholland 🌆
V4 karakter
Quinto Montanez 🇲🇽
Nos, vártam hogy Kevvin, válaszoljon a PK-ra de sajnos nem tette meg. Attól, hogy témát nyitsz az ugyanúgy hozzászólásnak számít mint mikor oda írsz valakinek a témàja alá, a rendszer is számolja neked ezt a hozzászólást. Carl nem hibázott, mikor figyelmeztetést adott mivel egymás után következő hozzászólások a te hozzászólásaid voltak, közöttük törölt üzenetet nem találtam, valamint szerintem ez volt az első alkalom arra hogy félre lett érve az említett fórum szabálypont. A panaszt következmények nélkül zárom.
Szép napot mindenkinek?
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.