Kevin Submatow jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kevin Rhonson

Újonc
2019. 01. 25.
4
5
V4 karakter
nincs
LV karakter
Kevin Rhonson
V2 karakter
nincs
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Kevin Submatow ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Nyitás óta, 64493 ~

Hányas szintű vagy?
~ ~

Hány éves vagy?
~ 16 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Voltam szinte az összesben, távozás okait már nemtudom, hogy mennyi ideig azt sem már de változó volt mindig. A közösségtől meg a leaderektől függött mindig. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Régen is SCCS-es voltam és igazából rájöttem, hogy ez az az egyetlen frakció amiben teljesülni tudok. Nincs nagy elvárás, nem megerőltető és jó is. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Változó, fixen 3-4 biztos. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/QBlY8BW (na most erről annyit kell tudni, hogyha valaki esetleg ránézet adminnal és ő megnézi a deaktiválásnál az időpontot akkor rájön, hogy a 6 banból egyedül 2 volt jogos amit még akkori buta fejjel és gondolkodással követtem el, Egyedül az Alvi illetve a Norman banja, a többi félreértés volt és rövid időn belül kaptam is az ub-t.~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/w5pUVXg (itt az utolsó jailemhez csak annyit, hogy azóta megváltozott minden, le is ültem átgondoltam stb. stb.) ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Kevinnek hívnak, 16 éves vagyok. Középsuliba járok. Régen nagyon másképp álltam a dolgokhoz de most egy tiszta lappal szeretnék indítani. Ha valaki nagyon nagy arcú, elvan szállva magától gondolok itt arra, hogy különböző jogokkal rendelkezik stb. Annak én szemrebbenés nélkül elmondom amit gondolok mert nagyon nem szeretem ezt. Ennek néha megvannak a következményei is de ez ezzel jár. Szókimondó vagyok. és haragtartó de csak az első 5 percig. Ki nem állhatom azokat az embereket sem akik nem gondolják át a másik ember helyzetét csak önfejűen teszik a maguk dolgát.~
 

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Közös vélemény alapján elutasítva.
 
  • Tetszik
Reactions: jaki
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.