Kevin Robertson Jelentkezés

kismaxi

Újonc
2019. 05. 22.
6
1
V2 karakter
Matthew La Costa
Jesse-Car-Service-logo2.png


Tisztelt jelentkező!

Kérjük a kitöltés előtt fokozott figyelemmel olvassa át a jelentkezéshez szükséges kritériumokat, instrukciókat.
A kitöltés során legjobb tudomása szerint válaszoljon és csak is kizárólag valós adatokat adjon meg.
Figyeljen a formátum hibamentes kitöltésére, ahol szükséges X-el jelölje válaszát.

A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service adminisztratív csapata!




Teljes neve:
- Kevin Robertson -

Neme: (X-elje be a megfelelő mezőt)
[X] Férfi
[—] Nő
[—] Egyéb

Születési hely, idő:
- Ingolstadt 1974.06.26 -

Bejelentett lakcím:
- Las Venturas Harry Gold Parkway 26 -

Telefonszám:
- +38-76-926-4300 -

Miért szeretne cégünk munkatársa lenni?
-Régi nagy vágyam, hogy szereljek és szerettem volna az autókkal foglalkozni, így most, hogy nyílt rá alkalmam, teljes mértékben meg szeretném ragadni ezt a lehetőséget. Nagy előny hogy akárhányszor bementem a telepre mindig kedves arcokkal találkoztam, ilyen közösség tagja szeretnék lenni. -

Miért pont önt válasszuk?
- Szeretem a járműveket és a magán életemben is nagyon sokat olvasok róluk és csodálom a mérnöki tervezés precizitását és jobban megszeretném őket ismeri és minden időmben azon lennék ,hogy ebben a szakmában én legyek a legjobb és a céget minél előrébb vigyem minden percben. -

Hol talált cégünk hirdetésére?
- Las Venturas hírdető felületén. -


Korábbi munka helye, feladatköre:
- Még nem volt. -

Korábbi munkahelyéről történő távozásának oka:
(X-elje be a megfelelő mezőt)
[—] Felmondás
[—] Kirúgás

Kirúgásának okát fejtse ki:
- - -


Aláírásával kijelenti, hogy a jelentkezésben szereplő adatok hitelesek és a cég házi rendjét elfogadja és betartja.
Kevin Robertson
Kelt: Dátum

- Out Of Character -


Neved, ahogy szólíthatunk:
- Kevin -

Betöltött életkorod:
- 20 -

Jelenlegi játszott perced:
- 6936 -

Korábbi frakcióid:
- - -

Korábbi frakcióid távozásának oka:
- - -

Mióta játszol RP szervereken, játszottál Recovery előtt?
- 2022.08.18 -

Terveid a frakcióban:
- Fejlődés ,új emberek megismerése és persze időtöltés kellemes hangulatban. -

Miért válasszunk téged?
- Sok időt tudnék szánni a szerelésre, jelenlegi szakmám is autó mechatronikai technikus, szóval maga az Rp-vel nem lesz probléma. Csapatba jól és szeretek is melózni. Illetve hosszabb távra tervezem ezt a frakciót. -

Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
- Hétköznap
Hétvége 4-5 óra 3-4 óra -


Korábbi adminjail, kitiltásaid: (Kép csatolása kötelező "imgur.com")
- -

Account ID-d:
- 22398 -

Bemutatkozás pár mondatban: (legalább 10 összefüggő mondat!)
- Sziasztok. Kevinnek hívnak idén töltöttembe a 20. életévem.Műszaki iskolába jártam Nyíregyházára ahol szereztem egy éretségit és egy gyönyörű autó mechatronikai technikus szakmát.Szabad időmben az Mtaval foglalkozom és szerelgetem.Most szeptemberbe fogom megkezdeni első szemeszterem a Nyíregyházi Egyetemen Járműmérnök hallgatóként.Régen voltam SeeV2-n szerelő és ezen a szereveren is megszeretném magam próbálni.Hobbim az edzés és a testmozgás.Nagyon pozítiv embernek tartom magam és humorosnak de ez inkább relativ dolog,szeretek csopotban dolgozni mivel így mindennel jobban tudok halladni.Rugalmas vagyok és teherbíró,nyári gyakorlataim után építőiparban dolgoztam, de most jelenleg nem dolgozom, buzgón várom az egyetemet és élvezem a nyarat.Nagyon szépen köszönöm ,hogy elolvastad a lapomat. -
 

davegitics

Barangoló
2019. 01. 16.
121
143
20
LV karakter
Shane Booker
Szia! A játszott perceid kevesek, de szurkolok. Jelentkezésed TÁMOGATOM!