Kevin Morlens jelentései - [09.30.-10.06.]

zsoxxa12

Újonc
2024. 06. 26.
6
2
V4 karakter
Kevin Morlens
LV karakter
Nincsen
V2 karakter
Nincsen
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Kevin Morlens
Rendfokozat:
Őrmester
Egység főkódja és egységszáma:
A-113
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Aaron Bihl Őrmester



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Ahmad Aze
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Chevrolet Silverado 1500 LT - AD-GG-82
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.10.01.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
56 § Rendőri utasítás megszegése (RUM)
Az intézkedés részletes leírása:
A-113 egységgel járőrszolgálatot végeztünk 2024.10.01-én Bihl Őrmesterrel, Bluberry és Dillimore között. A STOP táblát figyeltük, amikor egy fekete színű Chevrolet Silverado 1500 LT érkezett, aki fékezés nélkül, nagy tempóval áthajtott a STOP táblán. Ekkor eredtünk utána, hogy megállítsuk. Dillimore vége felé sikerült elkapni és igazoltatni az autót. Az igazoltatást én végeztem, amikor elkértem az iratait. A vezető engedélye le volt járva, ezért felszólítottam a gépjármű sofőrjét, Ahmed Azed-et, hogy ne vezessen tovább, mert lejárt az engedélye.

Ezután megálltunk a Dillimore-i Rendőrség előtt, a benzinkútnál, ahonnan ráláttunk Azed-re, hogy mit fog csinálni. Nem tartott sokáig, és ő úgy döntött, hogy elindul a gépjárművel. Ekkor az egység utána indult, és felszólítottuk, hogy szálljon ki, és tegye fel a kezét a gépjármű tetjére. Ő nem ellenkezett, majd megbilincseltük és beültettük a szolgálati jármű jobb hátsó ülésére. Elindultunk a Los Santos-i Kapitányságra.

Amint megérkeztünk a kapitányságra, kiszállítottuk a férfit, és elkezdtük a kihallgatásra sétálni. Az egyes szobát foglaltuk el. Bemutatkoztunk neki. Azed tisztában volt a jogaival, de egyikkel sem akart élni. Elkezdődött a kihallgatás, és megkérdeztük, hogy miért volt olyan jó ötlet lejárt vezetői engedéllyel tovább hajtani a járművet, amikor felszólítottuk, hogy ne hajtson tovább. Azed válasza az volt, hogy nem volt elérhető taxis a városban, ezért indult el.

Ezt követően közöltük vele a büntetést, ami 20,800 dollár pénzbírság, és 45 nap letöltendő börtönbüntetés volt rendőri utasítás megszegése (RUM) miatt. Ezután elindultunk a cellák felé, kisértük a férfit, majd bűnügyi nyilvántartást vettünk fel. Óvadékra volt lehetőség.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$20,800$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
45 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-


Aláírás:
Kevin Morlens
lablec.png