Kevin H White Jelentkezése [S.G.H]-nak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

FlashV2

Újonc
Támogató
2022. 07. 08.
16
3
V4 karakter
Kevin B Bonelli
LV karakter
Kevin La Barbera
V2 karakter
Kevin S Kearney


sgh.png

~ [ JELENTKEZÉSI LAP ] ~


Néhány fontos dolog magadról:

Helló, Kevinnek hívnak, 16 éves fiatal srác vagyok. Szeretek számítógép elött ülni, mivel szabadidőmben is sokat foglalkozom géppel és javításal. SeeMTA V2 szerverén, és ez volt az első szerver amin elkezdtem rendes szerepjátékot játszani. Sportoltam pontosabban fociztam.Könnyen tudok tanulni, ami néha nagyon jó. Nem szeretem az olyan embereket akik direkt provokálják a másik embert, vagy élvezik azt hogy valaki ideges. Szeretem kimondani az igazat, és a véleményememet is.

Mióta játszol a szerveren?

2022-02-14 21:47:56

Eddig elért eredményeid a szerveren:

Tagja vagyok a See City Car Service-nek.

Voltál már legális, illegális, esetleg mindkét frakció tagja?

Eddig csak legális voltam.

Voltál már Ideiglenes Adminsegéd?


Még nem.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Alapvetően szeretnék segíteni más embereknek. Játékosoknak segíteni, útat mutatni dolgokban. Ezért a kezdő játékosoknak is könnyedén tudnék segíteni, hogy a szerveren mi hol található, és hogy működik.

Mi motivál abban, hogy SGH legyél?

Az hogy segítsek az embereknek. Én is voltam néhány helyzetben, és tudom hogy hogyan lehet megoldani a hasonlókat.

Mennyi időt töltesz a szerveren?

Általában minden nap fent vagyok és órákat töltök a szerveren.


Mit tennél SGH-ként ha;

- egy játékos akivel találkozol szabálytalankodik?
Ha észrevennék egy ilyen játékost, akkor szólnék egy Adminisztrátornak, hogy van egy játékos aki szabálysegést követ el.

- event helyszínen valaki verekedést kezdeményez?
Ez attól függ mekkora felhajtást csinál, mindenképp szólnék egy Adminisztrátornak, hogy event helyszínen történt egy verekedés, és nézzen utána ha van ideje.

- privát üzenetben olyan dologra kérnek amihez adminisztrátor szükséges?
Szólnék egy Adminisztrátornak, hogy egy játékosnak segítenie kell,mert én nem rendelkezek olyan lehetőséggekkel.

- látsz egy helytelen / szabálysértő hirdetést?
Küldök neki egy PM-et, hogy kerülje a hasonló hirdetéseket, hisz helytelen/szabálytalan. Lehetséges hogy nem tudja még, ezért segítek neki.

- egy játékos ütközéskor /do Megremeg -et használ?
Elmagyarázom neki, hogy ez hanyag RP-nek minősül mindenféleképpen hosszabb RP-t használjon az ütközés mértékétől függően.

- egy barátodtól (indokolatlanul) több millió see forintot kapnál?
Nem fogadom el, vagyonátruházásnak is vehető.

- egy játékostól privát üzenetben olyan kérdést kapnál amire nem tudod a választ?
Ha esetleg nem tudom a kérdésre a választ, sgh chat-en segítséget kérek.

- privát üzenetben pénzt kérnének tőled?
Nyílván válaszolok neki, hogy ez sajnos IC ügy és SGH-ként nem pénz osztás a feladatom.

- rp szituáció közben van szüksége egy adminnak rád betanításhoz?
RP-t mindenféleképpen befejezem és amint vége az RP-nek felkeresem az adminisztrátort.



Mik azok az általad fontosnak tartott helyszínek, amiket egy kezdő játékosnak biztosan bemutatnál?

Azokat a helyszíneket tartom fontosnak, ami szükséges a szerver elkezdéséhez és alapvető dolgaihoz. Városháza hisz itt tudja felvenni a munkát, illetve az iratait itt fogja tudni kiváltani. Autósiskola, itt fogja tudni megcsinálni a jogosítványt. Pláza és a binco.

Válassz ki egy szabadidős tevékenységet a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Horgászatot mutatnám be mivel jó időtöltésnek tartom és ez mellett jó pénz is kereshető. Fontos tudni,hogy a horgászás engedély köteles. Hobbi boltban(Északi benzinkút mellett találod meg) kell vásárolnod a következőket: Bot, orsó, damil, horog és úszó. Ha ezek megvannak inventory-t megnyitva craftolás menü pontnál össze is tudjuk állítani a horgászbotunkat. Ez után már csak csalit kell vegyünk és mehetünk is a vízpartra. Ajánlatos több dolog is kezdjük a helyszínnel, érdemes pl. déli határhoz menni nehogy rablás áldozata legyél. Ha már autóval tudsz menni, hisz egy adott kifogott hal több kg is lehet és nem fog elférni nálad.

Válassz ki egy munkát a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Kezdőként a benzinszállító munkát ajánlanám igaz bár jogosítvány és ADR vizsga is szükséges. Elöször egyértelműen a városházán fel kell venni a munkát. Utána lehet menni a benzinszállítót felvenni. Onnantól kezdve egészen egyszerű a dolog a benzin felvétele majd lerakása a cél.

Írd le hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a Farmot VAGY a Méhészetet:

A farmot mutatnám be:

A szerveren két farm is van egy SF-ben, és egy Blueberryben. Odamész az egyik kiadó farmhoz, és a /rentfarm paranccsal kibérled. A farm kibérlése 400 ezer See forint. Miután kibérelted a farmot bemész és több dolgot is fogsz ott látni. Van két ásó, két kapa, és egy könyv amiben a különféle jogosultságokat kezelheted. Előszőr a piacon elmész megvenni a magokat. Piac Los Santosban van. . Ott oda mész az árushoz, ahol több zöldség és gyümölcs mag közül választhatsz. Én a répát ajánlom mivel annak a legnagyobb a piaci értéke. Az árusnál vegyél egy üres locsolókannát is. Visszamész a bérelt farmodhoz, és előveszed a kapát, és sorban felkapálod a földet bal klikkel. [nyomogatni kell a bal klikket] Utána felásod [persze ezt is egyenként tudod], utána a kint lévő csappal feltöltöd a locsolókannát. Fontos, hogy egy locsoló kanna 8 kg-t visz és 20 kg hely van egy inventoryben Egy kannával 8 földet tudsz meglocsolni, tehát célszerű két kannát megtölteni. A kapálás, ásás locsolás után, jöhet a zöldség ütetés, odamész az adott földhöz, rámész a növény beütetésére, és kiválasztod, milyen magot szeretnél ülteni. [Csak olyan magot tudsz ütetni amit megvettél a piacon]. Elülteted őket, és türelmesen vársz. 16-24 óránként kell napi szinten locsolnod őket és 2 nap amire teljesen megnőnek. Megnőttek a növények, elkezdhetjük leszedi a termést. Amit leszedtünk az be kerül az inventoryinkba, amit be tudunk tenni a ládába. Miután ez megtörtént a ládát kivisszük az autóhoz, és annak tartalmát beletesszük. Utána elmegyünk a piacra ahol a megfelelő felvásárlónál eladjuk őket. Ilyenkor egy minigame jelenik meg, és annál jobb pénzt kapunk, minél közelebb van a csík a zöld mezőhöz.


Voltál már jailben? [UCP-s képet csatolj]

Igen.

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem.

 

Szabika18

Barangoló
2020. 11. 16.
123
68
Debrecen
V4 karakter
Serion Burneo
LV karakter
Eden Parks
V2 karakter
Sergi Eugenio
Szia, én régóta ismerlek téged és megállnád a helyed SGH-ként sok sikert! Támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: FlashV2
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.