Kevin Charles

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KLMR

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
497
438
Budapest
LV karakter
Omar Hicks

x3zePcK.png


IG neved:
- Kevin Charles -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 2016 óta -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Igen. Egyszer voltam mikor véletlen megnyomtam egy gombot amire volt egy 3mp-es SoundBoard bindelve és mikor moderátortól kértem segítséget véletlen megnyomtam írás közben. Másodjára meg akkor voltam mikor haveromat bannolták és bementünk TS ügyfélbe majd ekkor kibannoltak "Ok nélkül nem jösz be TS ügyfélbe". Ez szerintem nem olyan súlyos vád még is már van priuszom amit restellek. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Igen voltam. See Game System SeeMTA V3-on körülbelül 4-5 hónapig kisebb kihagyásokkal. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Hétköznaponta: 5-6 órát,hétvégente 10+ órákat szoktam. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- A TeamSpeak fent létemből az egészet hiszen a Próbaidős Moderátornak szinte mindig ügyfélszolgálatban kell töltenie a fent töltött idejét. -

Miért pont téged válasszunk?:
- 1) Régóta használom a TeamSpeak szervert így úgy ismerem mint a tenyeremet.
2) Tisztában vagyok a szabályzatokkal így azt másokkal be is tudom tartatni.
3) Segítőkész lélek vagyok így szívesen segítek egy elakadó játékosnak melynek kérdése lenne felém.
4) Aktív vagyok TeamSpeak szervereken így sokat tudok a feladatomra szánni amit elhivatottsággal tudnám csinálni az előéletemnek híven,így szeretnék bizonyítani,hogy teljesen másmilyen vagyok.
5) Jól tudok csapatban dolgozni illetve hamar tudok beilleszkedni egy ismeretlen csapatba a tulajdonságaim miatt.
6) Ha egy adott munkát bíznak rám azt teljes mértékkel illetve még a felett is tudom teljesíteni teljes mértékben.
7) Jó a kommunikációs,írás képességem így a feladatomnak ezzel a részével sem lesz probléma.
8) Úgy gondolom érett gondolkodásom van illetve érett is vagyok ehhez a feladathoz.(17 éves vagyok) -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Ami a legelső az számomra az,hogy bizonyítsak TS-en mivel volt már két moderátor ügyem s ezen felül meg szeretném mutatni a pozitív oldalamat a TS vezetőségnek,hogy mire vagyok képes.
Másodjára szeretnék az elakadt játékosoknak illetve azoknak az embereknek akik egyéb segítségnyújtással/kérdéssel jönnek felém bizalommal.
Harmadjára pedig szeretném kiszűrni TS-en az olyan embereket akik nem tartják be a V3-Las Venturas TeamSpeak szerverén a szabályzatot ezzel növelni a normális játékosokat a szerveren a jobb közösség érdekében. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Két tipusú felhasználó jön fel TS-re szerintem. Első aki magával a teamspeak kezelésével nincs rendben,második aki tudja használni a TS-t de az itteni szabályzatot,TS szerver felosztását nem tudja.
Első tipust jellemezném: Ugye elsőként elmondanám azokat a dolgokat amiket nap mint nap kell alkalmazni a TeamSpeak szerveren illetve egy rövid lényegre törő TeamSpeak használatáról készült tutorialt küldenék el neki amiből sokat tudna tanulni.
Második típust jellemezném: Elmondanám ennek a típusú játékos felosztásnak a V3-Las Venturas TeamSpeak szerver felosztását illetve azt,hogy miért jött létre az ilyen féle TS szerver ami egy nagyobb háttérrel rendelkezik MTA oldalából,ezen felül a legfőbb szabálypontokat elmondanám neki amibe a legtöbb játékos esik bele úgy értve,hogy nem tartja be az adott szabálypontot. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Igazából többet az aktivitásommal tudnék hozzátenni illetve a TeamSpeak ismeretével,hozzáértéssel ami szerintem a három legfőbb hozzátevés egy adott moderátor szempontjából. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincs sajnos. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Elsődleges célom az az,hogy tudjak bizonyítani azoknak a moderátoroknak(vezetőséget is beleértve) akik már a rossz oldalamat is megismerhették amit úgy gondolok mindenkinek van,és a másik oldalamat ismerjék meg melyet végig fogok vinni míg TeamSpeak szerveren tevékenykedem.
Többi célom pedig az,hogy egy jó ismeretségi kört tudjak létrehozni segítőkész emberekkel illetve még az,hogy egy jó csapatnak a tagja legyek melyben lehet egymásra számítani olyan esetekkor amikor mondjuk egy Próbaidős Moderátornak kérdése van és egy nagyobb Moderátorhoz fordul aki segítőkész. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Kitartó -
- Elhivatottság -
- Segítőkészség -

Negatív:
- Bőszavú -
- Feledékeny -
- Nagyon őszinte -

Mennyi idős vagy?:

- 17 éves vagyok. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Kovács Péternek hívnak,jelenleg a 17. életévemet töltöm be. Taksonyban élek mely egy kisebb község,innen járok be Budapestre Vendéglátói Iskolába melyben 11.-esen végzem mai napig tanulmányaimat,tanulmányimat egy erős 3-asra értékelném 5-ös skálán ami szerintem egyben rossz de jó is.
Hetente egyszer-kétszer eljárok sportolni itt a szigeten,ezen felül még hétvégente szoktam találkozni haverjaimmal. Hétköznaponta 5-6 órát tudnék a feladatomra szánni teljes egészében emellett hétvégente ennek a dupláját tudnám a feladataimra szánni. Jól tudok csapatban dolgozni,hamar be tudok illeszkedni egy ismeretlen csapatba mely szerintem elég fontos a későbbi gördülékenyebb munkavégzésben. -
 
  • Tetszik
Reactions: blez

lounz.

‎‎‎‎‎‎‎‎ㅤthis time is the last.
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 425
4 252
V4 karakter
Mesias Varela
Amilyen pofátlan voltál velem TeamSpeak Ügyfélben, ezek után biztos nem.
Illetve úgy tudom, hogy utolsó eséllyel vagy visszaengedve Brian álltal.
Azért sok szerencsét!
 
  • Tetszik
Reactions: KLMR

KLMR

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
497
438
Budapest
LV karakter
Omar Hicks
Mint a lapomban is írtam,hogy bizonyítani szeretnék mert a rossz oldalamat mutattam meg.
Mindegy azért,köszi a hozzászólást.
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: A napokban történtek után, inkább ne.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.