Kevin --> Balage,MekGrill | #North

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KevinV2

bandaska ⛽
2019. 08. 22.
208
309
V2 karakter
Mila Vasiliev
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Mila Vasilliev >

Panaszolt fél admin neve:
< Balage,MekGrill >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Szabályzat nem ismerése,jogtalan jail >

Bizonyítékok:
< https://pastebin.com/g5cSRgsw >

Megjegyzés:
< Sziasztok! A situáció úgy kezdődött,hogy Ivan akart tőlem venni ak lőszert és elhívtam és találkoztunk a molón. A situáció innetől kezdődik, megmotoztam majd nem volt nála ellegendő érték ezért a kirablás előtt, így szabálypontot nem sértve megöltem. >
 
  • Szomorú
Reactions: Stream

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Szia Kevin!
Meg kell, hogy mondjam - olvasom a panaszt és már az mélységesen elszomorít, hogy azt hiszed hogy nem ismerem a szabályzatot. Nem véletlenül vagyok itt már összegezve több, mint egy éve adminként, nem hiszem, hogy pont mi ne ismernénk. Ez rád is vonatkozik, tisztában vagyok a végigfutott pályáddal itt, és rólad sem feltételezem hogy nem ismered azt a szabályzatot, erre az egy pontra vonatkozóan viszont egyikőnk ismeretei hiányosak. Valószínüleg a Tieid, hisz az én álláspontom biztos ezzel kapcsolatban, eddig is számtalan ügynél megállta a helyét ez a tematika.

Ahogy azt az ügynél is leírtam, a rablás része a dolognak onnan kezdődik, hogy valamelyikőtök ebből a célból megmotozza. A PK-ban leírtak alapján még fegyver is volt elővéve és ráfogva az érintettre. Természetesen nem onnan számoljuk a rablás elkezdését, hogy elveszed tőle a legelső dolgot. Ahogy ott is egyértelműen leírtam nektek, onnantól kezdve, hogy a fentebb általam definiált rablást megkezditek, már nem lőhetitek le a rabolt félt. Függetlenül attól életben kell hagynotok, hogy mit tudtatok tőle elvenni, és mit nem. A szándék egyértelmű volt, rabolni akartátok, és el is kezdtétek.

A fő ügyet nem én intéztem, viszont révén hogy MekGrill odament, és viszonylag hosszú ideje ment már az ügy, így kinéztem oda hozzátok és MekGrill engedélyével beleavatkoztam a dologba, kisegítettem és megerősítettem felétek is azokat, amely dolgokat közben MekGrill számára is beküldözgettem az adminchatre. Tekintettel arra, hogy szemmel láthatóan nem kívántatok egyetérteni MekGrill szavaival, szükség volt még valakire, hátha egy másik adminnak aki ugyanezt állítja, jobban hisztek összességében.

Belekezdtünk ott már kicsit abszurd, és kimagyarázós fogalomértelmezésekbe, de a szerverre vetítve ez a bírálat született. MekGrill osztotta ki a büntetést, Ő hozta meg a végén a bírálatot, viszont mind az én javaslatomra így -bár tudom, hogy jól jártunk el- a felelősség az enyém.

Mila Vasiliev: (( csak akkor nem ölhetlek meg ha elveszek tőled valamit ))
Ez sajnos nem állja meg a helyét.

Az én logjaimat pedig adminchattel együtt elküldöm North-nak amint lesz rá időm.
@MekGrill
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Sziasztok,
bocs de nem olvastam végig a logot, de egyikőtöknek sincs igaza.

Egyrészt a rablásba itt nem számít be a motozás, nem értem ezt ki találta ki.
Mi a rablás? -Valakitől eltulajdonítani valamit. Ez itt nem történt.

A szabályzat arra vonatkozik, hogy lett e vagyontárgy elvéve. (Régi V2-esek is tudnának mesélni)

Másrészt, valóban meg lehet ölni az elrabolt felet ha semmilyen vagyontárgy nem lett elvéve ÉS ha erre megfelelő nyomós indok van. (pl. a rabolt fél nem megfelelő kötekedő és egyéb magatartása vagy ha valóban egy fillér sincs nála vagy érték ami elvehető). Ha ezek nem állnak fenn, mint jelen esetben, akkor RP-sen le kell ütni, hogy ne követhessen és elmenekülni a helyszínről. Ha nincs arc megjegyzés rp, nem nyomozhatóak vissza a rablók.

A PK-t zárom.
u.i.: Az hogy Rapid 2 éve mit csinált az irreleváns.

Helyreigazítás:

A megölés kizárólag akkor lehetséges ha valóban 0 Ft van a játékosnál semmi eladható vagyontárggyal. Amennyiben bármekkora összeggel is vagy vagyontárggyal rendelkezik (fenti példában pl.: 80e ft), úgy abban az esetben ha még nem is kéritek el, mert keveslitek de az adott játékos nem ölhető meg, mivel ez már a ti döntésétek, hogy nem vettétek el az összeget.
Remélem így iránymutató a jövőben a jelen eset.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.