Kevésbé használt autók frissítése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Evon Riason

Újonc
2019. 05. 02.
11
8
V4 karakter
Evon_Riason
LV karakter
Chester Freeman
V2 karakter
Evon Riason
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Evon Riason >

Ötleted:
< Első sorba arra gondoltam hogy olyan autókat kéne frissíteni amiket nem igazán látunk a szerveren és még is megmaradna a szerver stílusa és az időben se hátra fele haladnánk. Első pont. Barkas B1000 lecserélése -> Volkswagen transporter T4 Szerintem ez a csere idő rendileg is megfelelne és meg maradna kis teherautónak is. Ha már Magyarországot Rp-zünk szerintem mindenki nevében mondhatom hogy szinte minden 2-3 utcában lehet látni egy T4-et. (A modellről egy link : ( https://www.gtainside.com/en/sanandreas/cars/106768-volkswagen-t4-1995r-8places/ ) Második pont. Audi Quattro Sport -> BMW E30 Ennek a cserének az lenne leginkább a lényege hogy Magyarországon max ha van 2-3 Audi Quattro E30-ból meg azért sokkal több van és még a stílusa szinte ugyan az mert mind2 rally autó korosztályban is a BMW kicsit fiatalabb. Erről is egy link: ( https://www.gtainside.com/en/sanandreas/cars/136234-bmw-e30-fully-tunable-ivf-lowpoly/ )
>


Megjegyzés:
< Várom a véleményeket. A linkek csak demonstrációs szerepet töltenek be! >
 

Vitos

Barangoló
2020. 05. 15.
75
103
Németország, Baden-Wüttemberg
V4 karakter
Lulo Blasio
LV karakter
Lia Hicks
V2 karakter
Vito L Hicks
Tiszteletem!
Valjuk be, hogy minnél több jármű van a szerveren, annál kevesebb az emberek FPS szintje.
Nem titok az sem, hogy a legtöbb FPS-t a járművek okozzák.
Úgy vélem, hogy jobb és okosabb dolog lenne más dolgokon fejleszteni esetleg lecserélni, mert XY idő múlva nagyon sokan McLaren-el, Ferrarival, Lamborghinivel fognak járkálni.​
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Nos én is hozzászólnék. Teljes mértékben egyet értek Vitos-al , amit leírt az szerintem rövid , tömör , igaz és jó!
Szerintem ha Barkas-t és Audi Quattro-t nem nagyon látni Magyarországon ezért kellene lecserélni , akkor még elég sok járművet lehetne lecserélni... , lehet csak az én lakhelyem körül nem találkozok LaFerrarival , Bugatti Veyronnal/Chironnal esetleg P1-el és sorolhatnám. Nyilván van 1-2 jármű amely ritka , keveset látni a szerveren , ezekre a járművekre rá férne a ráncfelvarrás , de tapasztalatok alapján minden ilyen járművel kapcsolatos újítás csak kereskedést növeli amely nem túlságosan jó. Járművek helyett véleményem szerint inkább másabb , fontosabb dolgokra kellene összpontosítani. (OMSZ-ellátás rendszer , esetleg egy műtő rendszer.. )
 
  • Dühítő
  • Imádom
Reactions: Paki és Vitos

og.saymol

Zöldfülű
2019. 01. 10.
201
530
19
Budapest
LV karakter
Sylvius Estrada
A szervert a realitás felé kéne, mert ami most van eléggé gázos.
Már régebben is mindenki luxus autókkal járkált, minden ház előtt egy egész autókereskedés áll csak luxus/sport autókból.
A sok ilyenféle autót kéne cserélni közép kategóriásra.
Szerintem amiket leírtál maradhatnának. Az a T4 valami undorítóan nézne ki szerintem a GTA megjelenésében.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.