Keundrae Warren jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Don

Újonc
2019. 01. 10.
56
25
V4 karakter
Don D Carlos
LV karakter
Keundrae Warren
V2 karakter
Sigismondus Rojas

x3zePcK.png


IG neved:
- Keundrae Warren -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 2 éve. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Még nem voltam. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Igen voltam lv-n de sajnos el lett véve.Remélem kaphatok egy új esélyt:https/forum.see-game.com/threads/don-d-tonio-don-d-carlos.8263/ -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Naponta akár 8-10 órát is fent tudok lenni karantén miatt. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- 8-10 óra naponta. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Azért engem válasszatok,mert egy nagyon őszinte ember vagyok bevallom ha hibáztam és nagyon barátságos személyiség vagyok.Úgy gondolom hogy tudnám végezni a dolgomat,hisz évek óta használom a ts-t és nagyon szívesen segítek a kezdő felhasználóknak.Nagyon aktív tudok lenni és szerintem egy nagyon nagy előny. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Azért szeretnék ts moderátor lenni,mert szeretnék egy szép hosszú ts modi kariert.Szeretnék segíteni mindenkinek akinek csak tudok,szeretnék új komoly barátokat szerezni.Nagyon jó érzés ha tudok segíteni a játékosoknak ts-en és ezt szeretnék napi szinten átérezni. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Először is megkérdezném hogy miben tudok segíteni és mindent megteszek hogy tudjak neki segíteni legyen az kérdés/probléma ha kérdés akkor természetesen megválaszolom neki ha bármiféle problémája amiben én mint próbaidős modi nem tudok segíteni akkor megkérnék egy nagyob modit vagy operátort/smodi-t hogy segítsen neki. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Nagyon aktívan tudnám végezni a dolgomat tisztességesen szeretnék kezdeni egy moderátor karriert és mindent megpróbálnék megtenni hogy ne legyen senkinek se panasza és hogy mindenki jól érezze magát ts-en.Ahogy említettem nagyon aktív vagyok szinte 0-12 fent vagyok ts-en és a szabadidőmet a játékra+a ts-re fordítanám. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Igen van akiket még ismerek régebbről. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Ha esetlegesen sikerül bejutnom akkor egy nagyon hosszú karrier a célom.Szeretnék eljutni legalább 4-es moderátor-ig.A célom peddig az,hogy újjabb embereket ismerhessek meg és tudjak segíteni a ts felhasználóknak! -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Pozitiv: Barátságos -
- Szigorú jóféle képpen -
- Megértő -

Negatív:
-Izguló típus vagyok -
- szókimondó -
- vissza vágo. -

Mennyi idős vagy?:

- 16 éves. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Lihor Dávid a nevem jelenleg 16 éves vagyok jövő év februárjában 17 leszek.Jelenleg Romániában élek édesapámmal és jelenleg a kényszervakációban számítógépezni szoktam mindenféle játékot játszok.Úgy gondolom hogy nagyon jó fej vagyok nagyon barátságos vagyok és bárkivel jóba tudok lenni illetve vicces is vagyok elenleg nagyon sokat sportolok,mert szeretnék izomtömeget magamra pakolni hisz nagyon sovány vagyok és szégyenlem.Mindennap saját testsúlyos edzést végzek,mert otthol nincs sajnos súlyzóim.Ezenkívűl nagyon szeretem az állatokat és szeretek velük foglalkozni és szoktam kimenni hozzájuk hogy lássam jól vannak e nincsen esetleg velük probléma. Ezeken kívül szeretem az autókat és nagyon várom azt hogy meglegyen a jogosítványom és vezessek.Amúgy sokat szoktam biciklizni de nem tudom sajnos megtenni a koronavírus miatt. -
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Voltál nálunk Moderátor, de ami miatt el lett véve, azok után nem jöhetsz vissza.
 
  • Tetszik
Reactions: Itzisaac
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.