Két gépről egy profil használatában lévő segítségkérés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Olivér25

Újonc
2020. 02. 07.
4
4
V4 karakter
balog.lajos
vito.png

──────────────────────────────────
‹ InGame neved ›

Bodog Dezso(másik prodilom Balog Lajos,ha ez számít)

‹ Felhasználóneved ›
bodog.dezso(másikon szintén ha ez számít balog.lajos)


‹ Miben kell segítség ›
Két gépem van. Nem megoldható,hogy csak az egyik gépről játszhassak(családi ok). Ezért egy profilról szeretnék játszani mind a kettő gépen. Az egyik gépen(a példa kedvéért legyen most A gép) szóval az A gépen kértem még február 7.-én egy serial váltást a bodog.dezso profilra. Azt el is fogadták,majd be akartam lépni az A gépről a balog.lajos profilomba de nem sikerült(Azt írta ki,hogy erről a gépről nem tudsz belépni ebbe a profilba).Aztán ma megnyitottam a veboldalt és azzal szembesültem,hogy banoltak örökre a balog.lajos profilomat multiaccount miatt.Ezek után a másik gépről(példa kedvéért most legyen B gép) kértem a bodog.dezso profilomra egy serial váltást.Pár órája jött meg a válasz,hogy elfogadták.Ennek meg is örültem és egyből léptem fel a B gépről megpróbálni belépni a bodog.dezso profilomra.De ezt nem tudtam megvalósítani,mert a B gépről ki vagyok bannolva és nem tudok semmit csinálni amikor belépek.Ebben kéne segítség,hogy mind a két gépen be tudjak lépni a bodog.dezso profilomra és tudjak játszani mind a kettő gépről a bodog.dezso profilomra.


‹ Bizonyíték [kép / log] ›
Ez a bodog.dezso profilon kért serial váltások: https://imgur.com/Xw9Qqap Ez pedig a balog.lajos profilon a bann: https://imgur.com/h8eMRzK

A balog.lajos profilon nem lehet serial váltást kérnem,mert szürkén jelzi de a bodog.dezso profilon kéken

‹ Megjegyzés ›
Remélem,hogy megoldódik a problémám mert nagyon szeretnék játszani mind két gépen ezen az egy profillal(bodog.dezso).Illetve ahogy említettem ez nem lenne megoldható egy géppel(családi okok).
 
  • Tetszik
Reactions: DonDanee

Vito

ha eljön az idő, immunissá válunk 💁
SzuperAdmin
v4
2019. 01. 10.
9 935
22 498
Szombathely
V4 karakter
Vito_de_Martel
Figyelj,ha két accountot használtál és regisztráltál,akkor jogosan kaptál egy kitiltást.
Keress meg teamspeaken holnaptól.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.