Kés tartásával kapcsolatos ölet

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Browniee

🍪Süti forever🍪
Támogató
2019. 09. 18.
591
892
Mátraszentimre
V4 karakter
Chloe Armelle
LV karakter
Laura Brown
V2 karakter
Camilla Roberts
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Laura Brown >

Ötleted:
< Kés is csak engedéllyel lehessen tartani,mivel ez így elég könnyű,hogy beböki,hogy "3,5 centi szigorúan". >

Megjegyzés:
< VJöhet hideg,meleg,de lehetőleg kultúráltan. >
 

Neuh01

Írnok deák
Támogató
2019. 10. 13.
638
493
19
Vác
V4 karakter
Ashel Jean
LV karakter
Sophia S Pereira
V2 karakter
Kayden_Harrison
Szerintem felesleges,mivel valaki azért használja azt,mivel nincsen pénze engedélyre. Nem támogatom.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Hát ha azt nézzük, hogy általában szerveren mire használják a kést akkor arra a célra nem igazán kell szerintem engedély. Elég kevesen használják a kést ölésre inkább dísznek illetve rp-hez használják. Így nem igazán tudom támogatni,hogy ezért kelljen fegyverengedély.
 

Browniee

🍪Süti forever🍪
Támogató
2019. 09. 18.
591
892
Mátraszentimre
V4 karakter
Chloe Armelle
LV karakter
Laura Brown
V2 karakter
Camilla Roberts
Vinnéd leadandónak mi? :LOL::LOL::LOL:
Szerinted a skines késeket hogyan vinném ?
Hát ha azt nézzük, hogy általában szerveren mire használják a kést akkor arra a célra nem igazán kell szerintem engedély. Elég kevesen használják a kést ölésre inkább dísznek illetve rp-hez használják. Így nem igazán tudom támogatni,hogy ezért kelljen fegyverengedély.
Ebben igazad van,de akkor is legalább egy elő RP kéne róla,hogy 3,5 cm-es.
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: moonrise és Jhnny

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Hát igen elő RP az kellene róla komolyabb nem csak annyi,hogy mikor kérdezik akkor /do 3.5cm ... A hozzávaló elő rpt kötelezően beiktatnám pl. 4-5 soros legyen , pl. fegyverboltból veszi és akkor ott pár sor leírás az adott késről. Ezt a részét tudom támogatni!
 

Zacsii

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
312
197
Budapest XI
LV karakter
zaynab al rashid
V2 karakter
kenubun u'pucu
Vinnéd leadandónak mi? :LOL::LOL::LOL:
Najo.. xdd

Komolyabbra forditva a szot, en ugy gondolom, hogy nem szukseges a valtoztatas. Szerintem semmi problema nincs azzal, hogy az adott szemely kest hord maganal, es harom es fel centisre RP-zi.
..plusz tudtommal mar 5 centimeterig legalis a kes.
Egyebkent en orulok, hogy a civilek is hordhatjak, mivel, ha belekeverednek egy verekedesbe akkor van valami amivel megtudja magat vedeni.
..ebbol kifolyolag tobb rp szituacio adodhat.
 
  • Tetszik
Reactions: Chris Gaming

Aidan

Újonc
2019. 10. 07.
53
36
V4 karakter
Matthew D Kenneth
LV karakter
Aidan Wyatt
V2 karakter
Aidan Sweeney
Kiskalibert sem hordhatunk engedély nélkül mint maffia tag. Nem tudom miért akkora baj a kés. Nem támogatom.
 

Mondika

Újonc
2020. 05. 18.
16
5
V4 karakter
Griffin Tective
LV karakter
Sender Elizabett
V2 karakter
Sender Griffin
Szerintem semmi baj a késsel. IRL sem kell minden esetben fegyver engedély. Ami jó,azt nem kell megjavítani. Nem támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: Chris Gaming

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
Valamilyen szinten jogos is meg nem is.
Mindennapokban sem járkál mindenki késsel az utcán. Mivel ez egy játék és csak alapszik a valóságon így nem lehet minden olyan mint élőben, de valamilyen korlátozást kell hozni ha a rendvédelemi frakciók úgy látják hogy el harapózott a kések száma a szerveren. De a fejlesztőknek érdemes lenne megkérdezni a rendvédelmi frakció vezetőket/tagokat, de inkább a tagokat hiszen ők nyomják a járőrszolgálatot és az igazoltatás 99%-ban. És akkor a vélemények után kellene valamiféle döntést hozni.
De ezt így jelenleg nem tudom se támogatni se nem támogatni.

" Én még nem láttam olyan kést ami 3 centis, minimum 10 centisek vannak a bicskák is ha nem kövezzetek meg érte, de nekem is van pár darab soha nem mértem meg de tuti nem 3 centis a pengéje hossza. Szóval ez a 3 centist rpzek semmi értelme nincs, bocsánat ha valakinek a lelkivilágába tapostam ezzel. "

Kis mellékes hozzáfűzés: a ppzett/skines fegyvereket nem lehet elvenni jelen helyzetben.
Na most gondoljatok bele 10 játékost megkérdezek annak 6 vagy lehet többnek is van skines fegyvere. V3-on nagyon szépen ki lett találva egy dolog, mégpedig hogy figyelmeztetés jár a fegyverekre, és amikor rá húzod az egeret a fegyverre kiírja hogy mennyi figyelmeztetés van rajta. Ha jól tudom 3 figyelmeztetés megvan akkor a 4. alkalommal elvehetik ha ppzted ha vásároltad más játékostól, igaz ezt minden más szerver máshogy szabályozza mennyinél veszik el. De ha jól tudom a fegyvertartási engedélyre is vonatkozik ez meg a jogosítványra is. Ha nem akkor jöhetne be ide is. De feltételezzük veszek egy fegyvert de van rajta figyelmeztetés a 3. akkor is én vagyok a felelős ha rajta kapnak. Ez egy nagyon jó rendszer lenne itt V2-es szerveren is. Ezek után 2x vagy 3x meggondolja a játékos lőjjön vagy ne. Minden autós üldözés vége lövöldözés követi, én személyes megjegyzés ez a fő oka hogy abba hagytam a rendvédelmet, untam bogy mindig lőni kelett és nem tudta elviselni hogy elkaptuk, inkább lelövette magát megvárja a 10-15 percet le afkolja aztán mehy tovább mintha semmi nem történt volna.
Na most aki nem támogatja szerintem az illető nem tud veszíteni vagy azzal a szöveggel jön ez v2 nem v3...
De az se zavarjon senkit egy system alatt fut a 3 szerver.?
Nincs olyanról szó lopás vagy valami, mivel egy system így maximum csak áthozatalról lehet szó.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: Aidan

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Bicskát IRL is tarthatsz magadnál, a megfelelő méretig természetesen.
Eddig nem sok alkalommal láttam, hogy kést használt volna valaki, valami illegális dologra, ami azt eredményezné, hogy esetleg szigorítás legyen.
Az biztos, hogy nem sokat foglal le a rendvédelem (az elmúlt 6 hónapban ez szám szerint 11db-ot jelent az összes rendvédelmi szervtől), viszont nem is tartom szükségesnek ezt.
A rendvédelmi szervek által nem lesz szigorítva a helyzet, ezt garantálni tudom neked.


De az se zavarjon senkit egy system alatt fut a 3 szerver.?

Egy system alatt, külön fejlesztőkkel, külön ötletekkel és megvalósításokkal. Sok topic alatt ki lett vesézve már a téma, és nem is értem, hogy keveredett ide ez alá, ezért csak ennyit fűznék hozzá:
Kopás és egyéb 'hozzuk be a dolgot mert más sgs szerveren bent van' nem játszik már.
zárható
További szép napot.
 

Merebiz

Újonc
2019. 01. 10.
43
16
LV karakter
Danez Rodgers
V2 karakter
Ryan Buckner
Szerintem is felesleges. IRL is hordhatsz kést engedély nélkül bizonyos keretek között.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.