Kerüljön vissza a ládázás!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
762
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Kamilla McCarthy >

Ötleted:
< Reeferrel való ládázás vissza hozatala >

Megjegyzés:
< A Mai napokba Lezártak egy erről is szóló topicot mondva, hogy "MInd bekerült. Helyezem"
de a ládázás nem került vissza se a rákász, ezért megírtam ezt, hogy tovább támogathassák azt, hogy vissza kerüljön a LÁDÁZÁS!
>
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Direkt lett kivéve , 5-6 ember miatt felesleges FPS droppot okoz.
Sok ember így is küzd az FPS-ekkel , és amúgy sem éri meg sem a rákászat sem a ládázás.
Ott vannak a hajók most már , ott ki lehet bontakozni , ezek meg feleslegesek! Nem támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: Zacsii

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
762
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
Direkt lett kivéve , 5-6 ember miatt felesleges FPS droppot okoz.
Sok ember így is küzd az FPS-ekkel , és amúgy sem éri meg sem a rákászat sem a ládázás.
Ott vannak a hajók most már , ott ki lehet bontakozni , ezek meg feleslegesek! Nem támogatom!
ezt már párszor elmondták más topicocba, hogy nem laggoltat mindenkit , csak adott helyeken/ pontokon volt olyan hely ahol fps droppot okozott, de ahogy kijut onnan abba hadja. és elég sokan akarják pedig, én akiket ismerek viszonylag nagy "baráti,, köröm van azok mind akarják, hogy vissza kerüljön azon kívűl, hogy nem írnak a topichoz.
 
C

Capy

Szerintem is vissza kéne rakni a ládázást. Nem hiszem, hogy emiatt olyan nagy FPS droppok lettek volna. És nem igaz, hogy csak 5-6 ember csinálta volna. Elég sok ember volt a ekkor a vizeken.
 
  • Dühítő
Reactions: Zacsii

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Szerintem nem szükséges a visszahozatalát, elég csúnya FPS droppok voltak a vizeken, max akkor lenne értelme ha a rendvédelem rendesen csinálná a vízirendészetet
 
  • Tetszik
Reactions: Zacsii

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
ezt már párszor elmondták más topicocba, hogy nem laggoltat mindenkit , csak adott helyeken/ pontokon volt olyan hely ahol fps droppot okozott, de ahogy kijut onnan abba hadja. és elég sokan akarják pedig, én akiket ismerek viszonylag nagy "baráti,, köröm van azok mind akarják, hogy vissza kerüljön azon kívűl, hogy nem írnak a topichoz.

Ahogy én látom kb 4-5 embernek van igénye rá :D A "nagy" baráti kör sajnos nem kommentelt ide így fail .. :(
Tehát még mindig felesleges és semmi értelme! Már van fegyverhajó és droghajó is , be kell lépni illegál FK-ba és nem kell ládázni.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Zacsii és Malloy

Dartheons

Barangoló
2019. 05. 12.
122
312
V4 karakter
Leon_Halevy 🇮🇱
Itt nem csak a fegyverekről van szó. Sok rp lehetőség is van benne, emlékszem régebben a sok rablásra. És így a fegyver craftolási rendszernek mi értelme van alkatrészek nélkül? A vízi rendészet pedig amikor volt rákászat/ládázás az is működött. Fps droppok igen ezekre is emlékszem kb 2-3 pont volt a vízen ahol kb 5-10 mp-ig le ment az fps 5 re kb ennyit a nagy fps droppról. Mellesleg fegyvermester könyv szerzés egyetlen módszere persze, most mivel vannak ezek az eventek nincs gond belőle, de egyszer véget érnek.
 

gerykee

Zöldfülű
2019. 01. 10.
150
41
LV karakter
Richard Palmstone
V2 karakter
Richard Palmstone
Szerintem is vissza kéne tenni, nagyon nagy flash volt a haverokkal még amikor bent volt kimenni 5-6 hajóval és keresni a ládákat, és mindig találtunk, majd leadván ezeket sok értékes tárgyakat kaptunk. Támogatom!
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Kalózkodásra céloztam, rablások, üldözések hajóval külön Speeder hajót vettünk erre, nagyon jók voltak.

És attól mert vettél erre a célra egy speeder hajót ezért kerüljön vissza mert te kalózkodni akarsz meg ládázni? Értem nincs is több kérdésem ...
Ennyire kész érvek után már nincs több hozzászólásom , remélem a te kedvedért vissza teszik majd.
 
  • Vicces
Reactions: Dartheons

Dartheons

Barangoló
2019. 05. 12.
122
312
V4 karakter
Leon_Halevy 🇮🇱
Te ebből ezt szűrted le? Amúgy nem igazán értem, hogy neked mi rossz származik abból ha, több illegális tevékenységet biztosítanak a játékosok számára. A rablásokat nem csak mink csináltuk, bár szerintem ez elég egyértelmű. És mint mondtam amit végképp nem értek a fegyver craftolási systemnek így mi értelme és ha még tovább megyek a blueprintes npc-k nek mi értelme lesz így alkatrészek nélkül?
 
  • Tetszik
Reactions: Nagygyormatyi

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
Ezért van a fegyverhajó , ott ad lőszert vagy fegyvert.
Értem mire gondolsz , de nincs rá igény csak talán most mert minden 3. ajándékba alkatrész van.
Volt egy időszak mikor a fegyverhajó alkatrészeket adott de akkor meg az nem tetszett az embereknek így vissza került a kész fegyverek meg a lőszer.
Végülis a ládázás felesleges ahogy a blueprint mert nem éri meg kraftolni kb.
500-600 ba már kapsz AK-t 50 tölivel ezért mondom , hogy felesleges lenne ezt vissza rakni nem rossz indulatból de most 5-6 ember miatt nem fog vissza kerülni az tuti.
 

Malloy

? ?
Támogató
2019. 01. 18.
275
112
Szlovákia
LV karakter
Nico Fuentes
V2 karakter
Kyle Ariza😼
Bár több értelme lenne, mint a fegyverhajonak, illetve legalább craftolgatni lehetne a fegyvereket.Ezáltal kevesebb lenne az illegál a szerveren.Ebből a szempontból van is értelme.
 
  • Tetszik
Reactions: CarlV2 és Kamii

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Nenenene, hála istennek ki lett véve, ne akarjuk visszarakatni. Teljesen felesleges. Laggoltatott mint az állat.
 
  • Tetszik
Reactions: CarlV2

Kamii

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 17.
390
762
V4 karakter
Deverina Ina Kaamil
LV karakter
Deverina Ina Kaamil
V2 karakter
Kamilla McCarthy
Ezért van a fegyverhajó , ott ad lőszert vagy fegyvert.
Értem mire gondolsz , de nincs rá igény csak talán most mert minden 3. ajándékba alkatrész van.
Volt egy időszak mikor a fegyverhajó alkatrészeket adott de akkor meg az nem tetszett az embereknek így vissza került a kész fegyverek meg a lőszer.
Végülis a ládázás felesleges ahogy a blueprint mert nem éri meg kraftolni kb.
500-600 ba már kapsz AK-t 50 tölivel ezért mondom , hogy felesleges lenne ezt vissza rakni nem rossz indulatból de most 5-6 ember miatt nem fog vissza kerülni az tuti.
mivel lesz másabb ha a fegyver hajó jön vissza? Mi abban az rp, hogy felmennek és pakolgatják a ládákat majd eladják.. épp ettől megy le a fegyver ára mert minden 2. Illegálos nyitott akval járkál és adják el. V3on van értelme akkor itt miért ne alakúlgatna ki? Ha ott megy itt is mennie kell, van rá igen is igény csak a szerver 30%a HA használja a forumot rendszeresen.
 

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
@Montes A fegyverhajó már vissza került! Erre van igény , hogy fegyver és droghajó legyen!
A ládázásra meg 3-4 embernek lenne maximum.... akkor minek? Okkal lett kivéve!
Bőven jó a fegyverhajó és a droghajó , akkor ez meg felesleges , legalább rászorítkoznak az emberek az illegál FK-ra és nem civilként illegálkodnak.
Hiszen egy "legális" hiába ládázik nem tud mit kezdeni vele , a "civil" szintén nem tud , akkor maradnak az illegális FK-k ergó értelmetlen lenne visszahozni.
Hiszen ha kraftolni akarsz fegyvert bandás vagy maffiásként tudsz csak.
 

denisz1111

Újonc
2019. 08. 25.
13
3
V4 karakter
Denis Johnson
Szerintem is vissza kéne rakni a ládázást. Nem hiszem, hogy emiatt olyan nagy FPS droppok lettek volna. És nem igaz, hogy csak 5-6 ember csinálta volna. Elég sok ember volt a ekkor a vizeken.
Épp ezért lenne FPS drop,nem mindenkinek van GOD gépje.....
 
  • Tetszik
Reactions: duplauzi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.