Kerekes Andras jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Neuh01

Írnok deák
Támogató
2019. 10. 13.
638
493
19
Vác
V4 karakter
Ashel Jean
LV karakter
Sophia S Pereira
V2 karakter
Kayden_Harrison
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Kerekes Andras
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 196800
IC SZINT: 62

KOROD: 17
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Természetesen igen
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen,van mindkettő.

EDDIGI FRAKCIÓID: SCCS,Brazil Maffia ((Leader)),Iris Covenant,Nemzeti Adó és Vámhivatal,Terrorelháritási Központ,Fix and Drive,La Cosa Nostra,Cartel De Sinaloa,MS13,Peaky Blinders
TÁVOZÁSAID OKA: Ezeknél a frakcióknál vagy meguntam a frakciót pár hónap után,vagy iskola miatt inaktiv voltam,inkább kiléptem ezért.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Idén nyáron
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Neuh Tate/Felipe Ramirez
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Nyáron meguntam a frakciót,nem volt sok időm rá-

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 3-4 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 3-4 óra vagy több.

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Zsoltinak hivnak!-Vácon élek,jelenleg középiskolába járok,11.-osztályba járok.Autómechatronikai műszerésznek tanulok.-Hobbim a horgászat,motorozás.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Amikor itt voltam nálatok,egy elég jó közösségbe tudtam belépni hozzátok.Szeretném megpróbálni újra,sok jót hallottam rólatok.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: nincsen


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 
  • Tetszik
Reactions: LucasLV és DaveV4

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.10.17 18:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Balage Guerrini​
 
  • Imádom
Reactions: Neuh01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.