kép igénylés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

floszti

Zöldfülű
2019. 01. 24.
219
48
Budapest
V4 karakter
Bruno Segal

b51815e782eee653d3f5b2e26240c300.png

< Neved >

floszti

< Kép felbontása(lehetőleg pixelben, vagy centiméterben) >

256x256 (de igazából mindegy, ahogy sikerül.)

< Elképzelésed a képről részletesen kifejtve >

Igazából egy vegyes boltnak lenne logója "CBA Shop" a bolt neve. Ez korház mellett található, és szeretném, hogy a vásárlók részére legyen feltűnő ez a logó. Lehetnek rajta akár itemek, vagy horgászfelszerelések is. Csinálhattok több kisebb elemet is ami a dízájnba bele illik,vagyis hogy a logóhoz illő legyen, mivel szeretném autóra is felhelyezni.

< Színek(színkóddal mellékelve), betűtípusok >

Piros domináljon benne, ha lehet, de megnézek mindent. Ne tarka legyen annyi a lényeg, hogy legyen egy arculat a boltnak.

< Megjegyzés >

Előre is köszönöm!
 

floszti

Zöldfülű
2019. 01. 24.
219
48
Budapest
V4 karakter
Bruno Segal
Első változat az nagyon tetszik, köszönöm! Esetleg még Seerod6000 -es horgászbotos logót, meg ilyen damilokat esetleg tudunk bele csenni?
 

Strand

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 06. 26.
278
889
19
www.etsy.com
V4 karakter
Quentin Strand
LV karakter
Quentin Strand
Próbáltam, az 1000x1000 pixeles felbontáson is nehezen kivehető. Mivel egy logó valószínűleg kisebben fogod használni ott meg tényleg semmi nem látszana. Horgászbottal is megnéztem, de nem mivel 3x akkor mint a kosár ezt hanyagoltam.
 

floszti

Zöldfülű
2019. 01. 24.
219
48
Budapest
V4 karakter
Bruno Segal
Áhh értem semmi gáz. Figyi megtudunk nézni még egy olyan változatott az elsőnél, hogy hátulról egy ilyen fénykitörés kijön ami kiemeli ezt a logot?
 

floszti

Zöldfülű
2019. 01. 24.
219
48
Budapest
V4 karakter
Bruno Segal
Ez se rossz. Olyasmit tudsz még nekem utoljára ugyanúgy ez a fénykitörés, de ilyen tüzijáték formába törjön ki
 

floszti

Zöldfülű
2019. 01. 24.
219
48
Budapest
V4 karakter
Bruno Segal
Köszönöm nagyon! Még várok azért, hátha valaki küld még pár ötletet megnéznék mindent. Főleg horgászattal kapcsolatos dolgokat. Esetleg item képek vagy bármi
 
  • Tetszik
Reactions: Strand
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.