Kép igénylés. [Zárható és helyezhető!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Hamu

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 08. 24.
402
788
19
MISKOLC
V4 karakter
Nancy Vogler

b51815e782eee653d3f5b2e26240c300.png

< Neved >

Zsombika

< Kép felbontása(lehetőleg pixelben, vagy centiméterben) >

Egyszer egy 300x150-es kép, illetve egy, amit a TS szobám leírásába be tudok tenni.

< Elképzelésed a képről részletesen kifejtve >

Na egy kisebb kihívással jöttem hozzátok. Szeretnék egy képet csináltatni, ami a Zsombika feliratból áll. A kép témája Stranger Things lenne. Bővebben kifejtve tulajdonképpen úgy nézne ki, mint maga a Stranger Things felirat, annyi különbséggel, hogy a Stranger Things helyén a Zsombika felirat lenne. Ha meg tudjátok oldani, akkor a betűkön/betűk között át lennének fűzve indák, néhány betűre pedig rátekeredve, mint a sorozatban az Upside down-ban vagyis a hellyel lefelében, amit a sorozat kollektív tudatnak hív. Ez az inda egy pár betűről le is lóghat. Két képvariációt szeretnék, az egyiken csak a Zsombika felirat szerepelne, mint már mondtam Stranger Things témában, a második pedig ha az indás dolog kivitelezhető, akkor a kép felső részében lenne egy SeeMTA V4 logo, az alsó részben pedig a Zsombika felirat. A feliratot maga a V4 logo tartaná az indák segítségével. Magyarul a V4 logóról lógnának az indákon a Zsombika felirat betűi. A V4 logó nélküli kép lenne a fórum aláírásomban, a V4 logós kép pedig a TS szobám leírásában.
Tettem ide egy felirat elképzelést. Véglegesítésben annyi, amit még nem írtam le, hogy a betűk kitöltése fekete legyen, a körvonaluk pedig nyilván piros. És az összes képet background nélkül szeretném.

Felirat elképzelés.


< Színek(színkóddal mellékelve), betűtípusok >

Nemtudom, amelyik legjobban hasonlít a Stranger Thingsre.

< Megjegyzés >

Tudom, hogy sok munka van egy ilyen kép elkészítésével, így aki belekezd és elkészíti a részletes kifejtésem alapján, azzal privátban felveszem a kapcsolatot és kapni fog tőlem egy kis apróságot a szerveren.
 
Utoljára szerkesztve:

Hamu

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 08. 24.
402
788
19
MISKOLC
V4 karakter
Nancy Vogler
Csáó!
Elsőre egy ilyen próbálkozásom lenne, ilyesmire gondoltál?




Pontosan ilyenre gondoltam.
Ha az első képen annyit tudnál módosítani, hogy a teteje ne legyen levágva, illetve a indék körül a zöldeket eltűnteted, akkor nagyon pacek lenne, ha a zöldeket nem tudod eltűntetni onnan nem baj, de kérlek próbáld meg. A második képnél az összes betű jó lenne, ha egy méretű lenne.
Továbbá a kép méreténél tévedtem. Ha a felsőt meg tudod csinálni 2000x2000-es méretben, nagyon tudnék neki örülni. Az alsó kép mérete maradhat.

Ha meg tudod csinálni a véglegesítést, felveszem veled privátban a kapcsolatot.
 

Hamu

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 08. 24.
402
788
19
MISKOLC
V4 karakter
Nancy Vogler
Azta! Nagyon tetszik, így jó lesz. Köszönöm a munkád!
Mint ahogy ígértem felveszem veled privátban a kapcsolatot.

Zárható és helyezhető!
 
  • Tetszik
Reactions: WHOAMI
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.