Keon Lloyd jelentkezése az SCCS-hez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dzsoni.

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
160
16
24
V4 karakter
Kesean Howell
LV karakter
Keon Loyd
V2 karakter
Keon Lloyd
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Keon Lloyd ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2017-10-13-án regisztráltam a szerverre kisebb nagyobb kihagyásokkal,de játszok. 53.736 játszott percem van a lap megírásakor. ~

Hanyas szintű vagy?
~ 33-as szintű vagyok ~

Milyen idős vagy?
~ 18 éves vagyok ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Igen, voltam Piruba egy hónapot biztos csak aztán időhiány miatt nem tudtam akkor fel járni. Ezen kívül voltam még sok más frakcióba. ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ 2020.01. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Mivel mostanság eléggé sok időm van fel járni a szerverre és nem szeretném "haszontalanul" tölteni ez időmet így gondoltam olyan dologra fordítanám ami másnak is és nekem is jó egyaránt. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen,mind a kettővel rendelkezem ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ 3-4 órát. Hétvégén ennél valamennyivel többet ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem voltam. https://imgur.com/a/iFQD3tS ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen sajnos,nagyon bánom is őket!! https://imgur.com/a/iFQD3tS ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Sziasztok,Zolinak hívnak 2002-ben születtem Veszprémbe, mai napig Magyarországon élek. Felszolgálóként tanulok, nagyon érdekelnek engem a különböző ország ételei, főzni is szeretek. Életembe egyszer voltam kint New Yorkba 2019 nyarán ami számomra egy örök emlék marad. Szeretem az extrém sportot 14 évesen kezdem el deszkázni,de most hanyagolom. Imádok szórakozóhelyekre járni és minél több embert megismerni, sokak szerint eléggé egy extrovertált személyiség vagyok. Nagyon szeretek szerepjátékokkal játszani a személyes kedvencem az a Fallout sorozatok összes része, na meg persze a SeeMTA. ~
 
Utoljára szerkesztve:

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja megfelelt az elvártaknak. Kérjük a holnapi (2020.04.18 ) 18:00 magasságában keressen fel egy vezetőségi tagot.​

Armandi Petra - See City Car Service, Igazgató.​
 
  • Tetszik
Reactions: Dzsoni.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.