Kentay Zaid - Dominik

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Wait_Chris

Újonc
2022. 01. 22.
20
35
V4 karakter
Kentay Zaid
LV karakter
Taylor Burris
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Kentay Zaid


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
► Dominik ◄


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Tierra Robada alagútban állt egy srác, megkérdezte, hogy el e viszem, erre válaszoltam, hogy nemtudom elvinni, semmiből semmi bepattant, és egyből rámfogta a fegyverét. Kérte, hogy vigyem el a kocsijához ami az érc leadónál volt, és ezért az érc leadóhoz mentünk. Mire odaértünk, jött az admin, Dominik. Elméletben PG-t követtem el, amit nem értek, mert aztmondta a srác, hogy vigyem el érc leadóhoz és egyenesen oda is mentem. Mikor odajött Dominik, aztmondta, hogy nem követtem a srác utasitásait, mikor a srác érc leadóhoz kérte a fuvart, és ezért el is hoztam, tehát nemértem, hogy miért lenne PG. Adminügy alatt aztmondta Dominik hogy adjam oda a cuccaimat, amit nem is értettem, mivel út közben nem voltam átkutatva, tehát ennek semmi RP előzménye nemvolt. Mikor megkértem Dominikot hogy magyarázza el mit hibáztam, erre annyi volt a válasza, hogy PG-ztem. Még mindig nemértem hogy miért lennék hibás és, hogy adminügy alatt miért lettek elvéve a cuccaim RP nélkül. És azt sem értem, hogy miután belettem Jailezve, miért nyitotta ki az autómat, miért indította be és miért adta oda a srácnak.


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
https://pastebin.com/HpVR6WPp


Megjegyzés:
Ha minden igaz, azzal tagadtam RP-t és PG-ztem, hogy nem húztam fel az ablakot, de ez logban látszik, adminügy közben nem értettem hogy mi ez az rp tagadás, kértem, hogy magyarázzák el de annyi volt a válasz, hogy PG és RP tagadás. Srác adminügy alatt jött ezzel a lekezelő stilusával és minősitett, hogy miért csak 120 percet kapok meg, hogy engem ezért bannolni kellene, meg hogy én direkt szabály sértést követek el azért, hogy mentsem a cuccaimat (szerintem ezzel nem mentem a cuccaimat, hogy nem figyeltem és nem húztam fel az ablakot, mert ettől még nincs megmentve a cuccom. Azt sem értem, hogy itt hogy akart engem kirabolni az érc leadónál.), illetve hogy 50-es szinten direkt szabálytalankodok, de ez mind megtalálható a logban. Szerintem nem követtem el annyira súlyos dolgot, hogy ne lehessen folytatni az RP-t, szerintem nem volt megfelelően intézve ez a dolog, hogy ő adminügy közben elkéri a cuccokat, és a végén elviszi a kocsimat. Esélyt sem kaptam arra, hogy folytathassam az RP-t.
 
Utoljára szerkesztve:

KDominik

A mi szerződésünk egy életre szól!
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 12.
438
632
Tatabánya
V4 karakter
Paul P Pawlowski
Szia, kezdjük az elején. Úgy kezdted az ügyet hogy elismerted a PG-t. [2024-07-07 00:02:00] [Output] : Kentay Zaid: (( pgztem, igen. )) ezt többször is leírtad az ügy folyamán. Cyprian bejelölt neked egy útvonalat a GPS-en.Te mit sem törődve azzal hogy fegyvert fognak rád mentél tovább.Az itemekről pedig. Az RP onnan elkezdődött hogy Cyprian beszállt melléd az autoba. Ha nem követed el a szabálysértést ő maga veszi el tőled az itemeket. Az ügy folyamán többször kértelek meg hogy az itemeket add át ami csak Lorii kérésére teljesült. A kocsi pedig azért került kinyitásra mivel azt is ellopta volna. Igy az itemek és a kocsid is át adásra került. Bizonyítékként pedig egy vágott logot küldtél be. A bíráló főadminnak küldöm az ügyről a vágatlan logot.
 

Wait_Chris

Újonc
2022. 01. 22.
20
35
V4 karakter
Kentay Zaid
LV karakter
Taylor Burris
A logból a lényeges dolgokat szedtem ki, azt hogy PG-ztem arra irtam, hogy nem húztam fel az ablakot,
  1. [2024-07-06 23:57:15] [Output] : Trevelyan Cyprian mondja: Érc leadohoz el dobnál vagy a kocsimhoz? Ezért vittem a leadóhoz, mert a srác ezt kérte, hogy oda vigyem. Továbbra sem értem, miért lettek elvéve a cuccaim, mivel ide kérte a fuvart, és itt nem kutathatott volna át, mivel ez egy eléggé forgalmas hely és itt az rp-nk lezárult volna. Ezért úgy érzem, hogy a cuccaim, jogtalanul lettek elvéve, és azt sem értem, hogy egy ablak felhúzás miatt miért nem kaptam meg a lehetőséget, hogy folytassuk az RP-t mivel a srác aki engem kirabolt, emiatt semmit nemvesztett mivel nem ordibáltam és nem hivtam fel magunkra a figyelmet, hanem odamentem ahová mondta.
 

FreaK.

zangara crime family
FőAdmin
v4
2020. 12. 21.
2 775
13 561
20
Nagykanizsa
V4 karakter
Nathan Frease
Nem kényszerített, hogy beengedd. Te álltál mellé nyitott járművel. Semmi feltűnőt nem csinált ami miatt azt mondanám, hogy itt ez NonRP lett volna. Jobban felhívhatta volna a figyelmedet arra, hogy mégis hova menj. Bár szerintem így is teljesen egyértelmű volt, hogy mégis mit kell tenned. A cuccaidat azért vesszük el ilyenkor mert ha nem tennénk mindenki inkább leülné a ~120 perc adminjailt a cuccai megmentése érdékében. A 120 perc nagyon baráti, erre sokkal többet is kaphattál volna. A panasz jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.