Kentaro Sado -> Max El Mirador [R3HABS]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dezsi

Barangoló
2019. 06. 10.
115
134
19
V2 karakter
Tim Gojko
v2logo.png


Játékos (IG) neved:
Kentaro Sado

Panaszolt fél játékos (IG) neve:
Max El Mirador

Panasz pontos megfogalmazása:
MG,DM

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal erősítéskérésére siettem villogó nékül,hogy inkognítómat megőrizzem majd odaérkezésem során tüzet nyitottak minden indok nélkül.​
 

Davidvagyoken

Újonc
2021. 03. 10.
61
81
20
Komárom-Esztergom megye
LV karakter
Max_EL_Mirador
V2 karakter
Max_EL_Mirador
Egy boltrablás csináltunk ketten vártak gyárnál ketten a boltót raboltuk. Mostanában elég sokszor történik meg hogy gyárnál a rendvédelem előbb megjelenik mint mi csak az a két ember volt gyárnál akiket ott hagytunk még boltót raboltunk várjanak ott mert nem kell 2 kocsinyi ember a bolthoz. Elkezdték lőni csipával a gyármál lévőket majd mentünk oda nekik segíteni aktív tűzharc alakult ki a gyárnál. Ezért nyitottam rád is tüzet mikor megjelentél mellettem.
Edit: 10mpnél látod a NAVost a falnál rajta kívül még valaki csipázott. Tehát a tűz harcot ez is bizonyítja. Másrészt a videóban is látszik hogy még rád sem fogom a fegyvert és te már be lassítasz erre mit reagáljon az ember? Látod ott a fegyver a kezembe és meg állsz egy helybe IRL nem gondolnám hogy megállnál egy helybe.
 
Utoljára szerkesztve:

Dezsi

Barangoló
2019. 06. 10.
115
134
19
V2 karakter
Tim Gojko
Ez mind enged arra következetni,hogy én egy "rendőr" vagyok?Mert nem hinném,lehet csak egy civil akit lesokkolt ez egész szitáció és félelmében rátaposott a fék pedálra.Ezt mind úgy reagáltad le,hogy ha lelassít akkor biztons "rendőr" és biztos nem egy civil mert akkor nem jönne erre.Kicsit abaszurdnak találom,hogy ezek fényében lelőnél mindenkit aki lelassít mert az illegál és legál között tűzharc alakult ki.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Supsed és Suba

Davidvagyoken

Újonc
2021. 03. 10.
61
81
20
Komárom-Esztergom megye
LV karakter
Max_EL_Mirador
V2 karakter
Max_EL_Mirador
Ez mind enged arra következetni,hogy én egy "rendőr" vagyok?Mert nem hinném,lehet csak egy civil akit lesokkolt ez egész szitáció és félelmében rátaposott a fék pedálra.Ezt mind úgy reagáltad le,hogy ha lelassít akkor biztons "rendőr" és biztos nem egy civil mert akkor nem jönne erre.Kicsit abaszurdnak találom,hogy ezek fényében lelőnél mindenkit aki lelassít mert az illegál és legál között tűzharc alakult ki.
Erről annyi a vélelmem hogy az aki civil nem megy tűzharc közelébe mert ugye fél. Az viszont nem az én híbám hogy a fegyverek hangja ennyire halk. Másrészt kicsit vicces hogy pár rendvédelmi frakció úgy érzi bármit megtehet az inkognitó mód már a szememben rég megbukott. Mivel más rendvédelmisek sem igazan tudják a civil kocsikról kik azok így rád is tüzet nyithatnának. Azt meg hozzá tenném hogy IRL is lehetnek civil áldozatai egy rablásnak ez a rosszkor voltál rossz helyen rád is illik most. Másrészt azért a rendvédelem is simán govolhatna hogy gyárnál darálnak ezt hogy nem teszik nem az én problémám ha valaki be lassít meg egy aktív tűz harcnál igen úgy érzem le lehet lőni. Értem én hogy ilyetség is lehet benne de szemtanú így van indok egy szemtanút meg ölni. Másrészt szerintem az egyhelyben megállásban benne volt az a szándék is hogy szándékosan ki lövesd magadat hogy ez a PK megszületsen.
 
  • Fire
Reactions: Supsed

Dezsi

Barangoló
2019. 06. 10.
115
134
19
V2 karakter
Tim Gojko
Erről annyi a vélelmem hogy az aki civil nem megy tűzharc közelébe mert ugye fél. Az viszont nem az én híbám hogy a fegyverek hangja ennyire halk.
Igazat kell adjak nem mennek a közelébe viszont én sem 50 km/h mentem hanem kb 200-al úgy meg elég nehéz megmondani mi történik maga előtt hiszen mindez gyorsan történik így lelassítottam,hogy mebizonyosdjak róla mivel is van dolgom.
Másrészt kicsit vicces hogy pár rendvédelmi frakció úgy érzi bármit megtehet az inkognitó mód már a szememben rég megbukott.
Ezt fejtsd ki kérlek bővebben.Miért vicc számodra,hogy a Nemzeti Nyomozó Iroda tagjaként szeretném megőrizni az inkognítómat?Pont ez a lényege a feladatkörömnek.
Mivel más rendvédelmisek sem igazan tudják a civil kocsikról kik azok így rád is tüzet nyithatnának.
Pont ez az amit te elkövettél azaz MG.Nem szokásunk akárkire lövöldözni mert nem egyszer mászkálnak civilek ilyen helyeken.Miután megbizonyosodtuk róla,hogy fegyveres vagy felszólítás után lövünk csak ha nem hagyja el a helyszínt többszöri felszórításra sem.(Akkor se a személyre hanem az autó mellé figyelmeztető lövésként.
Azt meg hozzá tenném hogy IRL is lehetnek civil áldozatai egy rablásnak ez a rosszkor voltál rossz helyen rád is illik most.
Nem hinném,hogy ez ennyire egyszerű már messziről tartottad rám a fegyvert és amint közelebbértem már lőttél is.(A bizonyítékon látszik)
Semmiféle indok nélkül,lőjjük ami mozog alapon.
Másrészt azért a rendvédelem is simán govolhatna hogy gyárnál darálnak ezt hogy nem teszik nem az én problémám ha valaki be lassít meg egy aktív tűz harcnál igen úgy érzem le lehet lőni. Értem én hogy ilyetség is lehet benne de szemtanú így van indok egy szemtanút meg ölni.
Túlzásnak érzem a govot csak nagyobb eseménykor illetve kordonozás után lehet.Mellesleg govolni csak leader tud aki akkor nem volt elérhető.
Tobábbra is túlzásnak érzem akit látunk legyen az civil vagy nem civil lelőni mert szemtenú.Mit tud tenni?Tesz egy bejelntést?Az erősítéskérés már javában zajlott nem lett volna akkora értéke annak a bejelntésnek.
Másrészt szerintem az egyhelyben megállásban benne volt az a szándék is hogy szándékosan ki lövesd magadat hogy ez a PK megszületsen.
Semmiféle ilyen szándékom nem volt meg akartam fordulni és elemenni majd távolról mesterlövészpuskával ránézni a helyzetre ha már kint lövöldöztök.

Admin birálatáig nem nagyon szeretnék további hozzáfűzést tenni a panaszkönyvhöz.Úgy érzem az egészet elég szépen kifejtettük.
További szép napot!
 
  • Vicces
Reactions: Tomi429

Davidvagyoken

Újonc
2021. 03. 10.
61
81
20
Komárom-Esztergom megye
LV karakter
Max_EL_Mirador
V2 karakter
Max_EL_Mirador
Igazat kell adjak nem mennek a közelébe viszont én sem 50 km/h mentem hanem kb 200-al úgy meg elég nehéz megmondani mi történik maga előtt hiszen mindez gyorsan történik így lelassítottam,hogy mebizonyosdjak róla mivel is van dolgom.
Az hogy 200-al mész az nem azt jelenti hogy lassítani kell és IRl már előtte lőttem így hallottál volna lövés hangokat amivel valszeg nem álltál volna meg plusz elég sok időd lett volna elmenni azért ami videón látszik vagy legalábbis megfordulni még az előtt hogy kilőllek.
Ezt fejtsd ki kérlek bővebben.Miért vicc számodra,hogy a Nemzeti Nyomozó Iroda tagjaként szeretném megőrizni az inkognítómat?Pont ez a lényege a feladatkörömnek.
Az a problémám az inkognitó móddal hogy felszólítás után lehet lőni így ha gyár elé mész valószínűleg simán ki lőhetne más szerv tagja másrészt nem nyomozó ként vagy ott gyárnál vicces is lenne hanem BBO-s ként ami egy olyan szintű szervezet mint a TEK így kellene a megkülömböztető jelzés minden féle képen mivel mint már leírtam nem nyomozni mész a gyárhoz hanem a lövöldözést elhárítani.
Pont ez az amit te elkövettél azaz MG.Nem szokásunk akárkire lövöldözni mert nem egyszer mászkálnak civilek ilyen helyeken.Miután megbizonyosodtuk róla,hogy fegyveres vagy felszólítás után lövünk csak ha nem hagyja el a helyszínt többszöri felszórításra sem.(Akkor se a személyre hanem az autó mellé figyelmeztető lövésként.

Tehát akkor minden alkalommal a NNI-s kocsik ki vannak vizsgálva hogy NNI-sek? Ezt nem gondolod te sem komolyan, Másrészt meg a gyár bejáratától elég közel volt ahol kilőttelek ha annyira problémád miért nem tértél le a farmokra? Miért kellet egy fegyveres előtt megállni másrészt meg annyira nem voltál távol mert én ugrottam fel a kocsira így még az anim miatt se tudtam volna lőni. Mikor lőttem akkor már nagyon lassan gurultál mikor a kocsi kapta az első lövést addigra megálltál és viszonylag nem kevés töltényt lőttem a kocsiba.
Nem hinném,hogy ez ennyire egyszerű már messziről tartottad rám a fegyvert és amint közelebbértem már lőttél is.(A bizonyítékon látszik)
Semmiféle indok nélkül,lőjjük ami mozog alapon.
nem voltál távol másrészt meg pont ennyire egyszerű IRL ahol egy doboz cigiért ki tudnak nyírni vagy pár gramm kokóért ez lenne a legkisebb olyan dolog amin meglepődnék hogy meghalna valaki hogy egy rablás helyszínén kilövik ha civil ha nem. Másrészt pont múltkor volt az az NNI-s ügy mikor egyenes banknál két civil SCCS-nél áthajtottak majd az NNI-s egyből kilőtte őket és kapot is érte 300 percet majd 1-perces jailt azzal az indokkal hogy megbeszélve, így a semmire lövés alapon dologra.
Túlzásnak érzem a govot csak nagyobb eseménykor illetve kordonozás után lehet.Mellesleg govolni csak leader tud aki akkor nem volt elérhető.
Tobábbra is túlzásnak érzem akit látunk legyen az civil vagy nem civil lelőni mert szemtenú.Mit tud tenni?Tesz egy bejelntést?Az erősítéskérés már javában zajlott nem lett volna akkora értéke annak a bejelntésnek.
Én a govot egyáltalán nem érzem túlzásnak nem magatoknak govoltok civileknek, értem hogy nem a civilek élete a fontosabb csak azt nem hogy akkor hol marad a szolgálunk és védünk?
másrészt meg haddjuk már hogy nem tudtatok volna govolni mikor ott volt NAV leader nem feltétlen csak ti govolhatatok volna a NAV is simán .
Semmiféle ilyen szándékom nem volt meg akartam fordulni és elemenni majd távolról mesterlövészpuskával ránézni a helyzetre ha már kint lövöldöztök.

Ahhoz elég sokat által egy helyben hogy ne ez legyen a szándék erről az a véleményem sok minden lépést tudtál volna tenni de ez hogy kocsival be rohanunk
egy fegyveres közé az egyik leg nagyobb ostobaság.
Admin birálatáig nem nagyon szeretnék további hozzáfűzést tenni a panaszkönyvhöz.Úgy érzem az egészet elég szépen kifejtettük.
További szép napot!

Én sem szeretnék jobban kifejteni az amit csínáltál nekem nem volt szimpatikus és ugyan ez fordítva is nincs ezzel baj pont erre van a PK én is várom az Admin bírálatát. További Szép Napot és jó játékot a szerveren.
 
Utoljára szerkesztve:

R3HABS

Game Admin 2
2019. 02. 02.
459
408
22
Debrecen
V4 karakter
Dave Newmann
LV karakter
Dave Newmann
V2 karakter
Lisa Beasley
Sziaztok!

A panaszt én fogom bírálni!

A panaszban ahogy kivettem egy gyárnál történő RP volt, ahol már egy tűzharc volt kialakulóba. Tekintve arra, hogy egy "aktív" területre érkeztél meg az autóddal, ami tény nem volt jelölt, de benne ülve nagy eséllyel kevlárban voltál. Jármű szélvédője nincs (nem is lehet) sőtétitve igy bárki számára, főleg hogy az autó tetejéről jól látható szögből látszódhat, hogy kevlárban ülsz benne.

Ahogyan ki lett fejtve, azzal nincs gond, hogy inkognitót fent akarjátok tartani a szerveren NNI-sként, de az hogy emögé bújva bárhová bemenni "civilnek látszódva" lehetetlen, főleg hogy rajtatok a kevlár és fegyverek. MG-nek nem mondanám, hiszen kifejtettem erről véleményem, hogy honnan lehet/lehetett felismerni rendvédelmi mivoltodat.

DM-nek szintén helye nincs, hiszen egyrészt felismerhető voltál attól függetlenül, hogy jelöletlen autóban ültél másrészt pedig egy olyan helyszínre mentél be, ahol aktív tűzpárban folyt.

Panasz jogtalan, zárom helyezhető!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.