Kenta Daisuke----->Imree [#North]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Szega

Barangoló
2019. 02. 04.
79
63
V4 karakter
Jason R Black
LV karakter
Kennedy Jason
V2 karakter
Jason R Szega
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Kenta Daisuke >

Panaszolt fél admin neve:
< Imree >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen bírálás >

Bizonyítékok:
< [2020-01-26 19:58:39] [Output] : Kenta Hiroto mondja: Azt mondtam takarodj
[2020-01-26 19:58:40] [Output] : Kenta Daisuke mondja: Menj innen
[2020-01-26 20:35:08] [Output] : Admin[1] Imree: (( értem én de nem elég indok hogy felszólítottátok hogy menjen el )) >


Megjegyzés:
< Többször is felszólítottunk egy embert aranybank rablásnál. Nem ment el ezért lelöttem. Ekkor jött Imree és szerintem jogtalanul bírálta el. Azt mondta az nem elég indok hogy aranybank rablásnál lelöhessem úgy hogy többször is felszólítottuk. >
 

Imree

Az év AdminSegéde, 2019-ben.
2019. 02. 10.
52
171
21
LV karakter
Milo Porter
V2 karakter
Milo Porter
Amennyiben az aranybank nem riaszt be, már pedig nem riasztott, úgy sem a rendvédelem és sem a civilek nem tudnak róla, hogy rabolják az aranybankot. A srác akit megöltél semmit nem ártott neked ic, az nem idok arra hogy megöld hogy azt mondtad neki hogy menjen el. Várom a bírálást.
 
Utoljára szerkesztve:

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
IRL a Yakuza rabol egy bankot, ak47 van a hátán, és rajta kívül még ott vannak egy páran. Háromszor lett szólva neki hogy menjen el, de ő továbbra is nyugodtan ült az autóban és nem csinált semmit. Innentől kezdve PG, mivel nem hiszem hogy civilként nem mennél el az első figyelmeztetésre az életedet féltve, főleg úgy hogy egyedül voltál. Az nem sokat számít, de hab a tortán. Ezek után ne csodálkozz hogy lelőttek, mert már így is szemtanú vagy, és betudsz jelenteni a rendőrségnek.
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: Szega és Aiden

Szega

Barangoló
2019. 02. 04.
79
63
V4 karakter
Jason R Black
LV karakter
Kennedy Jason
V2 karakter
Jason R Szega
Amint már említettem ooc-n is hogy a Tek kijött és lött ránk amikor ö még ott volt. Tehát nyilván nagyon egyszerűen le tudja következtetni hogy rabolják az aranybankot. Ott volt 3 embernek a hátán az AK és m4. Több felszólításra sem ment el tehát még pg is felmerülhet.
 
  • Vicces
Reactions: Aiden

Edu

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 09. 21.
257
343
23
Lazaegerszeg❤️
V4 karakter
Jason B Derulo
LV karakter
Eduard Konrov
V2 karakter
Eduard Konrov
Mivel,hogy engem lőttek le ezért hozzászolnék!
Egy ordítást kaptam,hogy takarodj
2mp alatt történt az egész semmitsem ártottam a Jailt jogosan kaptad nemis értem miért nyitsz ezért PK-t
Elegendő bizonyíték hiányában ugytudom PK-t nemlehet nyitni de nem kötekedésből mondom
Napi logomat elküldöm akár a bíráló adminnak és teis készítsed szerintem akkor elő :D
 

Szega

Barangoló
2019. 02. 04.
79
63
V4 karakter
Jason R Black
LV karakter
Kennedy Jason
V2 karakter
Jason R Szega
Több felszólítást is kaptál. Nem csak annyit nem mentél el onnan úgy hogy 3-an vagyunk egy ellen szerintem ez eléggé pg.
 
  • Vicces
Reactions: Aiden

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
1. 2mp alatt nem tudunk 3x felszólítani.
2. Ne te döntsd már el egy pk alatt, hogy jogosan kapta a jailt, köszi.
3. Mond meg akkor mit küldjön meg még bizonyítéknak, ha ez neked nem elég, és ne tereld a szót.
4. Az meg hogy nem érted miért nyit pk-t a te dolgod, nem szükséges mindent publikálni.

Ha nem úgy jönnél egy pk alá hsz-ben hogy berúgod az ajtót és kikéred magadnak, akkor tartanám a jó modorom, de ezek után ne várj sokat. :D
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: Szega és Aiden

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Ez igen, komoly vagy. Interneten megy az arcoskodás, mi? Aztán mikor ott lennénk, hogy beszélnénk meg, te csendben vagy?

EDIT.: Sikeresen terelted a szót, ha szerinted így kell egy pk alatt megbeszélni egy ügyet, sok sikert a továbbiakban. ?
Soyer válasza:
Játékostársaidnak kötelező megadni a tiszteletet.
Szankciót kaptad.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Edu

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 09. 21.
257
343
23
Lazaegerszeg❤️
V4 karakter
Jason B Derulo
LV karakter
Eduard Konrov
V2 karakter
Eduard Konrov
Igazad van én vagyok az az ember akit megtürnek minden frakcióban és én tudok a leghosszabb ideig bennük lenni ;);)

EdIT:Utolsó esélyesként nem itt pattognék hanem szépen meghuznám magam :D

Soyer válasza:
Játékostársaidnak kötelező megadni a tiszteletet.
Szankciót kaptad.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Szega

Barangoló
2019. 02. 04.
79
63
V4 karakter
Jason R Black
LV karakter
Kennedy Jason
V2 karakter
Jason R Szega
Hiába utolsó esélyes. Ugyan úgy van joga írni a pk-hoz és pattoghat ha te is. ☺

Soyer válasza:
Játékostársaidnak kötelező megadni a tiszteletet.
Szankciót kaptad.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Vicces
Reactions: Aiden és Edu

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Sziasztok,

a jailedet jogosan kaptad. Az adminisztrátor rendszer arra van, hogy ha szabálytalanságot tapasztalsz akkor feléjük fordulj segítségért (pl.: PG gyanú), de az önkéntes igazságosztásnak ezen a szerveren nincs helye. Ha nem megy el (hozzáteszem erről semmilyen érdembeli bizonyítékot nem csatoltál így nem tudom mi alapján vársz bírálatot), előkapod a fegyvert rácélzol és úgy küldöd el, ha ennek ellenére is ott marad akkor lehet admint hívni.Amíg nem szól a riasztó nem lőheted le.

Imree máskor kérlek körültekintőbben járj el és ha szükséges a másik felet is szankcionáld.

Zárom, helyezhető.
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: Imree és #Bálint#
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.