Kenneth Pellegrini - Rick Jack👀 /Phoenix - panaszkönyv

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Joci

Zöldfülű
2019. 11. 10.
164
739
V2 karakter
Kenneth Pellegrini
SModer_tor.png


TeamSpeak 3 neved:
< Kenneth Pellegrini >

Panaszolt fél TeamSpeak neve:
< Rick Jack👀 /Phoenix>

Panasz pontos megfogalmazása:
< Megfelelő segítség elmulasztása, hanyag moderátori munkavégzés, ügyfélszolgálaton kívüli ügyintézés >

Bizonyítékok:
<
<22:26:2> "Rick Jack👀 /Phoenix": Hali, vegyél ki kérlek egy speciális karaktert a nevedből a ts3 szabályzat 26. pontjának megfelelően! <22:28:29> "Takuné/Szecskané [Laura]" was kicked from the server by "Rick Jack👀 /Phoenix" (2-nél több speciális karakter #Phoenix) >

Megjegyzés:
< Több probléma akadt a fentiekkel, a nevezett Takuné/Szecskané [Laura] több speciális karaktert alkalmazott a nevében, így valóban szabályt szegett. Rick Jack Moderátor a következőképpen oldotta meg a szituációt. Ügyintézés során nem volt moderátori ügyfélszolgálatba, ennek ellenére ügyet intézett, már ha az alábbiak nevezhetők ügynek. A fent jelzett bizonyítékok alapján tájékoztatást adott egy olyan személynek 1 mondattal elintézve, hogy "vegye ki a speciális karaktert". Ezzel még nem is lenne gond, viszont ez a személy aki szabályt szegett, nem játszik semmilyen játékkal, csak fent van beszélgetni, nem ért a TS-hez, és nem éppen tudja, hogy melyik az a speciális karakter, és azokat hogy kell eltávolítani. Ezek miatt Rick Jack Moderátor helyett, mivel a szobába nem jött be elmagyarázni, hogy hogyan kell, csak egy semmilyen üzenetet írt, én kezdtem el a "nem see mta játékos" jellel rendelkező Takuné/Szecskáné [Laura] részére elmagyarázni, hogy mi a teendő. Miközben én adtam meg Rick Jack helyett a megfelelő segítséget, aközben Takuné/Szecskáné [Laura] kirúgásra került a szerverről, a fenti bizonyítékok alapján. Ráírtam ezek után Rick Jack Moderátorra mely során ez a rövid beszélgetés zajlott: <22:28:57> "Kenneth Pellegrini": De legalább azt várnád meg amég elmagyarázom neki hogy mi a gond <22:28:57> "Kenneth Pellegrini": mivel <22:29:05> "Kenneth Pellegrini": lány és nem ért a TS-hez, nem tudta mi a baj <22:29:11> "Rick Jack👀 /Phoenix": <22:262> "Rick Jack👀 /Phoenix": Hali, vegyél ki kérlek egy speciális karaktert a nevedből a ts3 szabályzat 26. pontjának megfelelően! <22:29:21> "Rick Jack👀 /Phoenix": 3 percet vártam vele <22:29:42> "Kenneth Pellegrini": De nem tudja hogy mi a baj, nem vágta mi az a speciális karakter, mert nem játszik játékokkal, <22:30:59> "Rick Jack👀 /Phoenix": 1. Mindenki ki igénybeveszi a ts3 szervert elfogadja a szabályzatot. A nem tudása nem mentesít a betartása alól. <22:32:52> "Kenneth Pellegrini": Így minden megoldódott, köszönjük szépen a segítséget ! -ezek után kilépett tsről 3 percet várt a moderátor, majd kicket adott az alanyunknak, ahelyett, hogy a 3 perc alatt elgondolná, hogy nem véletlenül nincs kivéve a nevéből, mert nem tudja hogyan kell kivenni a speciális karaktert, de még azt sem tudja, hogy melyik a speciális karakter. Mindezt sikerült ügyfélszolgálaton kívül, egy olyan szobából intéznie ahol nem is találtam meg, pedig több alkalommal végig görgettem a TS-en. Az én időmben mikor moderátor voltam, ilyent csinálni nem lehetett, mert holnap már nem kellett ügyfélszolgálatba állni! Megjegyezni kívánom továbbá: Mivel Laura nem tudja hogy kell a nevéből a speciális karaktert kivenni, illetve azt hogy melyik a speciális karakter, ebből következően azt sem tudja hogy kell Panaszkönyvet nyitni. Így én nyitottam! - Továbbá részt vettem a teljes szituációban. >

 
Utoljára szerkesztve:

Phoenix

A legjobban teljesítő TeamSpeak 3 Moderátor | 2022
2021. 01. 01.
153
166
V2 karakter
Rick Jack
Sziasztok!

Pontonként fogok menni úgy könnyebb:
1. "Nem voltam ts ügyfélszoliban" Egy moderátor akkor is moderátor, ha nincs ts ügyfélbe.
2. Honnan tudjam, hogy nem tudja mi az a "speciális karakter", mivel ezt semmi módon sem jelezte se ő, se te.
3. Leader szobában voltatok, ahova engedély nélkül nem mehetek be + egy ismerősömmel beszéltem, nem akartam ezért megakasztani.
4. Amit írtam is, hogy "a szabályzat nem ismerete nem mentesít a betartása alól".
5. Veled volt a szobában már egy jó ideje, mivel te tudtál erről a szabályról jelezhetted volna neki jó előre a dolgot.
6. A velem szembeni stílus miatt oszthattam volna egy szankciót neked is.
Várom az ügy elbírálását, amennyiben valóban nem volt megfelelő az eljárásom, a felelőséget vállalom.
 

Joci

Zöldfülű
2019. 11. 10.
164
739
V2 karakter
Kenneth Pellegrini
Nem volt semmilyen stilus, csak megköszöntem a segitséged ☺️! Nem tudtam, hogy a mai világban megköszönni sem lehet. Ha ez stílus, akkor minden is stílusnak minősül! Az a baj hogy a stílussal dobálózni nem igazán kellene, akkor ha az ember nem igazán van tisztában vele, hogy az esetleg mit is takar!
Ennyi erővel az is stílus, hogy ráírtál, nem is érdekelt téged hogyan oldja meg, majd kiraktad a szerverről! Ez is lehet "flegma, nem érdekel" - stílusvonás ugye.

Kőkemény 3 percet sikerült várnod azért. Alapbol ha nem seemta játékosrol van szó, olyan jele is van. Olyan neve is van amit még sose láttál, még véletlen sem ismerős becenév ami see mtaval kapcsolatos, szerintem alap dolog, és leesik az embernek , főleg egy olyan moderátornak, aki nem ma kezdte, hogy egy olyan személlyel van dolga akinek semmi köze a játékbeli dolgokhoz.

Na már most ez a 3 hosszú perc sajnos nem volt elegendő semmire, és igen jeleztem neki a szabályszegést. Jól előre miért jeleztem volna, én vagyok moderátor? Az én dolgom jelezni? Vagy a tiéd? Én veled ellentétben exmoderátorként megpróbáltam neki segíteni, erre a hosszú 3 perc nem volt elég. Megpróbáltam elmagyarázni, besűríteni azt ami nem az én dolgom, úgy gondolom, hanem moderátori feladat.

Nem értem miért kapkodsz, nekem mikor valamivel rám írnak, más moderátorok várnak türelmesen amég megoldódik, segítenek, leírják a dolgot, elmagyarázzák.
Te viszont mindjárt kick, csak szankció legyen az a lényeg, aztán le is mentél ts-ről.
 

Phoenix

A legjobban teljesítő TeamSpeak 3 Moderátor | 2022
2021. 01. 01.
153
166
V2 karakter
Rick Jack
Lett volna lehetőség mint neked és mint Laura-nak is jelezni a problémát, hogy nem tudja hogyan kell. Tudtál volna legalább te rám írni, hogy nem tudja mi az a speciális karakter, Csak a Kick után lett felém jelezve, hogy nem megy.
 

Joci

Zöldfülű
2019. 11. 10.
164
739
V2 karakter
Kenneth Pellegrini
Értem miközben nézem, hogy ő küldi a képet, videót, messengeren hogy mit lát, kozbe tsen magyarazom, es en is kuldom a videót, videozon neki, mutogatom neki lépésről lépésre, akkor eközbe irjak rád , és erre mind 3 perc van . Rendben van, de ezt szerintem te sem gondoltad komolyan🤷🏻‍♂️. Lehetetlen feladat ennyi idő alatt.
Én leírtam mindent szerintem, várom a jogerős döntést ☺️!
 

Angelo

I will I can End of the story!
Támogató
2019. 01. 09.
1 134
810
21
Szombathely
V2 karakter
Angelo D Reynolds
Sziasztok, a panasz át olvasása után a következő döntésem született.


Megfelelő segítség elmulasztása:
Nem láttam itt semmi olyas féle üzenetet ahol segítséget kértetek volna, se TS ügyfélbe bemenő logot.


Hanyag moderátori munkavégzés:
Ezt nem értem miért is került ide.


Ügyfélszolgálaton kívüli ügyintézés:
Ügyintézés nem történt, szabályszegés történt amit EX moderátorként te is tudhatnál hogy ügyfélszolgálaton kívül is lehet szankcionálni.

Ezeken felül:
Amikor először fel jött a Teamspeak 3 szervere és beregisztrálták a szervere ő ott el fogadta a szerver szabályzatát.
Phoenix még várt is és nem egyből kickelte le és előtte szólt is, ott tudtatok volna válaszolni neki ha voltatok a szobában páran ha nem is Laura akkor a szobából bárki és akkor Phoenix is vár kicsit többet.

Panasz jogtalan, stílusodra meg figyelj legközelebb a moderátorokkal szemben. Egyéb kérdésetek van a bírálattal kapcsolatban keressetek fel privátban.
Z/H
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.