Kennedy4 jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Daryl

do they count?
SzerverAdmin
LV
2022. 10. 30.
319
241
LV karakter
aiden.clark

x3zePcK.png


IG neved:
- Joseph R Kennedy -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 3 éve használom az elmúlt pár hónapban már napi szinten. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem voltam még. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Nem voltam még. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Hétköznap igazából változó hisz utóbbi időben verseny szinten elkezdtem űzni egy sportot így egy héten 4 napon van edzésem (kedd,szerda,csütörtök,péntek) így az edzésnapokon maximum 2 órát tudnék aktívan tölteni a TeamSpeak szerveren , hétvégi napokon 4-5 órát is akár. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- A Teamspeaken töltött összes időmet a moderátori feladatkörre tudnám szánni. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Sosem voltam még moderátor egyetlen TeamSpeak szerveren se de mindig is ki akartam próbálni milyen is lehet egy közösségnek önzetlenül segíteni. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Az elmúlt napokban sajnos kitiltottak a SeeMTA V3 LV szerveréről így ott egy évig minimum nem tudok segíteni a kezdő játékos társaimnak ahogy eddig tettem , így gondoltam azt hogy az LV TeamSpeak szerverén szeretném segíteni a kezdő játékosokat , gyorsan tanulok így hamar akár ha másfajta segítség kellene például egy adott konfliktus ügyben is ami a TeamSpeak szerveren zajlik precíz konfliktus megoldás történne. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Amint észlelem hogy a Betoppanó csatornán “nem regisztrált játékos“ van akkor behúznám magamhoz majd köszönés után megkérdezem hogy játszik-e a szerveren , ha igen akkor 3 RP és 3 TeamSpeak szabályt soroljon fel nekem , ha ez megtörtént és minden jó akkor megkérdezném hogy tudok-e még segíteni neki valamiben. Ha további segítségre van szüksége akkor meghallgatom ha nem akkor megkapja a Civil/Nem SeeMTA játékos rangot és további kellemes időtöltést kívánok neki a szerveren. (Ha kéri elhúzom ahova akarja vagy megvárom még csatornát vált.) -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Nem gondolom úgy hogy bármivel is előnyben lennék a többi jelentkezővel szemben. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincs ismerettségem. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Célom egyenlőre nincs , minél több szervertagnak szeretnék segíteni. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív
- Optimista -
- Segítőkész -
- Igazságos -

Negatív:
- Ingerlékeny -
- Merész -
- Lobbanékony -

Mennyi idős vagy?:

- 15 éves vagyok. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Mózesnak hívnak , 15 éves vagyok. Sportoló vagyok , Thai boxolok 5 éve. Utóbbi időben verseny szinten kezdtem el űzni eleinte Hevesen majd Egerben most pedig Budapestre járok edzésekre heti szinten. Kedvenc időtöltésem a sporthorgászat az országban mindenfelé járok horgászni vagy éppen versenyre ha hívnak. Iskolában 4-es átlagú tanuló vagyok. Azonban suliszezonban a legtöbb időt csak hétvégén tudom fordítani a gépezésre. Úgy gondolom hogy minden embernek kötelessége segíteni embertársain ezt egy játékos közösségben se gondolom másképp. -
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: itay

béencé

Zöldfülű
Támogató
2022. 03. 14.
151
274
igen
V4 karakter
darren rivers
LV karakter
sverre nguyen
Jó lap lett, szívesen látnálak a csapatban!
 
  • Tetszik
Reactions: Daryl

abader

Zöldfülű
2019. 01. 10.
172
116
V4 karakter
enrique_cesar
LV karakter
allen_reaux
Szia! A szerverről miért lettél kitiltva? Ezt a részt nem tüntetted fel, igaz nem ide tartozik. Ezt leszámítva nem lett egy rossz lap, talán megállnád a helyed a csapatba.
 
  • Tetszik
Reactions: Daryl

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 290
1 358
LV karakter
Leon Seanetti
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2022.11.15. 19:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Korrekt lap lett.

EDIT: A TS meghallgatáson nem jelent meg. Elutasítva.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.