Kennedy------>R3HABS ;)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bajnok2006

Újonc
2020. 12. 27.
4
6
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Kennedy Anastasya
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Kennedy Anastasya >

Panaszolt fél admin neve:
< R3HABS >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Nos, az lenne a problémám, hogy van egy IC NON-SCRIPT szervezetünk és elkapták egy tagunkat akire már a rendévdelem vadászott pár napja, leirta rádióba hogy elkapták én helivel instant mentem fegyház, 1 emberrel, másik srác kocsival ment utánuk. Volt egy kis lövöldözés majd elindultak a NAV HQ felé, ekkor én irányt vettem helivel a NAV hq hoz, ahova tetőről berontva futottunk befelé, lelőttünk két embert, majd minket is lelőtt, erre fel jött kedves R3HABS és kaptam először 180 percet NON-rp indokkal ami jogos valamilyen szinten, majd irtam hogy *tala fa* ezután rajail-t kaptam 300 ra Pk fenyegetőzés miatt, mikor semmi fenyegetőt nem mondtam. >

Bizonyítékok:
< https://pastebin.com/mXRa9908
[2020-12-27 20:21:50] [Output] : [AdminJail]: R3HABS bebörtönözte Kennedy Anastasya-t 300 percre.
[2020-12-27 20:21:50] [Output] : [AdminJail]: Indok: NonRp + Pk-val való fenyegetőzés [Rejail]
>


Megjegyzés:
< Csak az illetékes admin(ok) szolhatnak hozzá illetve, ( Brendon Cross,Clyde James,Emil Cross) >
 

R3HABS

Game Admin 2
2019. 02. 02.
459
407
22
Debrecen
V4 karakter
Dave Newmann
LV karakter
Dave Newmann
V2 karakter
Lisa Beasley
Szia. A pk-ba leírtad lényeget. Mivel "Tala FA" kijelentésed, eléggé fenyegetésnek hangzik, ezért kaptad. (Lásd, megis lett nyitva.)

NonRp-t pedig arra kaptad, mivel IRL nincs ilyen, hogy egy rendvédelmi szervezeten ti bementek és öltök. Szóval Dm-et nem adtam, egye fene legyen okotok, de akkor sem itt teszitek meg. Ezért lett NonRp. A "tala FA"-t pedig első jailnél kaptad amire ezt írtad: "lelőttünk két embert, majd minket is lelőtt, erre fel jött kedves R3HABS és kaptam először 180 percet NON-rp indokkal ami jogos valamilyen szinten," Szóval nem értem, ha jogosnak véled, akkor minek "tala fa"?

Várom a bírálást!
 
  • Tetszik
Reactions: crose és Csuka

Bajnok2006

Újonc
2020. 12. 27.
4
6
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Kennedy Anastasya
Szia. A pk-ba leírtad lényeget. Mivel "Tala FA" kijelentésed, eléggé fenyegetésnek hangzik, ezért kaptad. (Lásd, megis lett nyitva.)

NonRp-t pedig arra kaptad, mivel IRL nincs ilyen, hogy egy rendvédelmi szervezeten ti bementek és öltök. Szóval Dm-et nem adtam, egye fene legyen okotok, de akkor sem itt teszitek meg. Ezért lett NonRp. A "tala FA"-t pedig első jailnél kaptad amire ezt írtad: "lelőttünk két embert, majd minket is lelőtt, erre fel jött kedves R3HABS és kaptam először 180 percet NON-rp indokkal ami jogos valamilyen szinten," Szóval nem értem, ha jogosnak véled, akkor minek "tala fa"?

Várom a bírálást!
Mert a PK fenyegetőzést nem találom jogosnak, mert elég sokszor irtam már ilyet, és sose kaptam csak a te esetedben, ugyan igy Playernek is irtam akkor sem lett következménye,és nem fenyegetésnek lett szánva, de meg sem hallgattál, irtál egy olyat, hogy vegyél vissza a stilusdból majd ezzel lezártad a témát.
 

R3HABS

Game Admin 2
2019. 02. 02.
459
407
22
Debrecen
V4 karakter
Dave Newmann
LV karakter
Dave Newmann
V2 karakter
Lisa Beasley
Attól, hogy másnak ez nem jelentett panasszal való fenyegetőzést, én annak véltem. Mi mást beszélnél meg Főadminnál, ha nem azt, hogy panaszod van? Ha úgy véled valami nem okés, nem jelzed, megnyitod. Ha pedig nem akarsz belevonni külsős adminisztrátort, felkeresed az adott admint és megbeszéled vele. Most sem értem, mi a gondod ezzel. De továbbra is ezt tudom mondani, ha nem annak szántad volna, nem írod le. Ha pedig panaszra gondoltál, leírtad, jogosan osztottam véleményem szerint! Részemről szerintem kielégítő választ adtam.
 
  • Tetszik
Reactions: crose

Bajnok2006

Újonc
2020. 12. 27.
4
6
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Kennedy Anastasya
Nem panaszt szerettem volna tenni, legalábbis nem minden esetben. Megszerettem volna kérdezni,hogy jogos e vagy sem, mert én nem vélem annak.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.