Kennedy Jason jelentkezése a SeeCityCarService-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Szega

Barangoló
2019. 02. 04.
79
63
V4 karakter
Jason R Black
LV karakter
Kennedy Jason
V2 karakter
Jason R Szega
Kód:
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Kennedy Jason ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2017 nyara óta játszom és jelenleg 28 ezer percem van a játékban~

Hányas szintű vagy?
~ 24 ~

Hány éves vagy?
~ 14~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Igen voltam! Sok időt töltöttem OMSZ-ben szerettem is csinálni egy ideig kb olyan 3-4 hétig voltam bent, távozásom oka pedig az volt hogy nem szerettem volna tovább bent maradni így kiléptem. Fix&Drive-ban is bent voltam 5 hétig nagyon szerettem azt a frakicót is távozásom oka pedig az volt hogy nem jöttem ki jól az egyik emberrel és így inkább kiléptem. Nemzeti Adó és Vámhivatalnál is bent voltam pontosan nem tudom már mennyi ideig távozásom oka az volt hogy sajnálatos módon kirúgtak. Hells Angels-ben voltam bent pultosként dolgoztam 2-3 hétig nagyon jó rp-k voltak a frakcióban csak nem szerettem volna tovább bent lenni.~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Amint említettem voltam fix&drive-ban és ott is nagyon szerettem szerelni, nekem ez a frakció úgymond fő frakció lenne sosem szeretném elhagyni ha van rá lehetőség és remélem hogy több barátságos emberre lelek.~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen rendelkezek mindkettővel.~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Hétköznaponként 6-7 órát hétvégén akár 10 órát is tudnék és ennek a körülbelül 90%-át a frakcióra szánnám.~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem nem voltam még.
https://imgur.com/a/MPqsS8D ~


Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~Igen sajnos a napokban többször is de remélem attól még megoldható lenne.
https://imgur.com/a/MPqsS8D ~


Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~Mikinek hívnak 14 éves vagyok most fejezem be a 8. osztályt. Szeretnék továbbtanulni és ha adódik főiskolára vagy feljebb jutni. Középiskolába a Sipkay Barnába jelentkeztem pincér szakra ahova remélem fel fognak venni. Szeretek játszani rp-getni a haverokkal a szerveren jó időtöltés. Azért is jelentkeztem ebbe a frakcióba mert Fix&Drive-ot is szerettem nagyon és ha sikerülne akkor remélem itt nem lesznek problémák vagy ha lesznek is akkor megoldódik.
Köszönöm hogy megnézted a lapom! ~

Helyezem. @koji
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Rosco

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 11.
254
77
Lacháza
V4 karakter
Lisa Peres
LV karakter
Lisa Shepherd
V2 karakter
Acs Imre
Szia! A lapod nagyon tetszik, viszont az kevésbé hogy 28 ezer perccel rendelkezel és van 15 jailed ami az egyik 11. a másik 10. és 06. Összegezve 4 jailt kaptál 6 nap alatt.
 

MatyKa

(っ◔◡◔)っ
2019. 01. 12.
60
48
Ostoros
V4 karakter
Ben Pellegrini
LV karakter
Ben Pellegrini
Jó kis lap, de igen.. Sok jailed van és eléggé friss az utolsó pár jail
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.