Kennedy D'Escobar jelentkezés a Fix&Drive-ba [Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Pipko

Újonc
2019. 12. 18.
6
2
V4 karakter
Kennedy Drake
V2 karakter
Felix Karamzin

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Kennedy-nek, 15éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2019 decembere óta most kezdtem el aktivan játszani. 4210 percel rendelkezem. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ https://imgur.com/a/tFZfvrs ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen, rendelkezem. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Hétköznap 2-7órat, hétvégen többet is. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Fehér Krisztiánnak hivnak, 15éves vagyok. Középiskolába járok. Szabad időmben barátaimmal játszok. 1.5 éve kezdtem MTA val játszani. SeeMTA v2 szerveren eddig 1 frakcióban voltam. Eggyik barátom mondta hogy próbáljam ki a SeeMTA szervereket. Más szervereken is játszottam már szerintem van elég tapasztalatom. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Kennedy D'Escobar ~


Születési helye, ideje:

~ Los Santos See City kórház. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Középiskola gépjármű szerelő, kimagasló átlaggal. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Mert szerek csapatban dolgozni, embereket megismerni, segiteni másokon, és társalogni. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Kennedy D'Escobar, született : 1999.06.30, SeeCity kórház. Réges régen még az öregapja vetett fényt a kocsit iránt szemébe. Azóta szerelmes a gépkocsikba és azóta érdeklődik irántuk, 14 éves korában eldöntötte hogy autószerelő szeretne lenni. Egy másik városban is autószerelő volt, remekül szerelt. Rengeteg tapasztalatot szerzett az idők során. Az iskola során kitűnő diplomát szerzett.És úgy gondolom a nekem illő szakmát választottam Nyelvtudásom egyre jobban fejlődött az iskola során mára már nagyon jól beszéli az angol illetve ukrán nyelvet. Jogositvány leráksa egyszerűen ment. ~

Aláírás:
Kennedy D'Escobar

Angelo válasza:
12 órád van frissíteni V2 karakter neved.

 

coreyyo

?
Támogató
2019. 01. 10.
232
192
21
V4 karakter
Corey N Forsythe
LV karakter
Dhruv Walsh
V2 karakter
Corey O'Malley

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: Pénteken 17:30-kor várlak TS-en, ha nem megfelelő az időpont írj privátban. ))
XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: Pipko
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.