Kendro Iqbal jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Trmk

Újonc
Támogató
2022. 07. 11.
43
10
V4 karakter
Kendro Iqbal
LV karakter
Miguel Cahral
tek.png

Jelentkezési formanyomtatvány


OOC Információk
1. Életkorod: 19 éves vagyok.
2. Mesélj magadról pár mondatban. Istinek hívnak, 19 éves vagyok. Szeretek az elektronikával foglalkozni, különféle gépeket beállítani és szerelni. Elsőéves egyetemista vagyok mechatronika szakon. Az egyetem elvégzése után mindenképpen ezt a szakmát szeretném folytatni. Egyetem mellett építkezésben dolgozom. Szabadidőmben edzőterembe járok, játszom, barátaimmal vagyok, sokat bulizunk együtt.​
3. Miért pont téged válasszunk a Terrorelhárítás csapatába? Érdekel a rendvédelem és a különféle akciók. Mivel szeretek csapatban dolgozni, és a rendvédelem csapatmunkán alapul, így jól helyt állnék minden téren. Már voltam rendvédelmi szerv tagja, ezért a beilleszkedés és a tájékozódás könnyen menne. Nyugodt személyiség vagyok, nem szoktam idegeskedni, jó kedvű vagyok. Jól kijönnék a kollégáimmal, szeretek új embereket megismerni.​
4. Mióta játszol a szerveren? 2019. 12. 26. óta játszom a szerveren, kissebb-nagyobb kihagyásokkal.​
4.1 Játszott perceid száma: 72 340 perc.​
4.2 Naponta átlagosan hány órát vagy aktív a szerveren? Naponta 3-4 órát vagyok aktív a szerveren, de hétvégén akár a duplá​
jára is nőhet.​
5. Miért szeretnél a TEK-hez csatlakozni?: Mindig is érdekelt a TEK hatásköre. Vonz a kihívás, különféle szituációk, problémák kezelése. Erős csapatjátékosnak tartom magam, mivel mindig is társaságban szerettem tevékenykedni. Jó érzéssel tölt el mikor tudom hogy egy jó társaság vesz körül, ezzel együtt motiválom és fejlesztem magam.​
6. Mely rendvédelmi frakció(k)nak voltál tagja? (Mikor, mennyi időt, milyen névvel, milyen indokkal távoztál onnan?) A Honvédségnél voltam, 2023. augusztus 20-án csatlakoztam, és összesen egy hónapot töltöttem ott Kendro Shareef néven. Távoznom kellett, mivel az egyetem miatt nem tudtam elég időt szánni a szerverre.​
7. Milyen karaktert alkotnál a TEK tagjaként? Mindenképpen tisztelettudó lennék a kollégáimmal és a feletteseimmel szemben. A kiadott feladataimat szó nélkül elvégezném. Ambiciózus, elhivatott és bátor lennék.​
8. Csatolj egy képet a névváltásaidról:
9. Csatolj egy képet az adminjaileidről:
10. Csatolj egy képet a banjaidról:
11. Fejtsd ki szerinted mi a TEK feladata, jogköre! A Terrorelhárítási Központ feladatai és jogkörei a terrorizmus elleni védekezés, kiemelt személyek védelme, behatolások irányitása, kritikus infrastruktúra védelme, válaszolnak még túszhelyzetekre, emberrablásokra, fegyveres incidensekre is.​




Személyes információk
Általános adatok
1. Teljes neve: Kendro Iqbal​
2. Születés helye: San Fierro Hospital​
3. Születés ideje: 1999.12.11.​
4. Nem: Férfi​
5. Családi állapota: Egyedülálló​
7. Foglalkozása: Munkanélküli​

Elérhetőségek:
9. Bejelentett lakcíme: San Fierro Paradiso 23​
11. Telefonszáma: +38-76-475-1358​
12. E-mail címe: kendroiqbal99@seemail.com



Végzettség
Sorolja fel iskoláit, végzettségeit időrendi sorrendben.
- Általános iskola​
- Középiskola​
- Felsőoktatás, számítástechnika​
- ...​

Rendelkezik-e más végzettséggel, diplomával, bizonyítvánnyal, képzéssel amit fontosnak tart megemlíteni?
Amennyiben igen, sorolja fel.​



Kérdések
Válaszát minden esetben X-el jelölje.

1. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[ X ] Igen.​
[ ] Nem.​

2. Volt valaha bevonva a vezetői engedélye?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
2.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

3. Az elmúlt 1 évben állítottak ki magának bírságot?
(Mint például: gyorshajtás, gondatlan vezetés, tilos jelzésen való áthaladás, stb.)
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​

4. Volt már az állomány tagja?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
4.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze a leszerelés okát:​

5. Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
5.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

6. Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
6.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

7. Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​

8. Beszélt idegennyelv(ek)?
Arab.​

9. Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
9.1. Amennyiben igen, részletezze mit és mikor fogyasztott.:​



Záradék
A jelentkezés beküldésével kijelentem, hogy a kérelem kitöltése a valóságnak teljes mértékben megfelel, kétes, vagy nem bizonyítható állítást nem tartalmaz, teljes mértékben tisztában vagyok a frakció szabályzatával és átolvastam.​
Kelt.: SeeCity, 2024.04.21.
Kendro Iqbal
 
Utoljára szerkesztve:

arzen

Makin' money, it feels so good
See Game Helpdesk
v4
2019. 01. 10.
1 201
10 269
20
V4 karakter
Xavier Tran
Egy esélyt mindenképpen megérdemelsz, sok sikert.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Trmk és Koreszka

FalleN.

heartless
2021. 06. 23.
1 086
5 798
17
V4 karakter
Darryl Nordin

tek-hr.png



Tisztelt Jelentkező!


A Terrorelhárítási Központ Humánerőforrás Osztálya és Igazgatósága átolvasta kérelmét, és közös megállapodás alapján a Vezetőség a jelentkezését

e l f o g a d t a.

Az elkövetkező 48 órában a HR Igazgatóság egy munkatársa felveszi Önnel a kapcsolatot. További részleteket fog adni Önnek személyes interjú időpontjával kapcsolatban, illetve a további teendőivel (Meghallgatás időpontját a Meghallgatás időpontok résznél látod, hozzászólásban jelezd melyik felel meg). Amennyiben kérdése merülne fel, forduljon a Terrorelhárítási Központ HR Igazgatósága felé.
Sok sikert kívánunk!

((Személyes megjegyzés: ))





Fallen
r. Dandártábornok
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.