Kendrick Wilson jelentkezési lapja.

Mateuur_

Újonc
2022. 04. 14.
23
14
LV karakter
Kendrick Wilson
Jesse-Car-Service-logo2.png


Tisztelt jelentkező!

Kérjük a kitöltés előtt fokozott figyelemmel olvassa át a jelentkezéshez szükséges kritériumokat, instrukciókat.
A kitöltés során legjobb tudomása szerint válaszoljon és csak is kizárólag valós adatokat adjon meg.
Figyeljen a formátum hibamentes kitöltésére, ahol szükséges X-el jelölje válaszát.

A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service adminisztratív csapata!




Teljes neve:
- Kendrick Wilson -

Neme: (X-elje be a megfelelő mezőt)
[X] Férfi
[—] Nő
[—] Egyéb

Születési hely, idő:
- Las Venturas, 1998.05.26 -

Bejelentett lakcím:
- 456 Lucky Lane, Las Venturas -

Telefonszám:
- +38-76-488-8081 -

Miért szeretne cégünk munkatársa lenni?
- Mindig is érdekelt ez a szakma mivel édes apámnak is ez volt a foglalkozása, illetve szeretnék csatlakozni egy új és barátias munkahelyez, és megélhetés szempontjából is kedvezőnek találom ezt a munkát. -

Miért pont önt válasszuk?
- Gyorsan, és hatékonyan oldom meg a problémákat, van tapasztalatom a szervizelés terén. Megbízható és precíz vagyok, garantálom a kíváló munkavégzést. -

Hol talált cégünk hirdetésére?
- A város hírdetőfalán. -


Korábbi munka helye, feladatköre:
- Urma trans, áruszállító -

Korábbi munkahelyéről történő távozásának oka:
(X-elje be a megfelelő mezőt)
[X] Felmondás
[—] Kirúgás

Kirúgásának okát fejtse ki:
- . -


Aláírásával kijelenti, hogy a jelentkezésben szereplő adatok hitelesek és a cég házi rendjét elfogadja és betartja.
Kendrick Wilson
Kelt: 2024.10.04

- Out Of Character -


Neved, ahogy szólíthatunk:
- Máté -

Betöltött életkorod:
-16 -

Jelenlegi játszott perced:
- 8400+ (folyamatosan fent vagyok a szerveren amikor tudok, meglesz hamarosan a minimum játszott perc ami kell) -

Korábbi frakcióid:
- Nem voltam még frakcióban itt. -

Korábbi frakcióid távozásának oka:
- . -

Mióta játszol RP szervereken, játszottál Recovery előtt?
- 5 éve, játszottam igen. -

Terveid a frakcióban:
- Be szeretnék illeszkedni a csapatba, meg szeretnék ismerni új embereket, és minél nagyobb rangot elérni. -

Miért válasszunk téged?
- Könnyen alkalmazkodok, gyorsan tanulom az új dolgokat, és azokat megfelelően is végzem el. Barátkozós vagyok, de ezek mellett persze a munkát is rendesen/komolyan végezném a szerveren. -

Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
- napi 2-3 óra. -

Korábbi adminjail, kitiltásaid: (Kép csatolása kötelező "imgur.com")
- -

Account ID-d:
- 4127 -

Bemutatkozás pár mondatban: (legalább 10 összefüggő mondat!)
- Máténak hívnak, Pest vármegyében élek. 11. osztályt kezdtem szeptemberben, idáig sokat még nem voltam mivel beteg voltam az majdnem az egész hónapban. Sima gimnáziumba járok mivel nem tudtam, és még igazából most se tudom pontosan mivel foglalkozzak a későbbiekben. A nyáron kezdtem el dolgozni, mivel szükségem van a pénzre mint minden embernek, ezért két helyre és mentem. Az egyik rendezvényszervezés, a másik hely pedig egy étterem ahol a konyhán dolgozok. Futsalozok már több mint 11 éve ˝komoly szinten a saját egyesületünkben. Mivel nagyon szeretek sportolni lehetséges, hogy testnevelési egyetemen folytatom a tanulmányi pálya futásomat. Szabadidőmben szórakozóhelyekre járok pesten, focizni szoktam, és persze gépezni. Az MTA ˝karrierem˝ már lassan 6 éve indult, kicsiként mindig néztem a videókat róla, és elszánt voltam, hogy egyszer én is neki kezdek. A szerveren mostanában barátommal szoktam detektorozgatni, kereskedni, és horgászni. Más játékokkal is szoktam játszani pl.: Fifa(xboxon), Valorant ritkán, R6. -