Kendrick Simmons --> Cikmar

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ZsombiiLV

Pletykafészek
2020. 01. 12.
845
3 513
18
LV karakter
Kendrick Simmons
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png

Neved:
<
Kendrick Simmons >

Panaszra tett Admin neve:
<
@cikmar >

Panasz oka:
<
Adminkihasználás >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
https://pastebin.com/jgfwr9H1 >

Megjegyzés:
<
Lövöldözés közben felcsatlakozik a frakció rádiójára információszerzés céljából. @delulu king hozzászólhat a topichoz >
 
Utoljára szerkesztve:

cikmar

😎
SzerverAdmin
LV
2019. 01. 11.
556
1 366
Budapest ❤
forum.see-game.com
LV karakter
Mason Bates☄️
Szia,
valóban rajta voltam a rádión, természetesen kár tagadni, egy félreértésből írtam hisz admindutyban a rádiótokat szoktam nézni, ugyanis nem egy OOC rádiózást olvastam a rádiótokon valamint a mostani percig úgy irogattok ami nem túlzottan egy "bandához" méltó szerintem. Mivel nem sokat szoktam offdutyzni, csak néha-néha így a fejemben már megszokottá vált, hogy a PD-s rádión vagyok.

Teljesen megértem a felháborodást, akkor sem értem, hogy én milyen előnyhöz jutottam ezek alapján. Ha erre van bármilyen bizonyítékod kérlek azt küld el.

Valamint azt is említsük meg amit utána írtatok: (ezt a bíráló adminnak továbbítom)

Nem gondolom, hogy a véletlen rádiózásom után érkező válaszok túlzottan helyén valóak lettek volna, reális esetben mivel felfedődött (OOC indok miatt) a rádiótok, ezért kerestek egy másikat, nem az az első, hogy "elmész a gecibe" és a társai.
 

ZsombiiLV

Pletykafészek
2020. 01. 12.
845
3 513
18
LV karakter
Kendrick Simmons
akkor sem értem, hogy én milyen előnyhöz jutottam ezek alapján. Ha erre van bármilyen bizonyítékod kérlek azt küld el.
Te is ott voltál a lövöldözésen, társainkkal folyamatosan rádióüzenetekben kommunikáltunk amelyeket te felhasználhattál.
Nem tudom elhinni neked, hogy nem észlelted az akció alatt a rádiózásokat.
 

cikmar

😎
SzerverAdmin
LV
2019. 01. 11.
556
1 366
Budapest ❤
forum.see-game.com
LV karakter
Mason Bates☄️
Észlelni észleltem, viszont sok olyan rádiózásotok nem volt amit még érdemlegesen le is tudtam volna infózni.
Tegnapi lövöldözéseteken (ahol szintén lett volna egy pár kivetni való, kézizni a kocsikat és úgy blokádolni, stb) például csak azokat írtátok, hogy hányan vannak kint és bent. Még ha akartam volna sem lett volna sok értelme olyanokat leinfózni amit a rendvédelem alapvetően tudott.
 

ZsombiiLV

Pletykafészek
2020. 01. 12.
845
3 513
18
LV karakter
Kendrick Simmons
Te is pontosan tudod hogy az UCP-n ott a rádió, vagy csak egy "/getradio" parancsot kell beírnod, fölösleges lenne váltogatni. Ezzel az egésszel nem is lenne probléma, nézzétek nyugodtan, viszont amikor bankon be rádiózzuk a kódot egyből mozognak a kamerát, az adminok sorban lépnek ki szolgálatból stb stb.... Érdekes ugye? Kitérve a blokádos dologra amit felhoztál. Nektek van egy páncélautótok ami kb használhatatlan, annyira jó hogy kihozzátok hogy üljetek benne és nézelődjetek (igen ennyi mivel ahogy kiszáll valaki le is van durrantva). Nem egyszer lettek konkrétan ELZAVARVA akcióról akár általatok is mivel vicc amit csinálnak, köröznek körbe-körbe és csak rádióznak, néha úgy hogy rajtuk kívűl nem él senki. Az hogy mi hogyan próbálunk megszabadulni ezektől az a mi dolgunk, ha blokádot csinálunk akkor azt, script engedi, mi élünk vele.
 
Utoljára szerkesztve:

delulu king

top suicide
2019. 01. 12.
2 090
6 834
V4 karakter
John Stanczak
LV karakter
Quantavious Luttrell
Ekkora luftot írni, hogy nem tudtál volna infózni, mégis csak elmentünk a lövöldözés mellett, elkezdett követni minket egy motoros rendőr, majd egy taurus egység is. Miután eltűntek az egységek, simán a stripen 90-100as tempóval elmentünk, és az ottani swatos végig minket tartott. https://www.upload.ee/image/16991581/ffffffffff.png
 

cikmar

😎
SzerverAdmin
LV
2019. 01. 11.
556
1 366
Budapest ❤
forum.see-game.com
LV karakter
Mason Bates☄️
Ekkora luftot írni, hogy nem tudtál volna infózni, mégis csak elmentünk a lövöldözés mellett, elkezdett követni minket egy motoros rendőr, majd egy taurus egység is. Miután eltűntek az egységek, simán a stripen 90-100as tempóval elmentünk, és az ottani swatos végig minket tartott. https://www.upload.ee/image/16991581/ffffffffff.png
Utánatok is fordultam 2 utca erejéig ami után elfordultam annak ellenére, hogy nem a rádiózás alapján hanem a nevetek alapján tudtam, hogy ti vagytok. Ebből sem származott túlzottan sok előnyöm, nem szóltam be, hogy ti vagytok sehova, és nem is én kezdtem el lövöldözni rátok, hanem tudtommal ti másra. Ott sem volt túlzottan sok értelme odamennetek. "Csak mert segítséget hívtak", egy teljesen más frakció tagja, ti meg hopp megint a lövöldözésen megjelentek.
Úgy gondolom szinte bármibe bele szeretnétek kötni, olyan emberek is akik nincsenek megnevezve a pk alatt ( @delulu king ), de igazából egy konkrét bizonyítékot még most sem láttam, hogy bárkinek bármit írtam volna az akkori helyzetetekről vagy arról kiként, miként, hol és mikor vagytok.

Te is pontosan tudod hogy az UCP-n ott a rádió, vagy csak egy "/getradio" parancsot kell beírnod, fölösleges lenne váltogatni. Ezzel az egésszel nem is lenne probléma, nézzétek nyugodtan, viszont amikor bankon be rádiózzuk a kódot egyből mozoganak a kamerát, az adminok sorban lépnek ki szolgáltaból stb stb.... Érdekes ugye? Szerintem fölötébb. Kitérve a blokádos dologra amit felhozál. Nektek van egy páncél autótok ami kb használhatatlan, annyira jó hogy kihozzátok hogy üljetek benne és nézeldjetek(igen ennyi mivel ahogy kiszáll valaki le is van durrantva). Nem egyszer lettek konkrétan ELZAVARVA akcióról akár általatok is mivel vicc amit csinálnak, köröznek körbe-körbe és csak rádióznak, néha úgy hogy rajtuk kívűl nem él senki. Az hogy mi hogyan próbálunk megszabadulni ezektől az a mi dolgunk, ha blokádot csinálunk akkor azt, script engedi, mi élünk vele.
Erre pedig csupán annyit reflektálnék, hogy a BEAR eléggé unalmas indok már akármire, mi sem így kértük továbbra sem, hogy legyen megoldva. Mi is pontosan annyira használjuk ki mint amennyire a script engedi (hamár ezt a két szót szinte napi használatban használjátok mindenre kihatva).

Részemről lezártam, várom a bíráló Főadmin válaszát!
 

Parker

Írnok deák
FőAdmin
LV
2019. 01. 18.
550
1 017
22
V4 karakter
Jimmy Hyland
LV karakter
Cash Artmenson
A bearcat használatára vonatkozó elvek, egységesítve és tisztázva lesznek a napokban minden rendvédelmi szervezettel.

Átnéztem Cikmar aznapi logját.
A frekvenciátokon valóban rajta volt, ettől függetlenül a rádiózásotokkal különösen nem foglalkozott. Az egész RP kezdetétől egy SD-s Deputy-val Fort Carson-ban horgászengedélyeket ellenőriztek. Miután ott végeztek, hajóra szálltak és hajón horgászó emberek ellenőrzésébe fogtak. A partra 16:52-kor értek ki, majd szálltak motorra ismét. Innentől részetekről túl nagy rádiózás már nem történt. Cikmar részére ekkor már több információ is rendelkezésre állt a társaitól. Több erősítés hívás is történt lövöldözés miatt, valamint a járműveteken is aktív körözés volt, amit a traffipax rendszeresen jelzett be.

Az Adminisztrátor helyén kezelte a látott információkat, hiszen játéka során figyelmen kívül hagyta. A benne elhangzó dolgokat senkivel nem osztotta meg.

A panasz egyik oldala viszont teljesen jogos, hiszen egy olyan Adminnak, aki adminszolgálaton kívül rendvédelmi duty-ban tevékenykedik, nincs keresni valója egy olyan illegális szervezet rádióján, amit Adminként figyelt meg.

Az utóbbi miatt Cikmar szóbeli figyelmeztetésben részesül.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.