Kendall A Crump-Conor Maxwell [SC004]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Wildbeast

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
265
55
23
LV karakter
Markus S Thalberg
SCOTUS_-_Logo.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Kendall A Crump ~

Születési hely, idő:
~ Fort Carson 1985,10.20 ~

Bejelentett lakcím:
~ Fort Carson alma u 40 ~

Telefonszám:
~ 38761113272 ~



Alperes adatai

Név:
~ Conor Maxwell ~

Mely állományban végzi munkáját (SASD, LVMPD, LVMS):
~ SASD ~

Rangfokozata, jelvényszáma:
~ Corporal. ~

Születési hely, idő:
~ Nincs információ ~

Bejelentett lakcím:
~ Nincs információ ~

Telefonszám:
~ Nincs információ ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 16:00-16:50 ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ A többi rendőrtársa.Clint Tucker
~

Keletkezett anyagi kár (Igen/Nem, ha igen mennyi?):
~ 63 ezer dollár. ~

A történtek részletes leírása:
~ Egy rendőr falhoz nyomott, majd annyit vettem észre hogy a társa vére loccsan a fejem mellet a társa elengedett mert látta, hogy ártatlan vagyok. Majd egy kis idő után hirtelen 3 an körbe vettek, és engem tartoztattak le emberőlés hivataslos személy miadt. Az ügy alatt nem találtak nálam semmiféle illegális eszközt amivel tudtam volna ölni. ~

Bizonyítékok:
~A börtön kameráján látszik, hogy nem foglaltak le töllem semmiféle illegális dolgot.
A Csekk fénymásolata: https://imgur.com/a/AjBMPFt ~



~ Kelt: 2019.18.25 ~Kendell A. Crump
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: lounz. és dani26
O

Owl

SCOTUS_-_Logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


Én, Chief Justice Charles Morris beidézem meghallgatásra az alperest Corporal Conor Maxwell-t és a szemtanút Clint Tucker-t.

Untitled-3.png
 
  • Tetszik
Reactions: Kyle

Tukan

Írnok deák
Támogató
2019. 02. 10.
650
897
Nyíregyháza
LV karakter
Nora Harley
V2 karakter
Victoria Knight
Tisztelt bíróság, Én Conor Maxwell az alábbi tényeket foglalom írásba:Egy akció során bementünk egy házba ahol tűzharc alakult ki, majd mikor kiértünk láttuk hogy lelőttek egy rendőrt, majd üldözőbe vették gyalog a gyanúsítottat ,Akinek egy AK-47 es volt a hátán amivel lelőtték a rendőrt, ez a szemlély Kendell A. Crump volt, majd átadta a fegyverét egy motorosnak amely egy zöld Sanchez volt, két személlyel,Ezután Captain elkapta a futva menekülő Kendell-t akit falhoz nyomott majd ezután visszatértek a motorosok a helyszínre és az átadott fegyverrel lelőtték a Captain-t, ezután a motort üldözőbe vettem , aminek során a helyszíntől 500 méterre balesetet szenvedtek, Akinél az átadott AK-47 es volt tüzet nyitott rám , Természetesen vissza lőttem rá melynek során a gyanúsított életét vesztette.Az volt az az AK-47 ami Kendell-nél volt, és ő lőtte le vele a ház előtt álló rendőrt.Illetve a börtönben még nincsenek kamerák.
 

Wildbeast

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
265
55
23
LV karakter
Markus S Thalberg
Tisztelt Biróság! Én Kendall A. Crump a Fort Carsoni Autóbontó mellet voltam amikor random felnyomott az úgymond említett kapitány, majd amikor elengedtek én nem mendtem el a helyszínről ugyanis semmit nem csináltam és vártam a rendőri védelemre.

De a minap elkezdtem keresgetni az interneten hátha van valamilyen kamerafelvétel.
És az internetre kikerült egy videó ami egy rendőr testkamerája vette fel, a videon látszik hogy az érintett rendőr egyedül ment ki a házból szóval nem értem, hogy jöttek volna utánam.
A testkamera videóját megmutatom.
*TV bent a terembe*
*Tv-n lejátszódik egy videó*


*A Kendall végig mutogat a felvétel során*

Látja kérem bíró úr? A videon látszódik, hogy a rendőr egyedül jött ki a házból. Úgyhogy nem is értem az előbbi vádaskodást, hogy volt nállam egy fegyver valamint átadtam egy motorosnak.

Ellenkező esetben kérem a Connor Maxwell bizonyítékait ellenem.
 
O

Owl

SCOTUS_-_Logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


Az ügyel kapcsolatosan egy kérdésem maradt. Az Ön vallomását Conor Maxwell valaki alá tudja-e támasztani vagy fel tud-e mutatni terhelő bizonyítékot arra, hogy a lőfegyver valóban Kendall A Crump birtokában volt. Ha erről terhelő bizonyítékot fel tud mutatni akkor ezen felül mellékelje az igazoló dokumentumot, hogy a lövedék az említett lőfegyverből származik.
 
  • Tetszik
Reactions: Kyle

Endre

Barangoló
2019. 05. 18.
122
72
Debrecen
LV karakter
Mauricio Hunt
Tisztelt Bíró úr! Én Clint Tucker felszólok a Kendall védelmében. Engem Clint Tucker-t Kendall-el szállítottak be a fegyházba. Engem bűnsegédlet miatt tartoztattak le. Míg Kendall-nél semmiféle terhelő bizonyítékot nem tudott felmutatni Connor de mégis rendőrgyilkosság vádjával tartoztatta le.
 
  • Tetszik
Reactions: Wildbeast

Tukan

Írnok deák
Támogató
2019. 02. 10.
650
897
Nyíregyháza
LV karakter
Nora Harley
V2 karakter
Victoria Knight
Tisztelt bíróság, az egyetlen szemtanúm aki látta az egészet, a Captain volt, akit fejbe lőttek, a holtestet az LVMS vette át, nem tudni mit csináltak vele, a fegyvert nem én intéztem mivel a két gyanúsított elszállításával foglalkoztam.
 

ese clayton

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 11.
789
2 390
Békéscsaba
www.youtube.com
V4 karakter
Nathan_Miralles
LV karakter
Nathan_Dale
Tisztelt Biróság! Én Kendall A. Crump a Fort Carsoni Autóbontó mellet voltam amikor random felnyomott az úgymond említett kapitány, majd amikor elengedtek én nem mendtem el a helyszínről ugyanis semmit nem csináltam és vártam a rendőri védelemre.

De a minap elkezdtem keresgetni az interneten hátha van valamilyen kamerafelvétel.
És az internetre kikerült egy videó ami egy rendőr testkamerája vette fel, a videon látszik hogy az érintett rendőr egyedül ment ki a házból szóval nem értem, hogy jöttek volna utánam.
A testkamera videóját megmutatom.
*TV bent a terembe*
*Tv-n lejátszódik egy videó*


*A Kendall végig mutogat a felvétel során*
Látja kérem bíró úr? A videon látszódik, hogy a rendőr egyedül jött ki a házból. Úgyhogy nem is értem az előbbi vádaskodást, hogy volt nállam egy fegyver valamint átadtam egy motorosnak.

Ellenkező esetben kérem a Connor Maxwell bizonyítékait ellenem.
((Ezt az OOC videót nem tudod szerintem IC célokra felhasználni. Tévedek?
 

Tukan

Írnok deák
Támogató
2019. 02. 10.
650
897
Nyíregyháza
LV karakter
Nora Harley
V2 karakter
Victoria Knight
Tisztelt bíróság, a mai nap folyamán 2019.08.28. án. ismét Őrizetbe vettük Kendall A Crump ot az akció során ismételten rendőrt ölt valamint több Rendőr megsebesített velem együtt, ezt egy sörétes fegyverrel tette meg, az eset során a helyszínt és a fegyvert lefotóztam, erről mutatom a képeket,illetve a csekkről itt egy másolat.
https://imgur.com/a/hnYHKoK
https://imgur.com/a/22OwJxo
https://imgur.com/a/HuhYkB3
Emellett, azt állította hogy a fegyvert ő készítette, a rabosítás során melyet a diktafonom felvett bevallotta hogy ő vezette a gépjárművet amivel menekültek, illetve elmondott egy nevet akitől a fegyverek származhatnak állítása szerint nagyon sok nagykalibere van, illetve hogy hol találjuk meg, amin már dolgozunk, Hozzátenném hogy a társaival akik életüket vesztették, ismételten többszörös gyilkosságot követtek el valamint az akció során engem is és legalább 3 rendőrt meglőttek valamint kettőt megöltek, De a pontos vádak a csekken mellékelve.
 
O

Owl

SCOTUS_-_Logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT

Tisztelt Kendall A. Crump!

Az alábbiakban az ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Chief Justice Charles Morris az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elutasítja!
Én, Chief Justice Charles Morris az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elutasítja!

Indoklás:

  • A minap elkövetett bűncselekmény összefügg a 2019.08.25-én történtekkel, ugyanaz a kompozíció, így kizárásos alapon a San Andreas Sheriff's Department és a Las Venturas Metropolitan Police Department okkal vonta eljárás alá.


Megjegyzés:

  • Szeretném megkérni a fent említett két rendvédelmi szervezetet, hogy a jövőben sokkal körültekintőbben gyűjtsenek bizonyítékot ezzel megkönnyebbítve az ügy gördülékenységét.





Untitled-3.png
 
  • Tetszik
Reactions: Kyle
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.