Ken Tremblay Jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dudi123

Újonc
2023. 11. 19.
2
4
V4 karakter
Ken Tremblay


Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány

Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez





1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése

A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.





Hány éves vagy?

- 17.

Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?

- Körülbelül háromnegyed éve játszok.

Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)

- .

Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)

- .

Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)

-

Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?

- Egyet.

Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)

- 238289.





2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése

A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.





Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)

- Nem voltam eddig még frakcióban, egy taxis cégem volt egy haverommal.

Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).

- Eddig még semmilyen kiemelkedő eredményt nem tudtam elérni, remélem a későbbiekben sikerül.

Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!

- Már régóta terveztem kipróbálni a rendvédelem ezen részét, való életben is felkelti az érdeklődésem az efajta nyomozós téma. Eddig inkább az illegáis részébe kóstoltam bele, de rájöttem, hogy ez nem az ami leginkább illik hozzám. Szeretnék olyan közösség tagja lenni akikkel együttműködök és a legtöbbet tudom kihozni magamból.

Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?

- Naponta 4-5 órát tudok fent lenni és az egészet az NNI-re fordítanám.

Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)

- Csak V4-en játszok.

Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).

- -





3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése

A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.





Neve?

- Ken Tremblay.

Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?

- Fleet Street 2/B Gazdagnegyed Los Santos - +38-76-484-7932 - TherealKen@seemail.com

Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?

- Még sajnos nem, de dolgozok az ügyön.

Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?

- Én egy olyan embernek érzem magam, aki kitartóan tud küzdeni a jó elérésének érdekében. Amint kimondhatom, hogy tagja vagyok a Nemzeti Nyomozó Irodának, azonnal nekilátok a város biztonságban tartásához. Édesapám, aki rendőrként dolgozott a városban, halála előtt sokat tanított nekem, mivel mindig is azt akarta, hogy majd ha felnövök, a nyomdokaiba léphessek. Nem akarom, hogy a rám szentelt ideje kárba vesszen.

Milyen feladatokat végez egy nyomozó?

- Egy nyomozó adatokat gyűjt személyekről és esetekről, elemzi azokat, hogy ennek segítségével előre vigye az ügyet.

Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!

- Én mindenképp egy pozitív gondolkozású ember vagyok. Igyekszek mindenben valami jót találni és ezzel a körülöttem lévőket felvidítani, szórakoztatni. Emellett kitartó vagyok, nem szeretek valamit befejezetlenül hagyni. Maximalista vagyok, így minden erőmet a munkámba szeretem fektetni. Ha negatívumot kellene mondanom, azt mondanám, hogy néha elvesztem a fonalat idegesség hatására és nem tudok koncentrálni. Remélem ez nem zavar majd munkámban.

Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?

- Először mindenképp egy olyan helyen tartózkodnék ahol semmiképp nem vesznek észre és megpróbálom a teljes esetet megfigyelni. Utána jelzek a többi egységnek, és részletesen körbeírom, merre található az elrabolt személy. Miután megtettem azt, várok a további utasításra, majd aszerint cselekszek. Célunk az elrabolt személy kiszabadítása, biztonságának fenntartása, ezek után az elkövetők mihamarabbi fegyvertelenítése és letartóztatása; mindez a társszervek segítségével.





4. paragrafus: Hitelesítés

A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.





- Ken Tremblay.
 
Utoljára szerkesztve:

Zozi.

Aktív fórumozó
SzerverAdmin
v4
2020. 02. 04.
278
440
25
V4 karakter
Flavio Nieves
LV karakter
Adnan Elmas
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező.

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti hogy a személyes meghallgatásra továbbjutott.
Meghallgatás időpontja a
Meghallgatási időpontoknál lesz publikálva!

Tisztelettel: Flavio Nieves r. dandártábornok!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.