Kelley Wodbrook - Mason | #North

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kelley

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 06. 20.
227
179
www.youtube.com
V4 karakter
William C Thomas
LV karakter
Kellen Wodbrook
V2 karakter
Kelley Wodbrook
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Kelley Wodbrook >

Panaszolt fél admin neve:
< Mason >

Panasz pontos megfogalmazása:
<Kaptam egy jailt azzal az indokkal hogy "NonRP(Szándékos üldöztetés, csak azért hogy nagykalibert viselhessen)". Nem teljesen érzem jogosnak a jailt mivel ma azért menekültem mivel úgy utánnam fordult tegnap egy NAV-os mintha körözés lenne a kocsin. ( Mikor még NAV ba voltam akkor azt mondták NEM lehet utánna fordulni csak úgy ). Aztán mivel ma is utánnam fordult a PD-s így azt gondoltam körözés van a kocsin. Miután sikeresen elmenkültem kézhez vettem egy ak-t mivel más fegyverem nem volt. Majd ismét elkezdtek üldözni aminek úgy lett vége hogy sikeresen bele mentem egy spike-ba majd utánna fejbe lőttek. >

Bizonyítékok:
< Logom van rőla hogy a fegyvert az útán vettem csak elő hogy sikeresen leráztam őket.
2021-12-14 16:07:59] [Output] : (( Lyra Sanclair )) Megaphone <O: Figyelem itt a NAV! Az előttem haladó gépjárművezetőt intézkedés alá vonom, továbbá felszólítom, hogy lassítson, majd húzódjon le az út szélére, a közút forgalmának megzavarása nélkül! >

Megjegyzés:
< Nem szegném meg SGH-ként azért a szabályt hogy menekülhessek és hogy viselhessek nagy kalibert ezzel kockáztatva az SGH-mat illetve az UCP-met. >

antoon válasza:
1.) Bizonyíték hiányban ne nyiss panaszt!
Büntetés: Felszólítás bizonyíték csatolására, ha ez nem történik meg 12 órán belül, 40 büntetőpont, téma zárása.
 
Utoljára szerkesztve:

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Sziasztok, a panaszt én fogom bírálni.

- Miért vettél fel egy AK-t, ha elmondásod szerint leráztad a rendvédelmet? Mi volt az indok rá?
- Volt nálad bármi illegál amikor utánad fordult a PD?

Továbbá várom @Masonn válaszát is.
 

norbo

Aktív fórumozó
2020. 04. 29.
227
575
20
V4 karakter
hassan bryant
Hali, jelezte egy másik játékos is a panaszát felém, ugyanez miatt.


A te elmondásod szerint, nem akartad magad üldöztetni, csak körözés volt az autódon, nos a Rendőrség későbbi elmondása szerint egy IH, azaz Illegális Határátlépés volt az autódon, melyet direkt generáltál magadnak, mint kiderült.
Innen is köszönöm a bizonyítékokat, Rhys_Cole-nak.
Tehát, másolnék pár logot.

[2021-12-14 15:44:20] [Output] : Kelley Wodbrook ordítja: anyádat kövesd (ezt Te írtad meg, a TEK-esnek aki kiszúrt IC téged).

Ezeknél a logoknál került a kocsidra IH, hangsúlyozom IH körözés.

A bíráló admin vegye figyelembe, hogy ezek a logok még nem az adminügyről vannak, hanem előtti idoszakról van szó, illetve a 17órási logok sem arról az esetről szólnak ahol a panasztevő fél adminjailben részesült.
[2021-12-14 15:48:13] [Output] : Rhys Cole mondja: Erőt, egészséget.
[2021-12-14 15:48:32] [Output] : Rhys Cole mondja: MDC-n láttam magukat, ezért gondoltam jövök szólni, hogy egy RS7 kétszer is átszökött határon.
[2021-12-14 15:48:43] [Output] : Lyra Sanclair mondja: Rendszámát tudjuk??
[2021-12-14 15:48:47] [Output] : Rhys Cole mondja: Igen, SHINOBI.
[2021-12-14 15:48:51] [Output] : Lyra Sanclair mondja: Rendben
[2021-12-14 15:49:00] [Output] : Lyra Sanclair mondja: Kiadjuk a körözést, és el fogjuk.
[2021-12-14 15:49:55] [Output] : Rhys Cole mondja: Viszlát köszönöm


majd ezek után Te, ki is lettél lőve, innen is észrevehető, hogy direkt generáltad magadnak, mert már akkor volt nálad/csomidba AK.:


[2021-12-14 17:04:57] [Output] : Rhys Cole: (( lyra ))
[2021-12-14 17:05:00] [Output] : Lyra Sanclair: (( na? ))
[2021-12-14 17:05:02] [Output] : Rhys Cole: (( üldöztétek ma kelleyt? ))
[2021-12-14 17:05:04] [Output] : Rhys Cole: (( shinobi ))
[2021-12-14 17:05:06] [Output] : Lyra Sanclair: (( aha ))
[2021-12-14 17:05:08] [Output] : Lyra Sanclair: (( ki lett lőve ))


Fontos megjegyeznem, hogy mikor az ügy keletkezett, a Te autódon már nem kellett volna körözés legyen, ergó az adminügy előtti menekülésed, és a nagykaliberviseleted jogtalan volt:
[2021-12-14 16:17:58] [Output] : Alax D Xavier: (( Ma halálangyallal direkt átfutottál 6 PD-s meg 3 TEK-es között a határon. ))

Te tudtad azt Kelley, hogy körözés van az autódon, szerintem civilként, és SGH-ként tudni kellene azt, hogy tilos a szándékos üldöztetés.

[2021-12-14 16:18:15] [Output] : Kelley Wodbrook: (( azt tudom hogy üöldözték meg hogy ezzel voltunk már aranybankon is ))

Mikor röviden, tömören leírtam neked, mi lett volna a helyénvaló megoldás, igazat adtál nekem.

[2021-12-14 16:34:52] [Output] : Admin[2] Mason: (( Nem tart sok időbe egy trabant megvétele, szerintem. ))
[2021-12-14 16:35:25] [Output] : Kelley Wodbrook: (( igaz nem tart sokáig. ))

A most következő log sorok, szerintem teljes mértékben bizonyítják a jail indokot.

[2021-12-14 16:19:16] [Output] : Kelley Wodbrook: (( ÉS a kocsiba meg volt fegyver mivel áltlaába mindig körözés van a kocsin ))
[2021-12-14 16:19:41] [Output] : Alax D Xavier: (( Egyetlen egy igazoltatásnál nem állsz meg. ))
[2021-12-14 16:19:44] [Output] : Alax D Xavier: (( Talán azért. ))

Illetve, a bíráló adminisztrátornak küldenék egy logot privátba, mivel ez egy adminsegéd chaten történt szóváltásból kimásolt logról lenne szó.


EDIT:

"Panasz pontos megfogalmazása:
<Kaptam egy jailt azzal az indokkal hogy "NonRP(Szándékos üldöztetés, csak azért hogy nagykalibert viselhessen)". Nem teljesen érzem jogosnak a jailt mivel ma azért menekültem mivel úgy utánnam fordult tegnap egy NAV-os mintha körözés lenne a kocsin. ( Mikor még NAV ba voltam akkor azt mondták NEM lehet utánna fordulni csak úgy ). Aztán mivel ma is utánnam fordult a PD-s így azt gondoltam körözés van a kocsin. Miután sikeresen elmenkültem kézhez vettem egy ak-t mivel más fegyverem nem volt. Majd ismét elkezdtek üldözni aminek úgy lett vége hogy sikeresen bele mentem egy spike-ba majd utánna fejbe lőttek. > "

ezután úgy gondolom nincs miről beszélni. saját magad árultad el.
 
Utoljára szerkesztve:

Kelley

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 06. 20.
227
179
www.youtube.com
V4 karakter
William C Thomas
LV karakter
Kellen Wodbrook
V2 karakter
Kelley Wodbrook
Sziasztok, a panaszt én fogom bírálni.

- Miért vettél fel egy AK-t, ha elmondásod szerint leráztad a rendvédelmet? Mi volt az indok rá?
- Volt nálad bármi illegál amikor utánad fordult a PD?

Továbbá várom @Masonn válaszát is.
Az AK-t az után vettem magamhoz hogy már a Rendőrség is utánnam fordult.

Mason. Miért üldöztetném magam azért hogy nagy kaliber legyen nálam? Az miért jó nekem ha lehet nálam nagy kaliber?
 
  • Vicces
Reactions: aBalazs

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Az AK-t az után vettem magamhoz hogy már a Rendőrség is utánnam fordult.
Értem, de a PK leírásában azt írod: "Miután sikeresen elmenkültem kézhez vettem egy ak-t"

Valamint kérlek még a másik kérdésemre is válaszolj,
volt nálad bármi illegál amikor utánad fordult a NAV/PD?
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
"NonRP(Szándékos üldöztetés, csak azért hogy nagykalibert viselhessen)"
@Masonn ezt a következtetést miből vontad le, hogy ezért üldözteti magát?

Szeretnék mindkét féllel TS-en egyeztetni ma 20:00-kor.
 
Utoljára szerkesztve:

norbo

Aktív fórumozó
2020. 04. 29.
227
575
20
V4 karakter
hassan bryant
Többen szóltak már, rendszeresen látni őt menekülni, leginkább semmi, vagy 0 okkal.
Egy előbbi HSZnél említettem, hogy elmondások szerint, direkt mentél át a TEKes előtt illegálisan a határon, majd követésnél ezt ordítottad neki:
2021-12-14 15:44:20] [Output] : Kelley Wodbrook ordítja: anyádat kövesd
Ez lehet az első következtetés.
A másik, az ottlévő PD-sek említették hogy az IHÁ, miatt kezdett bele a menekülésbe. @Alax említette a sokszori indokolatlan üldöztetést. ,,10/10 nem áltál meg a rendőrségnek". Egy IHÁ körözés miatt nem kellene menekülnie, egy 100ezres csekk lett volna, ehelyett menekült, illetve civilként erre a szituációra a helyes megoldás az lenne, ha gyorsan venne egy kis autót mely nem körözött. Egy előbbi HSZ-ben említettem hogy az IHÁ körözés után, Kelleyék aranybankoztak és tudta hogy körözés van a kocsiján, ezt OOC is említette. Ezek után nem is értem a problémát.
A TS nekem csak vasárnap lenne jó.
 
Utoljára szerkesztve:

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini

A panasz jogtalan.

Nem elég indok menekülésre, hogy előző nap utánad fordul a rendvédelem. Azt még megtudtam volna érteni, ha valami illegál van nálad, de ahogy említetted ez nem így volt - legjobb az lett volna ha megállsz a rendvédelemnek és tisztázod a körözést - ha jogtalan úgy is meglehet beszélni azt tapasztalataim alapján a másikkal, persze bizonyítékkal. Viszont fentebb elhangzott, hogy nem ez az első ilyen eset. Azt a részét pedig végképp nem értem, hogy miután elmondásod szerint leráztad a rendvédelmet, akkor miért veszel magadhoz egy AK-t. Ha lerázod őket szerintem az lenne a helyes magatartás, hogy valahol leteszed a kocsit és vagy használsz egy másikat vagy fuvart kérsz.

A 200 perces admin jail szerintem helyénvaló, hasonló esetben
Rendvédelem hergelés/üldöztetés (60p) + Indokolatlan fegyverviselés (180p) jailt adtam volna.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.