Kelley Wodbrook Jelentkezése S.G.H-nak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kelley

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 06. 20.
227
179
www.youtube.com
V4 karakter
William C Thomas
LV karakter
Kellen Wodbrook
V2 karakter
Kelley Wodbrook
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Tamásnak hívnak 15 éves vagyok. Nagyon szeretek gépezni azon belül MTA-zni ahol csak SeeMTA V2-zni szoktam. Nagyon jól tudok csapatba dolgozni. Most ballagok Általános iskolából Szakközépiskolaiba. Ahol az informatika szakot fogom tanulni. Verseny szerűen biatlonozok amibe többszörös magyar bajnok vagyok. Már 5-6 éve rp-zek különböző rp szervereken. És volt egy saját szerverem is ahol eltudtuk érni a 50+ játékost. ]

Mióta játszol a szerveren?

[Már elég régóta. Jelenleg több mint 45.000 játszott percel rendelkezem.]

Eddigi elért dolgok:

[NAV-Őrmester, TEk-TörzsŐrmester, SCCS-Próbaidős szerelő, OKF-Őrmester, Rendőrség-Törzszászlós [Jelen} ]Többszöri IDG AS

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Szeretnék a többi játékosnak segíteni mert úgy gondolom már elég sok mindent tudok a szerverrel kapcsolatba. Szeretnék egy jó közösség tagja lenni ahol bármikor számíthatok másra. Szeretném a SeemTA V2 ooc karrieremet tovább vinni amíg csak lehet. ]

Miért téged válasszunk?

[Nagyon aktív vagyok napi 5-6 órát hétvégente többet is aktív tudok lenni. A szerver szabályzatot és a szerverrel kapcsolatos dolgokat elég régóta tudom és betartom. Többször voltam már IDG AS ami azt eredményezi hogy már van némi tapasztalatom. Problémás helyzeteket elég jól tudom kezelni. Könnyedén eltudom magyarázni hogy mi hol található. Nem esik nehezemre a problémák megoldása. Többen mondták már hogy határozott vagyok.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Szerintem az egész játék időmet rátudnám szánni ]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Hétközbe 6-7 óra ha nem több
Hétvégente több. ]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Mondanám neki hogy én még Adminsegéd vagyok aki még nem tud ilyeneket. Ha valami bug miatt tört össze a kocsi szóljon egy adminnak. Először is ha már minimum Admin 1 vagyok és kapok egy pm-et hogy: "Szia javítsd meg az autómat légyszi". Erre azt válaszolnám hogy "Szia mi miatt tört össze bug?" Ha erre azt válaszolja hogy "nem" akkor mondom neki hogy nem javíthatom meg. Ha nem érti meg akkor elmagyarázom neki hogy csak akkor javítom meg ha valami bug miatt tört össze és azt tudja bizonyítani.]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Első sorban tájékoztatnám a szerelők hollétéről, nevéről, illetve telefonszámaikról. Ezek után feldolgoznám az oda való bejutás módját, avagy a sávokat, amit két kategóriába osztunk. Mindkét sáv maga tulajdonságai elmondása után elmesélném, hogy működik egy átlagos szerelés: az épp soron következő szerelő beenged. Ha a lassú sávon jutottál be, először felméri a károkat, majd azok összegét kiszámolva közli veled, te meg kifizeted, majd megvárod a szerelés menetét. Ha viszont a gyorssávot veszed igénybe egy nem cascoval rendelkező autóval, akkor a fixen kért összeget kifizetve javítják autódat, ami lehet paneles, avagy sem, ami az alkatrészek helyben való javítását jelenti, vagy leszerelését.
]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[Hát elég sok mindent betudnék neki mutatni de talán ezek a legfontosabbak meg az Autóiskola.

-Első a városháza lenne. Azért mert itt tudja kiváltani az iratait és itt tud munkát felvenni. A városháza baloldalába a munkákat lehet felvenni a jobb oldalába az különböző iratokat lehet igényelni. Ha nem tudná elmondanám neki hogy úgy tud rákattintani a NPC-re hogy megnyomja az "m" betűt majd jobb klikk az NPC-re.​
Bal oldal(munkák) :
1f33cab52800d67f91cc6463357c2650.png


Jobb oldal (iratok) :
74c76b0cd30fadc941e9f63f78b2e472.png




-Második a Kórház lenne. Mert ha meghal akkor 15 perc múlva a rendszer automatikusan ide dobja le.
460972657fd1f344515f1a150ac3efb9.png


-Harmadikként pedig a kettő szerelőtelepet mutatnám be. Mivel ha majd lesz saját kocsia és össze töri akkor majd ott tudja meg javítani.
SeeCityCarSarvice (SCCS) ami Los Santosba (Ls) be található.​
af686fb26af6a8df89ef6b29767e36b7.png


F11 térképen a SCCS helye.
66c874ceb7ffd0f974f9eeb0b6a76030.png


És Fix&Drive (FIX ) Ami San Fieroba (Sf) be található.​
f476f365b27bcc5edf45051c12ef4de5.png


F11 Térképen a FIX helye:
55632af51ef71992e6099af9bd9dd0c2.png

]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Ez attól függ hogy PM be kell a segítség vagy betanítani kell őt. Ha PM be kell és nem olyan sokat akkor azt RP közbe is tudnám. De ha viszont Betanítani kéne akkor megkérdezném hogy más Aminsegéd tudna-e menni mert én RP közbe vagyok. Ha nem tud akkor mondanám hogy folytassák az Rp-t nélkülem vagy majd folytassuk máskor. ]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Pm be írok neki hogy nem nagyon keltet volna ilyet és leírom neki hogy mi volt benne a NONRp. Majd szólok AS chaten egy Adminak majd logot is küldök és ő majd szankcionálni foglya.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Sajnos nagyon sok admin jailem van. De viszont már régen kaptam olyan jailt ami nem Kulcsos vagy Megbeszélve/bug. https://imgur.com/a/WBPbu8G]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem voltam még kitiltva. https://imgur.com/a/NHHrMf6]
 
Utoljára szerkesztve:

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 320
1 181
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Fogalmazás sok helyen kicsit furcsa nekem.
Jelenleg 4506 játszott percel rendelkezem.
Itt valamit nagyon elírtál...

Alapból minden válaszodat kifejthetnéd jobban, nem hiszem, hogy ez elég lenne ide.
Szerelőrendszer bemutatásánál képeket csatolhatnál. Képeket ne imgurra töltsd fel, hanem egy másik ilyen oldalra, ne az olvasónak kelljen még a linkeket is megnyitogatni.
A perceidhez képest rengeteg jailed is van.

Nem igazán tudlak támogatni, viszont sok sikert kívánok neked.
Hajrá!
 

Kelley

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 06. 20.
227
179
www.youtube.com
V4 karakter
William C Thomas
LV karakter
Kellen Wodbrook
V2 karakter
Kelley Wodbrook
Fogalmazás sok helyen kicsit furcsa nekem.

Itt valamit nagyon elírtál...

Alapból minden válaszodat kifejthetnéd jobban, nem hiszem, hogy ez elég lenne ide.
Szerelőrendszer bemutatásánál képeket csatolhatnál. Képeket ne imgurra töltsd fel, hanem egy másik ilyen oldalra, ne az olvasónak kelljen még a linkeket is megnyitogatni.
A perceidhez képest rengeteg jailed is van.

Nem igazán tudlak támogatni, viszont sok sikert kívánok neked.
Hajrá!
Javítottam. És Köszönöm hogy szóltál. Ha gondolod fuss át rajta még egyszer.

Buba válasza:
Tilos a dupla, tripla hozzászólás! Büntetésed megkaptad!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
21
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
Akad egy pár adminjailed, egyébként nem lett annyira rossz lap. A helyedben át gondolnám, a 3 legfontosabb helyszínre való válaszodat. Kevesebb kép, bővebb kifejtés a helyszínekről. Gondolj arra, hogy ezeket egy teljesen kezdő játékosnak sorolod fel, aki nem érti meg az első 2 mondatból.
 
  • Tetszik
Reactions: krts

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.