Kelley Wodbrook jelentkezése a Helpdeskhez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kelley

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 06. 20.
227
179
www.youtube.com
V4 karakter
William C Thomas
LV karakter
Kellen Wodbrook
V2 karakter
Kelley Wodbrook
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Handzó Tamásnak hívnak 15 éves vagyok. Mátraszentimrén élek a családommal. Nincsenek testvéreim. Nagyon szeretek programozni és MTA-zni. Versenyszerűen Biatlonozok amibe már többszörös magyar és nemzetközi bajnok is vagyok. A programozással szeretnék tovább tanulni. Nagyon könnyen tudok konfligtusokat kezelni. Nagyon szeretek embereknek segíteni. Minden embernek mindig a legjobb tuásom szerint válaszolok és tanítom. Jó tanár tipus vagyok.]

Mióta játszol a szerveren?

[Hát 2014-2015 be kezdhettem el játszani a MTa val. Első szerverem a v3 volt aztán jöttem v2-re. Jelenleg 36546 játszott percem van.]

Eddigi elért dolgok:

[NAV, PD, TEK, OKF, SCCS
többszöri idg as. ]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Már többször volt szerencsém idg as-nek lenni ami nekem nagyon tetszett. Azóta szeretnék Adminsegéd lenni. Illetve többször van olyan hogy ráírok egy amdinra hogy pl:.vízbe estem tudna-e segíteni az a válasz hogy ügyem van. Én ezzel szeretném megkönnyíteni a munkájukat.
És mivel már van egy kis tapasztalatom így szerintem egész jól is menne. A szervert is nagyon jól ismerem. Ezen kivül de nem utolsó sorba szeretnék egy jó csapatba lenni. Szeretnék a többi játékosnak a legjobb tudásom szerint válaszolni illetve tanítani őket. Szeretnék új barátokat szerezni. ]

Miért téged válasszunk?

[Nagyon jó a probléma megoldó képezségem. Jól tudok konfliktusokat kezelni. Nehezen leszek ideges,. Nagyon aktív vagyok. Sok mindent tudok a szerveről.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Szerintem az egész játék időmet.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Iskola időbe 2-3 óra. Iskolán kivül:4-5 óra]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Amint megkapom a PM-et azonnal válaszolnék hogy: Ez nem az én feladatkörömbe tartozik. Ha van bármi bizonyítékot hogy mért kell megszerelni (kép, videó) Akkor keress fel egy Adminisztráort. Homa-Adminok.
Ha nem érti emg és írja a pm-eket. Már említettem hogy ez nem az én feladatkörömbe tartozik keress fel egy adminisztrárt.
Ha meignt irna eg ypm-et: Kérlek hanyagold a fölösleges pm-eket és keress fel egy adminisztrárot mert mint említettem ez nem az én feladatköröm.]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Először is megkérdezném,hogy totálkáros-e a járműve,mert például ha egy hajóról beszélek,akkor elmondanám neki,hogy van egy cp amibe a hajót bele kell vinni,és ha totálkár akkor admin segítség kell.Ha a gépjárműve totálkáros akkor adnék neki egy számot (222-222/444-444)-es számokat,hogy hívja fel a szerelőket,és majd ők bevontatják,azután pedig a szerelőknek kell fizetni,majd ők megszerelik a járművét. Ha nem totálkáros az autóra akkor ha megnyomja az "f11" akkor látt kettőviláskulcsot. Az a kté szerelőtelep. Oda elkell menni mert ott van a szerelőtelep. Nagyjából így magyaráznám el neki a szerelő rendszert ]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[
1.Városháza:Ott tudja a személyes iratokat megcsináltatni (személyigazolvány),Ott tud munkát felvenni
2.Kórház:Mivel ha sérült a karaktere ott tudja meggyógyíttatni magát egy mentőssel vagy ha nincs mentős akkor a cp segítségével.
3.autós iskola:Mivel ott tudja megcsináltatni a jogosítványt hogy ne büntessék meg a rendőrök.
]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Attól függ milyen RP szituáció van.Ha nem komoly RP akkor segítek neki de ha véletlen olyan RP van akkor megkérem hogy forduljon másik S.G.H kollégához. ]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Írok neki pm-et hogy máskor ne hirdessen iylet mert ez nonrp-s. Leírnám neki pm-ben a nonrp-s és hogy helyette mit kéne írnia hoyg ne legyen nonos. Illetve kimásolnom konzolból a lgoot és beküldeném adminsegéd chatbe hogy az amdinok lássák és tudják szankciónálni.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Igen, sajnos sok adminjailem van de amiket mostanába kaptam azok már csak Frakció kulcsok. Komolyabb jailt mostanába nem kaptam. https://imgur.com/a/jDc0fwR]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Szerencsére nem voltam még kitiltva. https://imgur.com/a/x51WzR3]
 
Utoljára szerkesztve:

KiKi20

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 12.
190
88
LV karakter
Christopher [R]iley Howard
Ismerlek , mivel frakció társam vagy. Összeszedett lap , de kicsit bővíthetnéd. Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: Kelley

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Próbáld meg legközelebb.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.