Kelley Wodbrook Jelentkezése a FIX-hez[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kelley

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 06. 20.
227
179
www.youtube.com
V4 karakter
William C Thomas
LV karakter
Kellen Wodbrook
V2 karakter
Kelley Wodbrook

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ Tomi ~


Életkorod:
~ 14 de Áprilisba leszek 15 ~


A játékon belüli szinted:
~ 26 ~


Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ https://imgur.com/a/YaACViN ~


Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Igen és rendszeresen használom is ~


Rendelkezel mikrofonnal?
~ természetesen igen ~


Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~ Handzó Tamásnak hívnak Mátraszentimrén élek a családommal. Nincsen testvérem. Nagyon szeretek sportolni kedvenc sportjaim: sielés, futás, lövézet. Versenyszerűen sBIATLONOZok ami futásból, lövészetből és görkorcsoláyból áll. Nagyon szeretek gépezni és a kedvenc játékom a MTA és csak v2-zni szoktam.

Akkor kezdjük a pozitíval: Nagyon jól tudok csapatba dolgozni. Könnynen betudok illeszkedni. Könnyen tanulok.
Negatív: Az edzéseim miatt viszonylag keveset tudok hétköznap fent lenni a szerveren. Van egy kiseeb beszédhibám nem tudom sajnos kimondani az "R" betűt. ~


[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ Kelley Wodbrook ~


Anyja, apja neve:
~ Édesanyukám: Natalia Wiliam

Édesapámneve: David Wodbrook ~

Elérhetősége (email, telefonszám):
~ kelleywodbrook@gmail.com, telefonszám: 801480 ~


Büntetlen előítéletű?
~ Igen büntetlen előéletű vagyok ~


Személyi igazolványáról egy kép:
~ https://imgur.com/a/bVym2AQ ~


Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ Igen Rendőrségből az egyik barátom ide jött át dolgozni~


Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ Nagyon fontos mivel ha az nincs meg akkor már semmi nincs. Mindenek az alapja egy jó csapatmunka. ~


Gyakran jár műhelyünkbe?
~ Igen mindig ide járok szereltetni ~


Csatolja be önéletrajzát:
~Kelley Wodbrook 24 éves. Édesapja neve: David Wodbrook, Édesanyja neve: Natalia William. a Rendészeti szakközépiskola után elhyelyezkedtem Rendőrnek. A Rendőri hivatás melett autószerelőnek tanultam. Ha kisebb gondok voltak a kocsimmal saját magamnak megtudtam csinálni illetve a barátaimnak is. Nem sokára házas leszek most egy barátnőm van akivel nem sokára össze házasodunk. Hobby-m a sport, a autóvezetés/versenyzés és nem utolsó sorba az autójavítás. Engem nagyon vonz a autószerelői pálya. Remélem így tudom majd elni az életemet. Legnagyobb végzettsége: Egyetem, Eddigi munkái: NAV, Rendőrség, TEK, OKF. Nagyon szeretem az autókat minden vágyam hogy azokat szerelhessem és lássam minden nap. ~


Aláírás:

Kelley Wodbrook
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.