Kelley Wodbrook Jelentkezése a Fix&Drive köreibe[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kelley

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 06. 20.
227
179
www.youtube.com
V4 karakter
William C Thomas
LV karakter
Kellen Wodbrook
V2 karakter
Kelley Wodbrook

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Tamásnak, Tominak szoktak szólítani. Jelenleg 15 éves vagyok áprilsiban leszek 16. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ V2-n 2-3 éve játszok komolyabban jelenleg 69.100 játszott percem van. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ adminjail:https://imgur.com/a/QI3qJAZ Kitiltások:https://imgur.com/a/phlSiim Névváltások:https://imgur.com/a/fOfeFUE ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Természetesen igen ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Napi 5-6 (Még a 7 órát is tudnám teljesíteni )óra minimum hétvégente ez minimum 9-10 óra. Természetesen tudnám teljesíteni ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Handzó Tamásnak hívnak 15 éves vagyok. Budapesten születtem 2005.04.05.én. Mátraszentimrén élek a családommal. Jelenleg Egerbe a Wigner Jenő iskola tanulója vagyok Katona informatiak szakon. Nincsenek testvéreim. Nagyon szeretek gépezni és sportolni. Számítógépen programozni illetve MTA-zni, CS.GO-zni szoktam. Versenyszerűen Biatlonozok amiben többszörös magyar bajnok és 2x Nemzetközi Bajnok vagyok. Ezek melett sok időt töltök a barátaimmal és a családommal. Nagyon közvetlen vagy és könnyen barátkozom. Szeretek klömböző csapatog tagja lenni. Nem szeretem ha valaki hazudik illetve ha kibeszél másokat. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Kelley Wodbrook ~


Születési helye, ideje:

~ Los Santos 1995.04.05 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Egyetem a legmagasabb végzettségem.

-Egyetem=Közszolgálati egyetem
-Főiskola=Autószerelő
-Egyetem: gépészmérnök~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Mivel gyerekkorom óta ezt tanulom és ezzel foglalkozom szeretnék a szakmámban elhelyezkedni emellett egy remek közösség tagja lenni és eddig csak jót hallottam a cégről. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~
Kelley Wodbrook-nak hívnak jelenleg 38 éves vagyok.Jelenleg San Fierro-ban élek. A szüleim elválltak egymástól, mindig apámhoz mentem,neki volt egy kisebb műhelye és már akkor megtetszett a szakma. Általános iskola elvégzése után a szakközépnél autószerelőin elvégeztem egy sikeres szakmunkás vizsgát, az iskolánál maradtam egy érettségi miatt amit sikeresen teljesítettem kítűnő bizonyítvánnyal. Ezután továbbtanultam egy egyetemre ahol elvégeztem a gépészmérnökit.
Hobbik közé sorolnám a sportolást, minden reggelt futással indítok és zárok.
Ha engem választ nem csak egy munkatársat kap hanem egy barátot és megismerhet egy olyan embert aki máshogy látja a világot.
~
Aláírás:

Kelley Wodbrook

 
Utoljára szerkesztve:

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
670
689
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png


 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.